Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

Saldus iedzīvotāji jautā, kāpēc slēgta pirts? Vai sabiedriskās pirtis Latvijā izzūd?

Saldus iedzīvotāji jautā, kāpēc slēgta pirts? Vai sabiedriskās pirtis Latvijā izzūd?

“Bez Tabu” saņem vēstuli no Saldus iedzīvotāja, kurš norāda, ka jau vairākus gadus Saldus pilsētā slēgta sabiedriskā pirts. “Ar jūsu starpniecību gribētos noskaidrot, vai Saldus pilsētas domei ir šobrīd tas aktuāli? Pirms kāda laika bija cilvēks, kas uzņēmās nodrošināt pirts darbību, bet nezināmu apstākļu dēļ pirti tomēr slēdza,” norāda Saldus iedzīvotājs.

Vēlies mainīt dzīvi? Sakārto skapi jeb kā kārtot māju tā, lai to vairs nevajadzētu darīt

Vēlies mainīt dzīvi? Sakārto skapi jeb kā kārtot māju tā, lai to vairs nevajadzētu darīt

Kārtība – stāvoklis, kad ikviens priekšmets ir savā vietā. Tāda ir vārda kārtība definīcija, bet katram šis vārds  “kārtība” nozīme ko citu. Šobrīd, laikā, kad aktīvi runājam par apkārtējās vides sakārtošanu, “Bez Tabu” iepazīstina savus skatītājus ar metodi, kas ieguvusi pasaules slavu- KonMari kārtošanas metodi. Japānietes Marijas Kondo kārtošanas process pamazām pārņem visu pasauli un šobrīd aktīvu uzvaras gājienu svin arī Latvijas mājās. Iepazīsimies ar Danu, kura pati sevi sauc par Dana ar kasti, kura ar  japānietes radīto mājas kārtošana “aplipina” latviešus.

Rīgas centrā plāno būvēt jaunu basketbola halli

Rīgas centrā plāno būvēt jaunu basketbola halli

Topošo halli plānots būvēt māju ielokā, nostāk no garāmgājēju acīm. Turpat blakus atrodas bērnudārzs, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Skolēnu pils, Daugavas sporta nams, basketbola skola, kā arī lielākais rotaļlaukums galvaspilsētā.

"Viss! Mierīgāk, lēnāk, un viss būs labi!" "Bez Tabu" aizkadru kuriozi

"Viss! Mierīgāk, lēnāk, un viss būs labi!" "Bez Tabu" aizkadru kuriozi

Vispasaules joku dienā, 1. aprīlī, raidījuma “Bez Tabu” komanda jau tradicionāli pasmejas paši par sevi, publicējot jaunākos aizkadru video. Kā žurnālisti cenšas noskaņoties darbam, un ko viņiem saka operatori? Tāpat kādreiz gadās tā, ka gluži nejauši kadrā parādās kāds svešinieks un atkal nākas filmēt visu no sākuma!

"Man 100% nav bail!" Elvis no Brocēniem – latviešu sensācija pasaulē!

"Man 100% nav bail!" Elvis no Brocēniem – latviešu sensācija pasaulē! 12

Skotijā dzīvojošais latvietis piesaistījis sabiedrības un mediju uzmanību sava pārdrošā hobija dēļ. 20 gadu vecumā Elvis Bogdanovs brīvo laiku pavada, biedējot citus ar video, kuros redzams, kā viņš izpilda bīstamus trikus ievērojamā augstumā. “Bez Tabu” tiekas ar jaunieša māsu Vitu, kura dzīvo Latvijā, un, protams, sarunājas arī ar pašu Elvi, kurš šobrīd strādā ASV.

Eksperiments pierāda, - zivju eļļa saēd putuplastu. Cik droši to lietot cilvēkam?

Eksperiments pierāda, - zivju eļļa saēd putuplastu. Cik droši to lietot cilvēkam?

“Bez Tabu” saņem ziņojumu no skatītājas, kura internetā noskatījusies video, kurā pārdūra zivju eļļas kapsulu un uzlēja uz putuplasta. Pēc neilga laika eļļa saēda putuplastu. Skatītāja pati nolēmusi  uztaisīt eksperimentu ar mūsu aptiekās nopērkamu zivju eļļu. Rezultāti viņu šokējuši, jo saēda putuplastu kādās 40 minūtēs. Skatītāja mēģinājusi uz putuplasta liet citas eļļas – rapšu, olīvu, pat kolu un alkoholu, un nekas tā nesaēda, izņemot zivju eļļu. Jautājums, kas notiek ar mūsu organismu, ikdienā lietojot šādu preparātu? Vai kāds maz kontrolē, kas tiek pārdots aptiekās? Atbildot uz skatītājas jautājumu, arī “Bez Tabu” veic savu eksperimentu, kā arī dodas ar tā rezultātiem pie ķīmiķiem un Pārtikas un veterinārā dienesta speciālistiem.