Alise Haijima: Es negribu “copy-paste”! Es gribu, lai katrā manā priekšnesumā ir daļa manis!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Šovā “X Faktors” sācies aizraujošākais posms – fināla sērijas. Katru svētdienu viens dalībnieks šovu pamet. Līdz atliks tikai divi šova dalībnieki, kuri cīnīsies par uzvaru!

Šova “X Faktors” dalībnieki uzmanību pievērš ne tikai priekšnesuma muzikālajam izpildījumam, bet arī vizuālajam tēlam. Alise Haijima izpildīja Eimijas Vainhausas kompozīciju. Ņemot vērā popzvaigznes izskatu, viņa rūpīgi pārdomājusi arī sava vizuālā tēla detaļas.

Alise atzīst, ka katru nedēļu stiliste palīdz dalībniecei piepildīt savas ieceres par skatuves tēlu. Izpildot Eimijas Vainhausas kompozīciju, Alise izvēlējusies ietērpties retro stilā, taču skatuves tērpā ielikt arī daļu sevis.

Alise Haijima

Alise Haijima
Šova “X Faktors” dalībniece

Es negribu, lai kāds no maniem priekšnesumiem ir kā “copy-paste”. Es gribu, lai katrs mans priekšnesums ir tiešām mans un tajā atspoguļojas mans tēls!

Grupa “Tautumeitas” uz lielās skatuves kāpa pavisam neierastā ampluā. Tautasdziesmas nomainītas pret afrikāņu ritmiem. Viena no grupas dalībniecēm Asnate Rancāne atzīst, ka grupa katru nedēļu cenšas reprezentēt kādu citu kultūru.

Adrianas Miglānes priekšnesums sacēla publiku kājās un ovācijas par muzikālo izpildījumu nebeidza rimties. Dalībniece atzīst, ka priekšnesuma laikā uztraukumu radījis fakts, ka izpildītā melodija ir zināma.

Adriana Miglāne

Adriana Miglāne
Šova “X Faktors” dalībniece

Nodziedāt dziesmu kā Adelei nav iespējams. Tas arī nav mans mērķis! Mans mērķis ir katrai dziesmai atrast savu pieeju.

Šova dalībnieks Lauris Bergmanis sūkstās par laika trūkumu ikdienā. Tomēr ir priecīgs, ka dalība šovā sniegusi ne tikai izaugsmi muzicēšanā, bet arī dāvājusi jaunus draugus.

Lauris ir pārliecināts, ka neviens negrib, lai kādu no dalībniekiem izbalso. Visi esot kļuvuši par labiem draugiem un viens otru atbalsta.

Līdz šova finālsērijai atlikušas sešas nedēļas! 3. decembra vakarā noskaidrosies “X Faktors” uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs 10 000 eiro naudas balvu.

TOP komentāri

 • Dutch
  +2 +2 0

  Dutch

  Alise jebkurā gadījumā ir ar labāko balsi un dzirdi no visiem konkursa dalībniekiem.
  Oasis Galahera kopija arī dzied labi, bet līdzīgi kā Oasis, vienmuļi. Koristes ir ok. Bet to ko spēj Alise izdot. Tur nav respekt , ir cieņa, un apbrīns. Vienīgais šova dalībnieks, kam tiešām ir jādodas tālāk..ārpus x-faktora
 • Gatis Kauliņš
  +2 +2 0

  Gatis Kauliņš

  Nezinu par ko tauta te mums balso bet šitā čiksa noteikti dziedāja kvalitatīvi un labi atšķirībā no tā bāreņa, bet tas tika tālāk bet šito izlika uz izbalsošanu. Tas ir pizdec kaut kāds vienk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl