Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops vērsim

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops dvīņiem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops vēzim

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops lauvai

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops jaunavai

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops svariem

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops skorpionam

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

Horoskops strēlniekam

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops mežāzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, kontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops zivīm

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

"Tikai un vienīgi Dagda! Nekur citur negribu būt!" Zelta meistars Staņislavs Maļkevičs pierāda, ka latgalieši var!

"Tikai un vienīgi Dagda! Nekur citur negribu būt!" Zelta meistars Staņislavs Maļkevičs pierāda, ka latgalieši var!

Latgalietis Staņislavs Maļkevičs 26 gadu vecumā jau iespējis iekārtot ģimenes ligzdu Dagdas ezera krastā, ir mīlošs tēvs un vīrs, aizraujas ar hokeju, makšķerēšanu un tautas dejām. Raidījums ”Bez Tabu” rubrikā ”Zelta meistars” Stasi iepazīst kā kokapstrādes meistaru ar zelta rokām. Ar gēnu līmenī mantotām iemaņām viņš ar meistardarbiem apgādā klientus visā Latvijā un cenšas iekarot eksporta tirgu. Ar savu piemēru Staņislavs pierāda, ka latgalieši var!

TV3 tiek atzīts par ietekmīgāko mediju zīmolu ne tikai Latvijā un Lietuvā, bet arī visā Baltijā

TV3 tiek atzīts par ietekmīgāko mediju zīmolu ne tikai Latvijā un Lietuvā, bet arī visā Baltijā

Svinot mīlētāko zīmolu topa 15 gadu jubileju, šogad pirmo reizi Latvijā tika rīkota Baltijas mēroga zīmolu apbalvošanas ceremonija. Tajā 8 dažādās kategorijās tika apbalvoti novērtētākie zīmoli ne tikai Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, bet arī atsevišķi visā Baltijā kopumā. Kanāls TV3 plūca laurus un saņēma trīs balvas kā ietekmīgākais mediju zīmols Latvijā, Lietuvā un Baltijā kopumā, bet Igaunijā ieguva godpilno trešo vietu.

"Man varētu būt apsēstība ar instrumentiem!" Ciemos pie zelta meistara Aivara Zelča Kalnienā

"Man varētu būt apsēstība ar instrumentiem!" Ciemos pie zelta meistara Aivara Zelča Kalnienā

Laikā, kad Latviju iekrāso zelta rudens, raidījums “Bez Tabu” dodas iepazīt meistarus ar “zelta rokām”. Šoreiz ciemos pie Aivara Zelča Gulbenes novada Kalnienā. “Es pieteicu Aivaru, jo apbrīnoju cilvēkus, kuri var pelnīt naudu ar darbu, kas viņiem patīk, ja ir meistari, kas tikai izpilda klienta vēlmes, tad Aivars ir cilvēks, kurš ieliks darbā arī kādu savu odziņu,” tā Aivaru raksturo Kristīne, kura viņu pieteikusi ”Bez Tabu” stāstu sērijai ”Zelta meistars”.

Jānis Krīvēns: "Podkāsts ir kā saruna ar čomiem bārā!" Podkāsts - kas tas par "zvēru mežā"?

Jānis Krīvēns: "Podkāsts ir kā saruna ar čomiem bārā!" Podkāsts - kas tas par "zvēru mežā"? 1

Podkāsti pārņem pasauli! 2018. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs tos lietoja 44 procenti iedzīvotāju, Dienvidkorejā podkāstus klausās pat 58 procenti nācijas. ”Bez Tabu” tiekas ar grupas ”Singapūras satīns” dalībnieku Jāni Krīvēnu, kurš pusgada laikā kļuvis par vienu no populārākajiem pašmāju podkāstu autoriem. Ar podkāstu lietošanas paradumiem dalās Rūta Dvinska, televīzijas personība un jaunā māmiņa.

"Kas ir "plogings"?" Arī Latvijā ienāk videi draudzīgs sporta veids: atkritumu vākšana skriešanas laikā!

"Kas ir "plogings"?" Arī Latvijā ienāk videi draudzīgs sporta veids: atkritumu vākšana skriešanas laikā! 1

“Bez Tabu” tiekas ar “ploginga” kustības aizsācēju, zviedru Ēriku Alstremu. Ideja par videi draudzīgu sporta veidu radusies, kad Ēriks no Zviedrijas mazpilsētas pārcēlies uz galvaspilsētu Stokholmu un atskārtis, cik daudz atkritumu ir visapkārt. “Ploginga” mērķis ir sakopt vidi, bet, lai process kļūtu jautrāks un aktīvāks, atkritumi tiek vākti skriešanas laikā.

"Jo stiprāks vējš, jo vairāk es uzlādējos!" Kaitbordiste Aija Ambrasa par to, cik svarīgi atrast savu sporta veidu!

"Jo stiprāks vējš, jo vairāk es uzlādējos!" Kaitbordiste Aija Ambrasa par to, cik svarīgi atrast savu sporta veidu!

Bezvēja diena, par kādu liela daļa iedzīvotāju tikai priecātos, kaitbordistei un Eiropas sporta nedēļas vēstnesei Aijai Ambrasai nozīmē to, ka, iespējams, automašīnas bagāžniekā esošais ekipējums tā arī paliks uz sauszemes. “Varbūt tomēr izdosies pabraukt, ja ne, tad neko, būs labs pūķa salikšanas treniņš,” intervijas sākumā nosaka Aija.

"Latviešiem jāmaina domāšana par brīvdabas sportu!" Nūjošanas treneris aicina būt aktīviem jebkādos laikapstākļos!

"Latviešiem jāmaina domāšana par brīvdabas sportu!" Nūjošanas treneris aicina būt aktīviem jebkādos laikapstākļos!

“Sports ir mūsu baterijas, kas mūs bagātina un dod enerģiju,” tā uzskata nūjošanas treneris un Eiropas sporta nedēļas vēstnesis Roberts Radičuks, viņš pats tam ir staigājošs pierādījums. Roberts Radičuks ir viens no nūjošanas kustības aizsācējiem Latvijā, koptreniņus organizējis jau pirms desmit gadiem un dara to joprojām.

"Zaļā krāsā un ar milzīgu baltu asti!" Iedzīvotāji jūsmo par pirmdienas vakarā redzēto bolīdu. Kāpēc to nevarēja paredzēt?

"Zaļā krāsā un ar milzīgu baltu asti!" Iedzīvotāji jūsmo par pirmdienas vakarā redzēto bolīdu. Kāpēc to nevarēja paredzēt?

“Māte satraukta zvana – Līvānos dienvidu pusē esot redzējusi spilgtu bumbu ar liesmojošu asti! Laikam jau tas pats, kas Vecāķos un vēl citur,” viens no ierakstiem virtuālās saziņas tīmekļa vietnē “Twitter” pirmdienas vakarā. Iepazīstoties ar iedzīvotāju novērojumiem, astronoms Ilgonis Vilks uzreiz sapratis, ka runa ir par bolīdu. “Jauki, reti, bet gadās,” sarunu ar “Bez Tabu” iesāk Ilgonis Vilks.