Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jā, lielā talka jau rīt – cerams, ka esat sagatavojuši visu, kas tai nepieciešams. Pasākuma organizatoriem ir vēl pēdējie norādījumi visiem, kam kaut kas vēl līdz galam nav skaidrs!

Šogad, neskatoties uz laika apstākļiem, Lielajai talkai pieteikušies rekordliels skaits talkotgribētāju, jo pieteikto talkošanas vietu skaits ir audzis par 200 vietām vairāk nekā pagājušajā gadā! Jāpiebilst, ka visaktīvākie talkotāji šogad ir Vidzemē un Kurzemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par talkošanu šoreiz skeptiskāks ir grupas ”Dziļi violets” solists Nauris, kurš šogad godīgi atzīst, ka talkā nepiedalīsies! Līdzīgi rīkosies arī Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, kurš par tīru Latviju ikdienas māca savai atvasei.

Ainārs Ančevskis

Ainārs Ančevskis
Latvijas Nacionālā teātra aktieris

Es Lielo talku vienmēr esmu pēc tam vērojis no masu medijiem, jo mans darbiņš ir tāds, kāds viņš ir!

Man parasti Lielā talka ir vai nu dieniņu ātrāk, vai vēlāk, bet vismaz mums viņa ir!

Tā, manliekas, ir ļoti forša lietiņa par kuru vajadzētu aizdomāties ne tikai reizi gadā, bet katru dienu!

Lai gan aktieris šogad netalkos, viņš tomēr mudina to darīt pārējiem un iegaumēt, ka pirms katras fiziskas slodzes nepieciešams pareizi izstaipīties!

Lielās Talkas organizētāji vēlas atgādināt, ka galvenās lietas, kas nepieciešamas gatavojoties talkošanai ir silts apģērbs un cimdi.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl