Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Bez Tabu ielūkojas Latvijas hokeja izlases ģērbtuvē, dienu pirms komanda dodas uz pēdējām pārbaudes spēlēm Vācijā. Par visām nepieciešamajām mantām gādā ekipējuma menedžeris, savukārt par slidām – slidu asinātājs.

Latvijas hokeja izlases ekipējuma menedžerim Agrim Bricim darba diena sākas brīdī, kad treneris sagatavojis sarakstu ar hokejistu maiņām gaidāmajam treniņam vai spēlei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms hokejisti ierodas ģērbtuvē, visam jābūt sakārotam atbilstoši nolikumam. Nekas nedrīkst palikt, mētājoties uz krēsla, un katrai formas detaļai paredzēta sava vieta. Krekliem jābūt tīriem un izkārtiem.

Ekipējuma menedžera pienākumos ietilpst arī spēlētāju somu sakrāmēšana, vidēji hokejista forma sver 16 kilogramus, bet vārtsarga 30! Katram hokejistam līdzi ceļo vidēji desmit nūjas.

Ne mazāk atbildīgu darbu veic Agra pārinieks – slidu asinātājs Edgars Ābelis. Viņa darba somā ir katra hokejista rezerves slidu asmeņi! Slidas tiek asinātas katru dienu, atkarīgs no tā, kādā stāvoklī tās ir. Tik pat labi, ejot līdz laukumam, var uzkāpt kaut kam virsū, tās sabojājot.

Pirms čempionāta noskaņojums izlasē esot pacilāts, īpaši uzteicams ir galvenais treneris, kurš katru dienu iemācoties vismaz vienu jaunu vārdu latviešu valodā.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl