Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops vērsim

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops dvīņiem

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops vēzim

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

Horoskops lauvai

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops jaunavai

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops svariem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops skorpionam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops strēlniekam

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops mežāzim

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops ūdensvīram

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops zivīm

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

"Kā bērnam izskaidrot, kāpēc vecītis nosita savas trīs meitiņas?" Māmiņu pārsteidz pasaka interaktīvajā rotaļlietā bērniem

"Kā bērnam izskaidrot, kāpēc vecītis nosita savas trīs meitiņas?" Māmiņu pārsteidz pasaka interaktīvajā rotaļlietā bērniem 7

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās kāda māmiņa, kuras bērnam uzdāvināta interaktīvā rotaļlieta “Alilo” zaķēns. Gudrais zaķēns stāsta bērniem pasakas un dzied dziesmas, un māmiņu pārsteidzis vairāku pasaku saturs. “Lielākajā daļā pasaku kādu nosit,” norāda māmiņa, īpaši izceļot tieši vienu pasaku par kaziņu meli.

Pagājis gads! Kas mainījies skandālā par ātrās ēdināšanas restorāna būvniecību cilvēku logu priekšā?

Pagājis gads! Kas mainījies skandālā par ātrās ēdināšanas restorāna būvniecību cilvēku logu priekšā?

Pirms gada raidījums “Bez Tabu” ziņoja par Rīgas, Biķernieku ielas, iedzīvotāju neapmierinātību ar plānotajiem remontdarbiem – dzīvojamās mājas logu priekšā būvēt ātrās ēdināšanas restorānu. Pagājis gads, un raidījums atkārtoti sazinājās ar mājas iemītniekiem, noskaidrojot, ka situācija ir mainījusies un iecere būvēt “McDonalds” atcelta.

"Katrs izrādās kā prot!" Iedzīvotājus Sarkandaugavā pārsteidz lielveikala apmeklētāja ierašanās ar helikopteru

"Katrs izrādās kā prot!" Iedzīvotājus Sarkandaugavā pārsteidz lielveikala apmeklētāja ierašanās ar helikopteru

Sarkandaugavā dzīvojošo “Bez Tabu” skatītāju Sandri pārbiedē pēkšņs troksnis, un, paskatoties pa logu, rīdzinieks ierauga zemu lidojošu objektu – helikopteru. Sandris acumirklī redzēto iemūžina, taču paliek vairāki neatbildēti jautājumi, piemēram, – vai helikoptera pilots uz veikala “Sky&More” autostāvvietas jumta veica piespiedu nosēšanos.

"Labākais piemērs ieslodzītajiem?" Baseins un pirtsprieki tikai Jēkabpils cietuma darbiniekiem; ieslodzītie paliek bešā

"Labākais piemērs ieslodzītajiem?" Baseins un pirtsprieki tikai Jēkabpils cietuma darbiniekiem; ieslodzītie paliek bešā 2

Jēkabpils cietuma atklātā tipa nodaļas iemītnieki bauda dažādus labumus: dzīvo istabās, kas labākas par dažu labu studentu viesnīcas istabiņu; ļauts atstāt cietuma teritoriju dienas laikā, dodoties uz darbu. Tiesa gan, trenažieru zāli, pirti un baseinu, kas arī atrodas cietuma teritorijā, ieslodzītie nedrīkst izmantot, šādu sašutuma caurstrāvotu sūdzību ”Bez Tabu” saņem no Jēkabpils cietuma.

"Visu esmu iekārtojusi pati!" Zviedriete izrāda savu sapņu māju

"Visu esmu iekārtojusi pati!" Zviedriete izrāda savu sapņu māju

Mājas iekārtošana ir īpašs process – katram cilvēkam vide, kuru sauc par mājām, ir gan svarīga, gan ļoti personiska. Izvērtējot dažādu pasaules valstu paradumus, iekārtojot dzīvesvietu, ir skaidrs, ka prioritātes ir dažādas. Piemēram, Zviedrijas pilsētas Elmhultas iedzīvotāja Sesīlija stāsta, ka Zviedrijā cilvēki īpašu uzmanību, iekārtojot savu dzīves telpu, pievērš detaļām.