Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops vērsim

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops dvīņiem

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops vēzim

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops lauvai

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops jaunavai

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

Horoskops svariem

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops mežāzim

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops zivīm

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

"Jābrauc vinnēt spēles, nevis piedalīties!" Basketboliste Gunta Baško par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu

"Jābrauc vinnēt spēles, nevis piedalīties!" Basketboliste Gunta Baško par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu

No rītiem darbs grupās vai individuāli svaru zālē, vakaros basketbola treniņš visai komandai, tāds ir Latvijas sieviešu basketbola izlases režīms augustā. Šobrīd sieviešu basketbola valstsvienība gatavojas savai debijai Pasaules kausa izcīņā, kas septembra beigās norisināsies Spānijai piederošajā Tenerifes salā. “Bez Tabu” devās uz Latvijas sieviešu basketbola izlases atvērto treniņu, lai noskaidrotu, ko gaidāmais turnīrs nozīmē pašām spēlētājām. 

"Kāzas organizējām divus gadus!" Aktrise Dana Bjorka ar vīru atklāj recepti kā izvairīties no nemitīgajiem viesu "rūgts" saucieniem kāzās

"Kāzas organizējām divus gadus!" Aktrise Dana Bjorka ar vīru atklāj recepti kā izvairīties no nemitīgajiem viesu "rūgts" saucieniem kāzās 2

Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra vadītāju un mākslas filmas “Māja pie ezera” aktrisi Danu Bjorku ar vīru, fitnesa speciālistu Igoru Bjorku satiekam pārim īpašā vietā – zirgu stallī “Zirgzandeles”, kur aizvadītas abu kāzas. Īpašo dienu plānojuši divus gadus un ar prieku atzīst, ka viss bijis kā plānots.

"Mēs uzbūrām sev pavisam citu ainu," Mārtiņš Ruskis ar sievu kāzas sarīko divu mēnešu laikā

"Mēs uzbūrām sev pavisam citu ainu," Mārtiņš Ruskis ar sievu kāzas sarīko divu mēnešu laikā

Pirms nepilna gada jāvārdu viens otram teica dziedātājs Mārtiņš Ruskis un viņa mīļotā Žanete Dinsberga. Par laulību ceremonijas vietu tika izvēlēta Cēsu Jaunā pils. “Sazvanīju Cēsu pili, viņi teica, ka tieši tas datums ir brīvs, varam atbraukt,” savu kāzu stāstu iesāka Mārtiņš Ruskis. Tieši tik vienkārši un bez liekas “iespringšanas” arī pagājis viss kāzu organizēšanas process. 

Latvijas Miera Pagoda un citi unikāli objekti – kur meklēt informāciju, lai atklātu Latviju? 

Latvijas Miera Pagoda un citi unikāli objekti – kur meklēt informāciju, lai atklātu Latviju? 

Kampaņa “Atklāj Latviju” ir viens no interneta palīgiem ceļotgribētājiem, mājaslapā izveidota Latvijas karte ar populāriem un mazāk zināmiem apskates objektiem. Projekta vēstnesis, atklājējs Otomārs Pūce aicina iesaistīties dažādās aktivitātēs, piemēram, apmaldīties Nurmuižas apbūves kompleksā, apbrīnot priedes dabas parkā “Ragakāpa”, atgūt līdzsvaru Latvijas Miera Pagodā. Raidījums “Bez Tabu” kopā ar kampaņas veidotājiem devās apskatīt Miera Pagodu. 

"Tik karsta filmēšana vēl nebija bijusi!" TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze par dalību kinofilmā

"Tik karsta filmēšana vēl nebija bijusi!" TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze par dalību kinofilmā

Gada izskaņā skatītājiem tiks prezentēta kinorežisora Māra Martinsona komēdija ”Jaunā gada taksometrs”. Filmas galvenā varoņa, taksometra vadītāja loma uzticēta dziedātājam Laurim Reinikam, tāpat filmas tapšanā piedalās dziedātājs Nauris Brikmanis, daudzi pazīstami latviešu aktieri un arī TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze. ”Bez Tabu” komanda devās iemūžināt filmas tapšanas gaitu, un gluži nejauši iekļuva kādā no filmas epizodēm.

Nebūtu pirmo kāzu, nebūtu arī otro jeb stāsts par precēšanos divreiz ar vienu un to pašu cilvēku!

Nebūtu pirmo kāzu, nebūtu arī otro jeb stāsts par precēšanos divreiz ar vienu un to pašu cilvēku!

Netipiski, bet tomēr arī tā var. “Bez Tabu” tiekas ar pāri, kuri vēlreiz kāzas svin pēc desmit gadu kopdzīves. Turklāt netipiski, – idejas autors ir vīrietis. Sievai tas bijis pamatīgs pārsteigums. Savā divu kāzu piedzīvojumā dalās žurnāla un portāla “Četras sezonas” redaktore un pavārgrāmatu autore Signe Meirāne un viņas vīrs, kurš viņu divreiz bildinājis un divreiz apprecējis, Armands Meirāns. 

Anonīms mākslinieks paziņo, ka viņš ir autors viltus ziņai par indīgo zirnekļu invāziju Latvijā

Anonīms mākslinieks paziņo, ka viņš ir autors viltus ziņai par indīgo zirnekļu invāziju Latvijā 8

30. jūlijā vairākās Rīgas sabiedriskā transporta pieturās bija izlīmēti brīdinājuma plakāti, ka pilsētā parādījušies sešus centimetrus lieli indīgi zirnekļi. Drīz vien sociālajos tīmekļos parādījusies arī informācija no Veselības inspekcijas, ka šī ir viltus ziņa. Savukārt 31. jūlija rītā “Bez Tabu” saņem informāciju no anonīma mākslinieka, kurš atklāj, ka ir šīs viltus ziņas autors.

"Rīkojot kāzas, galvenais ir vadīties pēc savām sajūtām," pārliecināta aktrise Inita Sondore

"Rīkojot kāzas, galvenais ir vadīties pēc savām sajūtām," pārliecināta aktrise Inita Sondore

Seriāla ”Viņas melo labāk” Kristīnes lomas atveidotāja, Dailes teātra aktrise Inita Sondore (bijusī Dzelme) pirms trim gadiem mija gredzenus ar Krišjāni Sondoru. Šo laiku viņa atceras ar smaidu, jo zina, ka galvenais, organizējot lielo dienu, ir vadīties pēc sajūtām. Sarunā ar “Bez Tabu” Inita stāsta par to, kā aizritējusi gatavošanās kāzām un svinības.

Gruzijā legalizēta marihuāna

Gruzijā legalizēta marihuāna 9

Gruzijas Konstitucionālā tiesa, izskatot liberālās partijas “Griči” politiķu prasību, lēmusi par labu marihuānas lietošanas legalizācijai.

"Interese par vīnu man radās, kad sāku iet pirmajā klasē!" "Bez Tabu" tiekas ar divpadsmit gadu vecu vīna zinātāju

"Interese par vīnu man radās, kad sāku iet pirmajā klasē!" "Bez Tabu" tiekas ar divpadsmit gadu vecu vīna zinātāju 2

Gruzijā jūnija vidū notika Pasaules vīnziņu asociācijas ģenerālā asambleja, uz kuru bija sabraukuši pasaules labākie vīna zinātāji. Lielākoties kungi brieduma gados, jā, starp vīnziņu asociāciju prezidentiem ir arī pa kādai dāmai, tā, piemēram, Norvēģijā un Austrijā vīnziņu asociācijas vada dāmas. Starp citu, sievietēm ir potenciāls būt labākām vīna zinātājām nekā vīriešiem, jo viņas spēj daudz niansētāk noteikt vīnu un tomēr, vairāk tā ir vīru pasaule. Tieši tāpēc mēs bijām pārsteigti pasaulē, kurā dominē vīri, ieraudzīt divpadsmit gadu vecu meiteni, kura runā latviešu valodā.

"Tikai ar nazi vaļā dabūjām!" Neiespējamā misija – divu litru piena iepakojuma atvēršana!

"Tikai ar nazi vaļā dabūjām!" Neiespējamā misija – divu litru piena iepakojuma atvēršana! 31

Komentāru vētru sociālajos tīklos izraisījusi diskusija par 2 litru “Baltais” piena iepakojuma atvēršanu, pareizāk sakot, problēmām to atvērt. Arī raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja skatītāja, kura raksta, ka vairāki cilvēki mēģinājuši atvērt pudeles korķi: “Beigās tikai ar nazi varējām attaisīt pienu. Sakiet, vai jums ir kāda iespēja noskaidrot no ražotāja, kāpēc tik jaudīgs korķis uzlikts?” 

"Karstums neizturams, cik ilgi "Rīgas satiksme" ekonomēs uz kondicionieriem?" – atbild uzņēmums

"Karstums neizturams, cik ilgi "Rīgas satiksme" ekonomēs uz kondicionieriem?" – atbild uzņēmums 36

Gaisa temperatūrai kāpjot, aug arī iesūtīto vēstuļu skaits “Bez Tabu” rubrikā “Sūdzību dēlis” par neizturamo karstumu Rīgas sabiedriskajā transportā. Vienu no šādām vēstulēm atsūtījusi arī skatītāja Ieva, kuras jautājumu – “Kāpēc sabiedriskajā transportā ekonomē uz kondicionieriem”, devāmies uzdot “Rīgas satiksmes” pārstāvei Baibai Bartaševičai-Feldmanei.