Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jā, lielā talka jau rīt – cerams, ka esat sagatavojuši visu, kas tai nepieciešams. Pasākuma organizatoriem ir vēl pēdējie norādījumi visiem, kam kaut kas vēl līdz galam nav skaidrs!

Šogad, neskatoties uz laika apstākļiem, Lielajai talkai pieteikušies rekordliels skaits talkotgribētāju, jo pieteikto talkošanas vietu skaits ir audzis par 200 vietām vairāk nekā pagājušajā gadā! Jāpiebilst, ka visaktīvākie talkotāji šogad ir Vidzemē un Kurzemē.

Par talkošanu šoreiz skeptiskāks ir grupas ”Dziļi violets” solists Nauris, kurš šogad godīgi atzīst, ka talkā nepiedalīsies! Līdzīgi rīkosies arī Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, kurš par tīru Latviju ikdienas māca savai atvasei.

Ainārs Ančevskis

Ainārs Ančevskis
Latvijas Nacionālā teātra aktieris

Es Lielo talku vienmēr esmu pēc tam vērojis no masu medijiem, jo mans darbiņš ir tāds, kāds viņš ir!

Man parasti Lielā talka ir vai nu dieniņu ātrāk, vai vēlāk, bet vismaz mums viņa ir!

Tā, manliekas, ir ļoti forša lietiņa par kuru vajadzētu aizdomāties ne tikai reizi gadā, bet katru dienu!

Lai gan aktieris šogad netalkos, viņš tomēr mudina to darīt pārējiem un iegaumēt, ka pirms katras fiziskas slodzes nepieciešams pareizi izstaipīties!

Lielās Talkas organizētāji vēlas atgādināt, ka galvenās lietas, kas nepieciešamas gatavojoties talkošanai ir silts apģērbs un cimdi.

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl