“4 – mans mīļākais cipars!” “Instrumenti” ar četrām balvām triumfē mūzikas ierakstu balvas “Zelta mikrofons” ceremonijā

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

1 komentārs
“4 – mans mīļākais cipars!” “Instrumenti” ar četrām balvām triumfē mūzikas ierakstu balvas “Zelta mikrofons” ceremonijā

“Bez Tabu” viesojas mūzikas svētkos, Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” svinīgajā ceremonijā, kur draudzīgā, joku un sirsnības pielietā atmosfērā apbalvoti labākie no labākajiem.

Dailes teātrī 18. februārī ar Latvijā spožāko mūziķu piedalīšanos un pirmatskaņojumiem jau 24. reizi aizvadīta Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” svinīgā ceremonija.

Ceremonijas vadītāju Mārtiņa Dauguļa un Kaspara Beidaka publikas uzjautrināšanu, balvu pasniedzēju runas papildināja vairāku mūziķu priekšnesumiem. Ar dziedājumu priecēja arī dziedātāja Patrisha, kura saņēma balvu nominācijā “Labākā debija”. Viņa neslēpa emocijas “Bez Tabu” kameras priekšā.

Patrisha
labākā debitante

Uz balvu necerēju, nebiju ieciklējusies. Es daru savu sirdslietu. Esmu ļoti pateicīga, ka man dots šāds novērtējums. Tas liks turpināt vairāk.

Uz Dailes teātra skatuves rīmes lasīja arī repere Viņa, kura uzvarēja nominācijā “Hip-hop mūzikas albums”.

Viņa
saņēmusi balvu nominācijā “Hip-hop mūzikas albums”

Domāju, paies vēl kāds laiks, kamēr apsmadzeņošu šo. Tad droši vien atkal “bimbāšu”!

Latvijā un ārvalstīs mīlētā un iepriekš apbalvojumus ieguvušā Intars Busuļa vārds šā gada “Zelta mikrofonos” bija lasāms divās nominācijās: “Labākais koncertieraksta video” un “Origo Zelta dziesma”. Šogad viņš gan pēc balvas uz skatuves nekāpa, tomēr uz tās pašas skatuves sanākušajiem un televīzijas tiešraides skatītājiem veltīja dziesmas “Dejo vientulību” pirmatskaņojumu, kurā Busulim asistēja GG Choir.

“Bija lielisks gads. Protams, bija maz ierakstu, nebija albuma, bet tas ir forši. Nākamgad albums būs Donam. Tas ir štruntīgi! Būs jākonkurē,” tā Busulis.

Dons un viņa radošā komanda saņēma balvu par labākā video klipa izveidi (dziesma “Es nāktu mājās”). Nominācijā “Origo zelta dziesma” uzvarēja “Berbudu Divstūra” kompozīcija “Sarkanbaltsarkanais”.  Labākā albuma tituls ticis grupai “Astro’n’out” par dziesmu apkopojumu “Multivitamīnu multipakā”.

Grupa ”Instrumenti” bija līderi nominantu vidū ar astoņām nominācijām (”Popmūzikas albums”, ”Koncertieraksta video”, “Videoklips”, “Dziesma”, kā arī pa divām nominācijām kategorijās ”Radio hits” un ”Origo Zelta dziesma”) un apbalvošanas ceremonijā saņēma četras balvas sekojošās nominācijās: “Gada albums”, “Labākā dziesma”, “Radio hits”, “Labākais koncertieraksta video”.

“4 – mans mīļākais cipars!” Šī atzinība ir sirdi sildoša un ļoti iedvesmojoša, un iedrošinoša startēt tālāk!,” pateicīgs par novērtējumu ir grupas “Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics.
1 komentārs