Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. maijs

Anšlavs, Junora

Horoskops aunam

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs neprātīgo un kvēlo vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Jādodas uz kādu klubiņu un jāļaujas mūzikas un dejas valdzinājumam, šovakar bez pārāk nopietniem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs Tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Horoskops dvīņiem

Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies apstākļu gūstā. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops vēzim

Norobežošanās no pasaules kņadas jau ir pagātne, šodien atkal gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties korporatīvos pasākumos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda radoša projekta.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai organizācijas uzliktos pienākumus. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noorganizēt pirmajā dienas pusē, jo pēcpusdienā vēlamo rezultātu tikšanās nedāvās.

Horoskops jaunavai

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops svariem

Šodienai ir labā ziņa – būtiski sakārtosies attiecības ar priekšnieku. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi pārcilāt notikušā nianses. Pieņem, ka tas ir bijis labākais risinājums un netērē savu emociju enerģiju.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir limitētas, iespējams, tu rosies pārāk mazā teritorijā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev neizdevīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen aizmirsts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un asinsriti.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien salutēs tavas radošās enerģijas un dienu uzsāksi ar vienu principiālu uzstādījumu – ļauties piedzīvojumam un avantūrai. Loģiskais racionālisms šodien netiek pie vārda.

Horoskops zivīm

Atliec ņemšanos ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem, lai varētu baudīt perfektu vakaru izcilā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu labsajūtu citā tev pieņemamā veidā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

"Cilvēks bez kauliem" un citi brīnumi iluzionistu Daces un Enriko Pecolli svinībās!

"Cilvēks bez kauliem" un citi brīnumi iluzionistu Daces un Enriko Pecolli svinībās!

Iluzionistu pāris Dace un Enriko Pecolli 20 gadu skatuves kopdarbību svin, rīkojot maģisku zemūdens pasaules šovu “Bubblelandia”. Visu personāžu iedvesmas avots esot realitātē tiešām eksistējošas būtnes, kas mīt zemūdens pasaulē. Piemēram, kāda priekšnesuma laikā uz skatuves varēs redzēt smadzeņkoraļļu atveidotājus.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

"Par diviem izmēriem lielākas krūtis!" Brīnumkrēma apraksts sasmīdina plastikas ķirurgu!

"Par diviem izmēriem lielākas krūtis!" Brīnumkrēma apraksts sasmīdina plastikas ķirurgu!

Raidījuma “Bez Tabu” skatītāji ziņo, ka interneta vidē parādījies jauns brīnumlīdzeklis – krēms krūšu palielināšanai. Pirmie rezultāti garantēti jau pēc pāris nedēļām. Tiek solīts, ka, lietojot to regulāri, krūtis kļūs pat par diviem izmēriem lielākas. Ar “Bustural” produkta aprakstu iepazinušies arī eksperti no Patērētāju tiesību aizsardzības centra un plastikas ķirurgs Jānis Ģīlis.

"Uzvar nevis spēlētāji, bet komanda!" Pirmo reizi pasaules čempionāts hokejā notiks Dānijā!

"Uzvar nevis spēlētāji, bet komanda!" Pirmo reizi pasaules čempionāts hokejā notiks Dānijā! 1

Latvijas hokeja valstsvienība jau devusies uz pasaules čempionāta norises vietu – Dāniju. Komandas kapteiņa pienākumi šogad uzticēti uzbrucējam Robertam Bukartam, bet asistenta pienākumus pildīs Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs, Andris Džeriņš un Kristaps Sotnieks. Jau iepriekš ziņots, ka ilggadējais kapteinis Kaspars Daugaviņš veselības apsvērumu dēļ komandai nepalīdzēs, tāpat arī vairāki citi pieredzējuši spēlētāji.

Treniņš ar "odziņu" – elektrību! Ko dod EMS treniņi, un vai ieteicami visiem? 

Treniņš ar "odziņu" – elektrību! Ko dod EMS treniņi, un vai ieteicami visiem? 

Pirms elektriskās muskuļu stimulācijas jeb EMS treniņa uzsākšanas ar parakstu jāapliecina, ka drošības instrukcija ir iepazīta. Labā ziņa, ka nav jārūpē savs treniņtērps, lai gan mulsinošs iesācējiem varētu būt trenera ieteikums izsniegto triko ģērbt uz kailas miesas, jo tā labāk tiks vadīta elektrība, tā paša iemesla dēļ arī tiek samitrināta speciālā veste.

Lielā Talka jau rīt! Pieteiktas ap 1700 talkošanas vietu!

Lielā Talka jau rīt! Pieteiktas ap 1700 talkošanas vietu!

28. aprīlī jau desmito reizi visā Latvijā norisināsies talka. Par tradīciju kļuvis arī pasākums, kurš ikgadu notiek dažas dienas pirms lielā notikuma – ietalkošana. Šogad pasākumā skolēni kopā ar talkas atbalstītājiem stādīja laimes kokus.

Bez angļu valodas zināšanām, bet ar vēlmi elpot pasaules gaisu. Stāsts par modes dizaineri Žaneti Auziņu Londonā

Bez angļu valodas zināšanām, bet ar vēlmi elpot pasaules gaisu. Stāsts par modes dizaineri Žaneti Auziņu Londonā

Viesojoties Londonā, raidījums “Bez Tabu” uzmeklēja modes mākslinieci Žaneti Auziņu, kura nu jau četrus gadus dzīvo Londonā. Viņa turp aizbraukusi, jo Latvijā jutusies nelāgi, iespējams, ka tā bijusi depresija…, tāpēc nolēmusi meklēt savu vietu plašākos ūdeņos. Pēc četriem gadiem viņa atguvusi ticību saviem spēkiem un iekarojusi vietu modes industrijas lielvalstī.

Sabiedrībā zināmi cilvēki: miljonāri, politiķi un ģimenes locekļi sumina uzņēmēju Pēteri Šmidri viņa pirmās grāmatas svētkos   

Sabiedrībā zināmi cilvēki: miljonāri, politiķi un ģimenes locekļi sumina uzņēmēju Pēteri Šmidri viņa pirmās grāmatas svētkos    4

Apsveikt ietekmīgo uzņēmēju, vienu no pirmajiem telekomunikāciju attīstītājiem Latvijā, “Baltcom” dibinātāju Pēteri Šmidri viņa grāmatas atklāšanas svētkos ieradušies sabiedrībā pazīstami cilvēki, tostarp bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, uzņēmējs, bijušais Ministru prezidents Māris Gailis, bijušais Ministru prezidents Vilis Krištopans, pazīstamais uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš un citi.

"Vestardu neiekļaus kalendārā, jo ir taču Viestards!" Vai līdzīgus vārdus tiešām uzskatīsim par vienādiem? 

"Vestardu neiekļaus kalendārā, jo ir taču Viestards!" Vai līdzīgus vārdus tiešām uzskatīsim par vienādiem?  2

Valsts valodas centra Kalendārvārdu ekspertu komisija lēmusi latviešu tradicionālo kalendārvārdu sarakstu papildināt ar septiņiem jauniem personvārdiem – Audra, Bille, Saule, Daivis, Ģedimins, Ritums un Saulis. Savukārt paplašinātajā vārdadienu sarakstā tiks iekļauti 67 jauni vārdi. Jaunumi sadusmojuši kādu māmiņu, kura vairākkārt rosinājusi latviešu tradicionālo kalendārvārdu sarakstā iekļaut vārdu Vestards.