Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

29 komentāri
Aizkustinoši līdz asarām! Vīrietis Mežciemā palīdz zalkšu mazulim šķērsot brauktuvi

Ieraugot, ka Mežciemā pa Sergeja Eizenšteina ielu, kur ir intensīva satiksme, rāpo iemaldījies čuskulēns, velobraucējs nepaliek vienaldzīgs un izglābj jauno zalkti no drošas nāves.

Apstādina satiksmi un, kā mācēdams, vispirms virza čūsku uz trotuāru, tad drošībā – uz zaļo zonu. Kā pats novērojis, čūskas ļoti iecienījušas šo apkaimi ap Motora muzeju un CSDD ēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patiešām aizkustinoši, ka šāda līdzcietība vēl mums pastāv!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl