Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Horoskops aunam

Ja esi sadomājis patērēties vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops vērsim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops dvīņiem

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Saliec visus punktus vai komatus attiecībās.

Horoskops vēzim

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā palīdzēt. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

Horoskops lauvai

Ar šodienu sākas tava triumfa mēnesis. Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops skorpionam

Pastāvīgi mainīgais noskaņojums tev neļaus koncentrēties tikai uz vienu darāmo. Savos lēmumos un spriedumos būsi ietekmējams. Tālumā saskatīsi vairāk gaismas nekā savā tuvā vidē.

Horoskops strēlniekam

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops mežāzim

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem, iespējams, pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nostāvēties, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops zivīm

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

Tas nav nekāds joks! Aklajā degustācijā nobaudīt 22 pudeles vīna jeb degustācija gruzīnu gaumē

Tas nav nekāds joks! Aklajā degustācijā nobaudīt 22 pudeles vīna jeb degustācija gruzīnu gaumē 1

Gruzijā ar vīna audzēšanu un darīšanu nodarbojas jau vairāk nekā 7000 gadu, turklāt nevienā citā vīna zemē nav tik daudz vīnogu šķirņu kā Gruzijā – visā pasaulē ir pāris tūkstošu šķirņu, un 500 no tām sastopamas Gruzijā. Daudzi valodnieki, bet Gruzijā teju visi iedzīvotāji pamatoti uzskata, ka vārds ‘vīns’ cēlies no gruzīnu valodas vārda ‘gvino’, līdz ar to nebūtu pārspīlēti Gruziju dēvēt par vīna šūpuļzemi. Viens no zināmākajiem Gruzijas vīniem ir “Saperavi”. Šoreiz būsim aculiecinieki šā vīna degustācijai. Turklāt tā būs aklā degustācija.

"Ir treneri, no kuriem jāizvairās!" Trendīgā tiešsaistes tievēšana – fitnesa treneri dalās padomos, kā izvēlēties sev labāko projektu

"Ir treneri, no kuriem jāizvairās!" Trendīgā tiešsaistes tievēšana – fitnesa treneri dalās padomos, kā izvēlēties sev labāko projektu 1

“Iegūsti savu vasaras formu”, “Zaudē kilogramus ātri un viegli” vai “Nāc sportot, un tas kļūs par tavu dzīvesveidu” – vilinoši piedāvājumi sociālajos tīklos kļūst arvien vairāk. Par trendu kļuvusi kopīga sportošana, visbiežāk ar mērķi zaudēt liekos kilogramus. Lai cik kārdinoši ieraksti parādītos, fitnesa treneri aicina būt uzmanīgiem, pirms iesaistīties projektos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

"Zēns ar cirvi, abas lauztas rokas un trošu ceļš," gada bilance Centra sporta kvartāla rotaļu laukumā

"Zēns ar cirvi, abas lauztas rokas un trošu ceļš," gada bilance Centra sporta kvartāla rotaļu laukumā

“Vai kāds vispār uzrauga to, kas notiek jaunajā Centra sporta kvartāla rotaļu laukumā, vai šīs iekārtas ir drošas? Kas būs, ja notiks nelaime? Vai ir nodrošināta videonovērošana?” Jautājumi, kurus saņēma raidījums “Bez Tabu” neilgi pēc Centra sporta kvartāla rotaļu laukuma atvēršanas. Vecāki norādīja uz vairākām atrakcijām, kas, viņuprāt, bija nedrošas. Toreiz Rīgas domes pārstāvis solīja norīkot vairākus laukuma uzraugus un pieaicināt pašvaldības policijas darbiniekus, pagājis gads, un raidījums “Bez Tabu” devās to pārbaudīt.

"Daudzi saka, ka tā ir kaut kāda sekta," Lilastes mežā interesants atradums

"Daudzi saka, ka tā ir kaut kāda sekta," Lilastes mežā interesants atradums 3

“Bez Tabu” saņēma fotogrāfijas no kāda Lilastes iedzīvotāja, vīrietis uzskata, ka mežā, kas atrodas blakus daudzdzīvokļu mājai, tiek veikti rituāli. Fotogrāfijās redzami koki, kuros iegrebti dažādi simboli, uz zemes salikti no čiekuriem veidoti ornamenti un dzīvnieku kauli. “Daudzi saka, ka tā ir kaut kāda sekta, neomulīgi,” emocijas raksturoja “Bez Tabu” skatītājs.

Aunam romantiska iepazīšanās, bet Strēlnieka atvaļinājums draud izgāzties! Uzzini savu horoskopa prognozi šai vasarai!

Aunam romantiska iepazīšanās, bet Strēlnieka atvaļinājums draud izgāzties! Uzzini savu horoskopa prognozi šai vasarai! 6

Sācies atvaļinājumu laiks, un, to plānojot, daudzi ņem vērā ne tikai laika periodu, kad pašiem kārojas atpūsties, bet arī to, kad piekrīt darba devējs vai kad brīvās dienas iekrīt arī citiem ģimenes locekļiem. Savukārt astroloģe Rita Riekstiņa atzīst, ka ne viens vien vadās arī pēc atvaļinājumu horoskopa, taču kāds tas ir konkrētajā sezonā – katru gadu atšķiras!

"Smuks pulkstenis!" basketbolists Kristaps Porziņģis pirms spēles sajūsmina līdzjutējus! 

"Smuks pulkstenis!" basketbolists Kristaps Porziņģis pirms spēles sajūsmina līdzjutējus! 

“Tā spēle vairāk bija skatītājiem, ceru, ka viņiem patika,” uzreiz pēc zaudējuma Krievijas basketbola izlasei pārbaudes spēlē sacīja Latvijas basketbola valstsvienības spēlētājs Žanis Peiners. “Arēnā Rīga” mača laikā uzstājās vairākas mūzikas grupas, un skatītājus priecēja tautas deju ansambļu sagatavotie priekšnesumi. Jūnija beigās un jūlija sākumā Latvijas vienība Zviedrijā un Ukrainā aizvadīs Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles.

"Lai labi "atietu", vajag labu spēli!" Jānis Blūms par svētku svinēšanu, hobijiem un basketbolu!

"Lai labi "atietu", vajag labu spēli!" Jānis Blūms par svētku svinēšanu, hobijiem un basketbolu!

Līgo svētku priekšvakarā raidījums “Bez Tabu” viesojās pie Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības spēlētāja Jāņa Blūma, lai parunātu par svētku svinēšanu, brīvā laika hobijiem un gatavošanos 25. jūnija spēlei pret Krievijas komandu “Arēnā Rīga”. Drīz pēc spēles basketbolisti dosies uz Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra cīņām Zviedrijā un Ukrainā.

"Tinder, manuprāt, ir okei!" Ansis Klintsons intervijā par ģimenes dzīvi un pirmo randiņu

"Tinder, manuprāt, ir okei!" Ansis Klintsons intervijā par ģimenes dzīvi un pirmo randiņu

Šodien varam atrast simtiem aplikāciju un portālu, kas ļauj iepazīties un atrast otro pusīti, taču pirms divpadsmit gadiem, kā stāsta TV3 laika ziņu moderators un radio ”Star FM” personība Ansis Klintsons, “iepazīšanās internetā nebūt nebija tik ierasta lieta kā tagad”. Intervijā ar beztabu.lv Ansis atklāj sava randiņa stāstu, kas sākās sociālajā portālā draugiem.lv un nu vainagojusies ar ģimeni un 12 laimīgiem gadiem kopā!

Klātesošos Šmerļa mežā pārsteidz "ļoti salda" modes skate pašā Jāņu priekšvakarā

Klātesošos Šmerļa mežā pārsteidz "ļoti salda" modes skate pašā Jāņu priekšvakarā

Jāņu priekšvakarā Šmerļa mežā notika savdabīga modes skate. “Pannas Teātris” sagatavojis  jaunu brīvdabas izrādi – īsti latvisku Rūdolfa Blaumaņa joku lugu divos cēlienos “No saldenās pudeles”. Tāpat kā šodien, tā arī pirms gadsimta, kad Blaumanis sarakstījis lugu, cilvēki gan mīlējušies, gan pucējušies. Tuvojoties pirmizrādei, klātesošajiem bija iespēja aplūkot personāžu tērpus un iemalkot no saldenās pudeles.

"Melnais caurumiņš un šķeterēja Anniņu" - nerātnās dziesmas, kuras Barons glabāja slepenajā atvilktnē

"Melnais caurumiņš un šķeterēja Anniņu" - nerātnās dziesmas, kuras Barons glabāja slepenajā atvilktnē 1

Krišjānis Barons, veidojot “Latvju dainu” sējumus, klasificēja visas viņam iesūtītās latviešu tautasdziesmas. Dainu tēvs tautasdziesmas, kas bija neķītras saturā vai prastas valodā, atlasīja un izveidoja atsevišķu sējumu – “Latvju dainu” 6. sējumu. Turklāt šis sējums netika laists pārdošanā, un “Dainu skapī” pat atradušās vēstules no “Latviju dainu” pircējiem, kuri izteikuši Krišjānim Baronam vēlmi iegādāties nerātno dziesmu sējumu. Latviešu folkloras krātuves pētnieces novērojušas, ka apmeklētāji galvenokārt meklējot divas lietas – buramvārdus un nerātnās dziesmas. Krišjānis Barons 6. sējuma ievadā rakstījis: “Sējumā alfabētiski sakārtotas dziesmas, kas gan pieder pie dažādām jau nodrukātām “Latviju dainu” nodaļām, bet – kas tur sava neķītrā satura vai prastās izteiksmes dēļ vispārīgajā dziesmu krājumā nevarēja tikt uzņemtas. Tādas ir dažas apdziedāšanas dziesmas kāzās, Jāņos un citur, kad pretinieku grib jo sīvi nopelt, un tādēļ neskopojas ar stipri neglītiem vārdiem.” Dainu tēvs Krišjānis Barons sestajā sējumā ierindojis ne tikai erotiska satura tautasdziesmas, bet arī tekstus ar, viņaprāt, nepiemērotu leksiku, piemēram, saistītus ar dabisko vajadzību nokārtošanu vai netīrību. Kopumā krājumā iekļautas ap 3 tūkstošiem nerātno dziesmu.

"Sievietēm skatīties aizliegts!" Pedvāles pliko skrējiena iedvesmas avots ir Antīkās olimpiskās spēles

"Sievietēm skatīties aizliegts!" Pedvāles pliko skrējiena iedvesmas avots ir Antīkās olimpiskās spēles 3

“Jāņu naktī plikam jāskrien apkārt labības laukiem, tad labība labāk aug”, “kas Jāņu naktī kails rasā mazgājas, tam skaistums un stiprums būšot visu gadu”, šie ir tikai pāris no latviešu tautas ticējumiem, kas mūsdienās tiek īstenoti “pliko skrējienu” veidā. Katru gadu vairākās vietās Latvijā pirms Līgo svētkiem tiek izziņoti pliko skrējieni, un raidījums “Bez Tabu” devās uz vietu, kur pirmais skrējiens kailiem organizēts jau 1994. gadā.

Kailas krūtis un pieticīgi peldkostīmi. Meitenes piedalās eksperimentā, lai noskaidrotu, cik droši ir sauļoties galvaspilsētas parkos

Kailas krūtis un pieticīgi peldkostīmi. Meitenes piedalās eksperimentā, lai noskaidrotu, cik droši ir sauļoties galvaspilsētas parkos 3

Karstais laiks ir brīdis, kad ne vien pludmalēs, bet arī galvaspilsētas parkos sarodas daudzi sauļoties kāri cilvēki. Abu dzimumu. Liela daļa ievēro vispārpieņemtās normas un sauli bauda peldkostīmos, bet daļa sieviešu to dara esam vienās bikšelēs, visu acu skatam atklājot kailās krūtis. Rīgā nupat veikts eksperiments, lai noskaidrotu, kāda ir sabiedrības attieksme pret šādiem sauļoties gribētājiem.