Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Bez Tabu ielūkojas Latvijas hokeja izlases ģērbtuvē, dienu pirms komanda dodas uz pēdējām pārbaudes spēlēm Vācijā. Par visām nepieciešamajām mantām gādā ekipējuma menedžeris, savukārt par slidām – slidu asinātājs.

Latvijas hokeja izlases ekipējuma menedžerim Agrim Bricim darba diena sākas brīdī, kad treneris sagatavojis sarakstu ar hokejistu maiņām gaidāmajam treniņam vai spēlei.

Pirms hokejisti ierodas ģērbtuvē, visam jābūt sakārotam atbilstoši nolikumam. Nekas nedrīkst palikt, mētājoties uz krēsla, un katrai formas detaļai paredzēta sava vieta. Krekliem jābūt tīriem un izkārtiem.

Ekipējuma menedžera pienākumos ietilpst arī spēlētāju somu sakrāmēšana, vidēji hokejista forma sver 16 kilogramus, bet vārtsarga 30! Katram hokejistam līdzi ceļo vidēji desmit nūjas.

Ne mazāk atbildīgu darbu veic Agra pārinieks – slidu asinātājs Edgars Ābelis. Viņa darba somā ir katra hokejista rezerves slidu asmeņi! Slidas tiek asinātas katru dienu, atkarīgs no tā, kādā stāvoklī tās ir. Tik pat labi, ejot līdz laukumam, var uzkāpt kaut kam virsū, tās sabojājot.

Pirms čempionāta noskaņojums izlasē esot pacilāts, īpaši uzteicams ir galvenais treneris, kurš katru dienu iemācoties vismaz vienu jaunu vārdu latviešu valodā.

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl