Aktrise Ieva Florence-Vīksne ar vīru Oskaru ar automašīnu apbrauc apkārt Islandei

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Šovasar aktrise Ieva Florence-Vīksne ar vīru Oskaru Florencu-Vīksnu kļuva par vīru un sievu. Aizņemtības dēļ medusmēnesī nedevās uzreiz pēc kāzām, bet brīdī, kad abiem sakrita brīvdienas, ķērās klāt ceļojuma plānošanai.

Apskatot piedāvājumus, kas konkrētajā brīdī bijuši pieejami, sapratuši, ka uz siltajām zemēm doties nevēlas. Pamanījuši, ka ir iespēja lidot uz Islandi, kas abiem likusies interesanta. Līdz Norvēģijai un tālāk Islandei Ieva un Oskars nonāca ar lidmašīnu, tālāk sēdušies automašīnā, lai paši saviem spēkiem, apbrauktu apkārt salai.

Ir mazi kemperi, mazi busiņi, tie ir divvietīgi. Aizmugure ir ierīkota kā dzīvojamā zona. Tur ir gulta, plīts, galdiņš. Islandē ir ierīkotas speciālas kempingu vietas, kur iespējams palikt.

Par galveno priekšrocību, ceļojot ar auto, sauc brīvības sajūtu! Kemperī ne tikai pārlaiduši nakti, bet arī gatavojuši maltītes.

Par maltītēm ir ļoti jādomā, jo Islandē ir ļoti dārga pārtika. Tāpēc šajā mašīnā ir aprīkojums, kur ir iespēja pašiem gatavot. Mēs arī ietaupījām, jo mašīnas īre un degviela nav dārga.

Par svarīgāko, dodoties uz Islandi, uzskata ekipējumu. Laikapstākļi, tāpat kā pati Islande, ir neprognozējami, tāpēc teiciens – galvenais, lai kājas sausas, šeit ir vietā. Dabas krāšņumu un īpašo Islandes neparastumu piedzīvojuši vairākkārt, kas palicis atmiņā līdz pat šodienai. Abiem ceļošana ir tuva, tāpēc došanās uz tuvākiem un tālākiem mērķiem Ievai un Oskaram ir svarīga. Nenoliedzami, – būt citā valstī kopā, divatā – arī abus satuvina.

0 Komentāru