“Aizmirstam par melnām uzacīm un biezu pūdera kārtu!” Grima meistare uzskaita šīs sezonas veiksmīgākos kosmētikas produktus

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Arī dekoratīvās kosmētikas pasaulē viss plūst un mainās, pircējām piedāvājot arvien vairāk jaunus un vēl neredzētus produktus. Grima meistare Gita Šildere uzskata, ka kosmētikas maciņam nevajadzētu būt pilnam līdz augšai. Pietiekot vien ar pāris pamata produktiem, lai uzklātu ne tikai dienas, bet arī vakara meikapu.

Par veiksmīgiem produktiem, kuriem sievietes kosmētikas maciņā noteikti vajadzētu atrast vietu, grima meistare Gita Šildere sauc vaigu sārtumu, kas sejas ādu padara svaigāku, izgaismotāju, kas ir viens no šī brīža top produktiem un kādu svaigu lūpu krāsu. Tāpat viens no šī brīža populārākajiem dekoratīvās kosmētikas produktiem ir daudzfunkcionālais bronzeris –  ar tā palīdzību iespējams padarīt slaidāku seju, to konturējot, piešķirt ādai mirdzumu vai lietot kā acu ēnas. Ir arī citi kosmētikas produkti, kuri spēj pildīt arī citu produktu funkciju.

Piemēram, ar vaigu sārtumu iespējams ne tikai padarīt svaigāku seju, bet lietot arī acu ēnojumam. Tāpat arī izgaismotājs izskatīsies ļoti labi ne tikai uz vaigiem, bet arī, piemēram, acu iekšējos kaktiņos.

Izmēģinot dažādus produktus grima meistare secinājusi, ka nereti arī budžeta kosmētika darbojas ļoti efektīvi. Vaicājot par Latvijā atpazīstamo sieviešu pucēšanās paradumiem, Gita Šildere uzslavē radio “Star FM” ētera personību.

Gita Šildere
stiliste, grima meistare

Manuprāt, Maija Rozīte-Krištopane ir tā, kas krāsojas ļoti gaumīgi. Viņa to dara regulāri un, manuprāt, tas nav make-up mākslinieks, kas to dara, bet gan viņa pati.

Maija Rozīte-Krištopane stāsta, ka ikdienā lieto tonālo krēmu, konsīleri, skropstu tušu, acu ēnas, lūpukrāsu, bet viņas vizītkarte ir melnā acu līnija.  Lai arī vienmēr neatvairāma un patiesi pievilcīga arī Maija Rozīte-Krištopane neiztiek bez dienām, kurās meikaps neklājas kā gribētos.

Maija Rozīte-Krištopane
Radio “Star FM” ētera personība

Es domāju, ka esmu savu trako eksperimentēšanas laiku izdzīvojusi tīņu gados, kas ir bijuši patraki – ar tumšām lūpu krāsām un intensīvu acu meikapu. Tāpēc ceru, ka savā vecumā esmu atradusi to, kas man patiesi piestāv.

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

"Maluzvejnieki mēdz būt agresīvi, nākas izvairīties no atvēzētiem airiem!" Līvānu novada vides sargi - pārkāpēju bieds

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

Fiktīvi vakcinētājiem joprojām ir iespēja tikt pie reālas vakcīnas

"Par šiem svētkiem rakstīs vēstures grāmatās!" Latgalieši par "e-dziesmu un deju svētkos" piedzīvoto

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos