“20 kg kaut kur aizskrēja!” Armands Simsons aicina beigt čīkstēt, uzvilkt apavus un doties skriet! 

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

4 komentāri

aidījumu vadītājs Armands Simsons nesen pievarējis savu pirmo maratonu – 42 kilometru garu distanci. Skriešanas entuziastam acīmredzot āķis lūpā, jo gatavojas nākamajām sacensībām.

“Es nezinu, uz ko es gāju, bet laikam līdz tam vēl neesmu aizgājis, visi pārējie komandas biedri iekļāvās četrās stundās, man kājas beidzās 15 km pirms finiša, gribu saprast, kas notika, un man ir trīs mēneši palikuši līdz Tallinas maratonam,” apņēmības pilns ir Armands Simsons.

Pirmo reizi tā nopietni skriešanas apavus aizšņorējis tieši pirms gada, pavisam drīz noskrējis pusmaratonu. Janvārī intensīvi sācis gatavoties 42 kilometriem, arī veicis nepieciešamās medicīniskās pārbaudes.

Armands Simsons
pasākumu un TV raidījumu vadītājs

“Ar veiksmi tam nav nekāda sakara, viss atkarīgs no tā, cik gatavs esi. Ķermenis jāsāk kopt, pilnveidot, trenēt, jāmaina arī dzīves veids. Es ar lepnumu varu pateikt, ka, gatavojoties maratonam, vairs neeju uz veikalu pēc četrkantainajām paciņām, kuras kūp!”

Runā, ka īsts latvietis sver vismaz 100 kilogramu, Armands pirms gada esot bijis kārtīgs latvietis, bet pirmo pāris mēnešu laikā, kas pavadīti skrienot, Armands Simsons zaudējis 20 kilogramu ķermeņa svara. ”Tā ir atbilde visiem tiem, kuri nezina, ko darīt ar lieko svaru, beidziet čīkstēt, uzvelciet kurpes, ejiet ārā skriet, un tas svars vienkārši pazudīs,” rosina skriešanas entuziasts Armands Simsons.

Foto

 

4 komentāri