Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jā, lielā talka jau rīt – cerams, ka esat sagatavojuši visu, kas tai nepieciešams. Pasākuma organizatoriem ir vēl pēdējie norādījumi visiem, kam kaut kas vēl līdz galam nav skaidrs!

Šogad, neskatoties uz laika apstākļiem, Lielajai talkai pieteikušies rekordliels skaits talkotgribētāju, jo pieteikto talkošanas vietu skaits ir audzis par 200 vietām vairāk nekā pagājušajā gadā! Jāpiebilst, ka visaktīvākie talkotāji šogad ir Vidzemē un Kurzemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par talkošanu šoreiz skeptiskāks ir grupas ”Dziļi violets” solists Nauris, kurš šogad godīgi atzīst, ka talkā nepiedalīsies! Līdzīgi rīkosies arī Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, kurš par tīru Latviju ikdienas māca savai atvasei.

Ainārs Ančevskis

Ainārs Ančevskis
Latvijas Nacionālā teātra aktieris

Es Lielo talku vienmēr esmu pēc tam vērojis no masu medijiem, jo mans darbiņš ir tāds, kāds viņš ir!

Man parasti Lielā talka ir vai nu dieniņu ātrāk, vai vēlāk, bet vismaz mums viņa ir!

Tā, manliekas, ir ļoti forša lietiņa par kuru vajadzētu aizdomāties ne tikai reizi gadā, bet katru dienu!

Lai gan aktieris šogad netalkos, viņš tomēr mudina to darīt pārējiem un iegaumēt, ka pirms katras fiziskas slodzes nepieciešams pareizi izstaipīties!

Lielās Talkas organizētāji vēlas atgādināt, ka galvenās lietas, kas nepieciešamas gatavojoties talkošanai ir silts apģērbs un cimdi.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl