Aizkrauklietis Andris rīdziniekiem samaksā par jaunām riepām, bet paliek bešā

Šā gada 9. maijā aizkrauklietis Andris interneta veikalā pasūtīja jaunas vasaras riepas, taču līdz pat šai dienai nav saņēmis ne riepas, ne naudu. Interneta veikala mājaslapa vairs nedarbojas, un tirdzniecības vietā uzņēmumu nav iespējams atrast.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • taaas

  taaas

  Tak riepas tāpat jāved uz montāžu un balansēšanu, tad kāpēc viņas nevar iepirkt servisā? Bet šādi jāmuļķojas? Ja grib ietaupīt, tad riepas jābrauc pirkt uz depo, tur ar visiem nodokļiem maksā ap 40 eiro gabalā.
  • Dagnija Ķirse

   Dagnija Ķirse

   Maizi pērk maizes veikalā un riepas ir jāpērk Riepu servisos, nevis visādos būvmateriālu un citos lielveikalos. Tāpat ar pirkšanu internetā. Viņi notirgo, iegūst ātru peļņu un ne par ko vairs neatbild.
   Servisā ne tikai ieteiks piemerotākās riepas, bet riepām būs arī garantija . Turklāt pērkot jaunas riepas Riepu servisā , savas vecās varat atstāt utilizācijai (tā vismaz vajadzētu būt).
 • riepasriepasriepas

  riepasriepasriepas

  Tas ir tas pats kantoris ar tiem pašiem cilvēkiem tajā pašā ofisā. Līdzīga situācija bija. Ofiss ir mājā pa labi, kur tā dežurante stāsta pasakas, riepas glabā mājā pa vidu, aiz metāla vārtiem ;)
 • G&A

  G&A

  Paldies Artūram Špakam un "Bez Tabu" komandai par ieguldīto darbu sižeta izveidē, par riepu iegādi no interneta veikala musuriepas.lv. Mērķis ir sasniegts un naudas summa atgūta! Bez Jums tas nebūtu noticis! Īpaši paldies Artūram par patīkamo komunikāciju, sižeta filmēšanas laikā, kā arī par veiktajām izmeklēšanas darbībām.
  Novēlu "Bez Tabu" komandai izturību un radošumu nākamo darbu izpildē!
 • Barsum

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!