“20 tūkstoši eiro? Par kādu naudu?” Iedzīvotāji interesējas par VID čeku loterijas laimestiem

Lai Latvijas pircējus mudinātu vienmēr ņemt pirkuma čeku, Valsts ieņēmumu dienests kopš jūlija rīko čeku loteriju, kurā būs iespēja laimēt iespaidīgus naudas laimestus. “Bez Tabu” skatītāja vēlas noskaidrot – no kādiem līdzekļiem naudas summas tiks izmaksātas!

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Gita

  Gita

  Tā nevarētubūt ,jo daudzi sūta arī kaimiņu,radu draugu čekus,visiem jau nav internets
 • Māris Vaskis

  Māris Vaskis

  Manu no algas pārmaksāto ienākuma nodokli VID atļāvās pārskaitīt trešajām personām!
 • Māris Vaskis

  Māris Vaskis

  Saskaņā ar Čeku loterijas likumu 2019. gada izlozē balvas ir samazinātas uz vienu naudas balvu 10 000 eiro vērtībā, četrām naudas balvām 5000 eiro vērtībā un piecām naudas balvām 1000 eiro vērtībā.
 • Viktorija

  Viktorija

  Interesanti, vai kāds dēļ loterijas pieprasījis čeku? Ir vietas, kur es nekad neprasu čekus. Atsevišķos gadījumos atbalstu ēnu ekonomiku
 • Jalga

  Jalga

  Tā ir mūsu, nodokļu maksātāju nauda, ko grasās izmaksāt kā laimestus, vienalga kura valsts institūcija to darīs un vienalga kādas programmas ietvaros. Un par šīs akcijas vajadzību, protams, nodokļu maksātājiem neviens nepajautāja, sāka kārdināt ar lielajiem laimestiem un ēnu ekonomikas mazināšanos. Īstenībā sanāk tā, ka nabadzīgā tauta piešķir savus līdzekļus, lai kāds nabadzīgais tiktu pie laimesta. Labs āķis, uz kura uzķerties!
 • Agnis

  Agnis

  Drīzākais ir tas ka papildus banku pārskatam salīdzinās tavus izdevumus un tad starpību tev piedzīs VID par nelegāliem ienākumiem - tāda ir valdības politika !
  • Neattapigs

   Neattapigs

   Ja arī to darītu - kas tur slikts? Katram vajadzētu būt iespējām uzrādīt pietiekamus legālus ienākumus, vai arī būtu pēdējais laiks pārstāt apzagt līdzcilvēkus
 • Es

  Es

  Tā nauda ir ,,nodokļu parādi valstij,,ko mēs itkā esam parādā.un ko no katra iekasēja,jo mēs taču esam nabadzīga valsts,parādos vien slīkstam.algas,pensijas nav kur raut naudu,bet tādas loterijas rikot,ir naudas.kad iekasetie nodokļi būs izmaksati loterijās,tad arī čeku loterija beiksies .Apkaunaties valsts apzadzēji
 • Aivars

  Aivars

  Bet vai tikai beigās kā būs jāizmaksā laimests. Tā pateiks jūs esat parādā Vidam. Un beigās būs tikai ćiks un viss
  • Emīls

   Emīls

   Beigās no laimētās summas būs jānomaksā ienākuma nodoklis 😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!