”1200 apavu, 2000 apģērbu vienību!” “Bez Tabu” ielūkojas ”Cirque du Soleil” aizkulisēs

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

“Bez Tabu” dota iespēja ielūkoties ”Cirque de Soleil” aizkulisēs, kamēr ceļojošā cirka trupa apmetusies Maskavā.

Kamēr cirka akrobāti un slidotāji ir mēģinājumā vai, piemēram, sporta zālē uztur sevi labā formā, tikmēr četri šova tehniskie darbinieki apčubina šova rekvizītus un tērpus.

Džeinija Maleta
”Cirque du Soleil” pārstāve

Ņemot vērā, ka māksliniekiem ir tik daudz tērpu, tos nepieciešams organizēt. Tādēļ katram māksliniekam ir savs grozs. Tajos viņi saliek visu nepieciešamo. Kad viņi ir pārģērbušies, grozs un tērpi jāatnes atpakaļ, lai tie savā nesajauktos. Tas ir vienkārši, bet sniedz nepieciešamo rezultātu, lai vairāk nekā 2000 apģērbu vienību nesajauktos. Ikviena tērpa detaļa ir īpaši gatavota katram māksliniekam. Tādēļ ir ļoti svarīgi tās atdalīt!

Cirka vajadzībām katru gadu tiek izveidoti 1200 pāru apavu. Gan apavi, gan tērpu detaļas lielākoties tiek ražotas cirka mājvietā Kanādā. Ņemot vērā, ka šova ”Crystal” darbība notiek uz un virs ledus, tehniskajiem darbiniekiem nācās pielāgot tērpus, lai tos varētu ātri novilkt un uzvilkt, nenovelkot slidas. Katrā šovā tiek izmantotas divtūkstoš apģērbu vienības.

0 Komentāru