Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 7. augusts

Alfrēds, Madars, Fredis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Interesanti” aktualitātes

Lauku nostūrī ierīko ekskluzīvi aprīkotu restaurācijas darbnīcu

Lauku nostūrī ierīko ekskluzīvi aprīkotu restaurācijas darbnīcu

Līga Jansone savulaik Latvijas Mākslas akadēmijā apguva restaurācijas programmu. Turpat pie mājām izveidojusi darbnīcu, kurā mākslas darbiem tiek piešķirta jauna elpa. Arī “Bez Tabu” viesošanās laikā darbnīcā nonākuši divi mākslas darbi, kuriem nepieciešama palīdzība.

Igaunijā noslīkušo skaits divas reizes mazāks nekā Latvijā

Igaunijā noslīkušo skaits divas reizes mazāks nekā Latvijā

Igaunija no Baltijas valstīm uzrāda vislabāko statistiku noslīkušo iedzīvotāju skaita ziņā. Lietuvai, skaitot noslīkušo skaitu uz 100 000 iedzīvotājiem, ir vissliktākais rezultāts Eiropas Savienībā. Latvija antitopā ieņem otru vietu.

"Meklēt cilvēku bagāžniekā - zems līmenis. Čigānu būšana!" "Ekstrasensu cīņu" Doktors Maikls atklāti par dalību šovā

"Meklēt cilvēku bagāžniekā - zems līmenis. Čigānu būšana!" "Ekstrasensu cīņu" Doktors Maikls atklāti par dalību šovā 5

Populārā šova “Ekstrasensu cīņas” 20. sezonas dalībnieks no Latvijas Sergejs Astafjevs jeb, kā pats sevi dēvē, Doktors Maikls stāsta par šovā gūtajiem iespaidiem, tai skaitā par citiem dalībniekiem. Doktors Maikls uzskata, ka viņš ir spējīgāks par vairumu šovā satikto ekstrasensu, jo atšķirībā no lielākās daļas spēj ne vien ielūkoties svešinieku pagātnē un nākotnē, kā arī saskatīt kaiti, kas nomoka cilvēku, bet arī piedāvā pievienoto vērtību – atrodot sasāpējušu problēmu, spēj to dziedēt.

Vegānā rabarberu drumstalu kūka instagrama kūku burves @vigancakes izpildījumā

Vegānā rabarberu drumstalu kūka instagrama kūku burves @vigancakes izpildījumā 1

“Instagram” konts @Vigancakes jeb vegānās kūkas savus sekotājus priecē ar košām, krāsainām un bezgala gardām kūkām, bet tikai retais zina un nojauš, kurš ir šā krāšņuma autors. “Bez Tabu” tiekas ar vegāno kūku autori, kas, izrādās, ir jauna meitene no Jēkabpils, kura astoņpadsmit gadu vecumā aizbrauksi uz Londonu, nu atgriezusies un kļuvusi par populāru “Instagram” kūku cepēju.

Līgo gardi ar gruzīnu hačapuri veselīgā versijā. Iesaka instagrama konta @ediengram uzturētāja Nora Svece

Līgo gardi ar gruzīnu hačapuri veselīgā versijā. Iesaka instagrama konta @ediengram uzturētāja Nora Svece

Kurš teica, ka Līgosvētkos nevar ēst gruzīnu hačapuri, noteic Nora Svece, kura ir divu bērnu mamma un ikdienā ir aktīva sociālo tīklu lietotāja. Nora sociālajā vietnē “Instagram” rūpējas par trim kontiem. Viens ir viņas privātais, kur sekotāji var nolūkoties jaunās sievietes ikdienas gaitās, tostarp sporta un ģimenes dzīves ainās. Vēl ir konts, kurā viņa dalās savā ceļošanas pieredzē kopā ar bērniem, bet lielāko daļu domu un darbu Noras dzīvē aizņem ēdienu gatavošanas konts, @ediengram, kurā viņa publisko savas maltītes un dalās ar dažādu veselīgu ēdienu receptēm.

"Slikts paraugs, kā tirgot grāmatu!" "Ledus sirds" mazie fani un vecāki vīlušies grāmatā - tā apraujas pusē

"Slikts paraugs, kā tirgot grāmatu!" "Ledus sirds" mazie fani un vecāki vīlušies grāmatā - tā apraujas pusē 1

Bērni un viņu vecāki vīlušies grāmatā “Ledus sirds II. Kinostāsts”, kurā populārā pasaka par Elzas, Annas un Olafa piedzīvojumiem apraujas vidū, neizstāstīta. Kā noskaidroja “Bez Tabu”, tā ir apzināta, savāda Volta Disneja studijas mārketinga stratēģija – cerība, ka turpinājumu vīlušies mazie lasītāji un viņu vecāki noskatīsies kinoteātros. Vilšanās sagādāta daudzviet pasaulē, kur izdota tulkotā grāmata.

Zemgalē izveidota, iespējams, lielākā irbeņu audzētava pasaulē

Zemgalē izveidota, iespējams, lielākā irbeņu audzētava pasaulē

Māra Šermuka ceļš līdz irbeņu magnāta titulam aizsākās pirms septiņiem gadiem, kad tika meklēts veids, kā palīdzēt sasirgušajam draugam. Galu galā esot nonākuši līdz irbeņu ogu izmantošanas uzturā, kas esot draugam palīdzējis. Nu Māra laukā iestādītas dažādas krūma šķirnes septiņu hektāru lielā plantācijā.