3 komentāri

Raidījums Bez Tabu turpina dzimšanas dienas ietvaros apceļot Latviju un viesoties pie cilvēkiem, pie kuriem bijuši pirms daudziem gadiem. Šoreiz raidījums bija tepat Rīgā Dailes teātrī pie Jura Žagara, kur viņam parādīja sižetu ar viņu no 2005. gada.

Arī aktieris Juris Žagars ir biežs viesis raidījumā Bez Tabu. Atskatoties arhīvā, viena no pirmajām intervijām ar viņu bijusi jau tālajā 2005. gadā. Atskatoties uz sižetu, kurā viņš stāsta gan par to, ka vēlētos kādreiz ar milzīgām zirgu ragavām nobraukt no kalna, kā arī par to, kā kaut kādi jaunieši ieguldījuši savu laiku un darbu lielā “volgā”, kas tikusi uzlikta uz slēpēm, Žagars teic, ka īpaši neesot mainījies, vienīgi mati varbūt palikuši sirmāki. “Žagarkalns joprojām darbojas, turpinu cīnīties ar nekoordinētiem un nedisciplinētiem slēpotājiem. Intereses tās pašas, hobiji tie paši. Nē, es neesmu īpaši mainījies!” smaidīgi nosaka aktieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš atzīst, ka raidījumu Bez Tabu 15 gadu laikā redzējis vien kādas divas reizes, taču viņa mamma skatoties, kas nozīmē – kaut kādas refleksijas viņš saņemot. “Neskatos tāpēc, ka tas būtu slikts raidījums, bet tāpēc, ka televizoru neskatos vispār!” Ko Žagars raidījumam novēlēja 15 gadu jubilejā, skaties turpmāk redzamajā sižetā!

VIDEO

TOP komentāri

 • Līga
  +1 +1 0

  Līga

  Katru dienu ,redzot kā UŠAKOVS un Ameriks liela sevi,negribas vairs televīziju skatīties!Slikti paliek,iedomājoties,ka līdz vēlēšanām tas murgs jāklausās un jāskatās!
  Lai parēķina,cik reklāmā naudas nav iztērēts?!
 • oooiii !
  0 0 0

  oooiii !

  Ušakova rēķināšanas uzdevumi ir briesmīgi , tūlīt jāķer pēc pults .
 • Gunta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl