Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops vērsim

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops dvīņiem

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops vēzim

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops lauvai

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops svariem

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops mežāzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops ūdensvīram

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops zivīm

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

"Normāls džeks ar foršiem hemoroīdiem." Aktieris Ainārs Ančevskis par jauno latviešu komēdiju

"Normāls džeks ar foršiem hemoroīdiem." Aktieris Ainārs Ančevskis par jauno latviešu komēdiju 1

Visu mīlētāju dienā vairākos kinoteātros visā Latvijā pirmizrādi piedzīvos jaunā latviešu komēdija “Klases salidojums”. Filmas pamatā ir stāsts par trīs labiem draugiem, kuri 25 gadus pēc skolas absolvēšanas gatavojas atkal satikt klasesbiedrus un kārtīgi uzdzīvot. Galvenās lomas uzticētas aktieriem Aināram Ančevskim un Imantam Stradam un mūziķim, grupas “Dzelzs vilks” solistam Jurim Kaukulim. Raidījums “Bez Tabu” kopā ar Aināru Ančevski devās uz viņa absolvēto vidusskolu, lai uzzinātu vairāk par aktiera skolas gaitām. 

Raimonds Pauls: "Žoržiks var lepoties, ka ticis Holivudā!" Latviešu zelta šlāgeris spīdzina amerikāņus

Raimonds Pauls: "Žoržiks var lepoties, ka ticis Holivudā!" Latviešu zelta šlāgeris spīdzina amerikāņus

Latviešu dziesmas sadzirdējusi varenā Holivuda – tās iekļautas filmā. Tiesa, mūsu visu iemīlētie skaņdarbi filmā tiek izmantoti cilvēku spīdzināšanai. Šis fakts nemulsina, gluži otrādi – sajūsmina – latviešu estrādes zvaigzni Žoržu Siksnu, kura dziedātā ”Pasaulīte” filmā ir viens no spīdzināšanas ”rīkiem”. Siksna vēlētos, lai piemēru no Holivudas ņem arī tautieši un ar šo dziesmu spīdzina atbildīgos par Rīgas ielu slikto stāvokli un korumpētas amatpersonas.

"Zelta Mikrofonam" šogad divi vadītāji, Mārtiņam Daugulim pievienosies Kaspars Breidaks

"Zelta Mikrofonam" šogad divi vadītāji, Mārtiņam Daugulim pievienosies Kaspars Breidaks 3

“Šogad uz Daguli neviens vairs neskatās ar “eu, kas tas tāds?” skatienu, komplimenti gan viņam, gan scenārija autoriem,” viens no “Twitter” ierakstiem, kas tapis pirms gada, Mūzikas ierakstu gada balvas pasniegšanas ceremonijas laikā. Šogad “Zelta Mikrofons” vadītājam Mārtiņam Daugulim uz Dailes teātra skatuves pievienosies radio balss Kaspars Breidaks. 

"Ja gribi kakāt, policisti to vēros! Nekādu cilvēktiesību!" Salaspils policijas "klients" sašutis par aizturēšanas izolatoriem

"Ja gribi kakāt, policisti to vēros! Nekādu cilvēktiesību!" Salaspils policijas "klients" sašutis par aizturēšanas izolatoriem 23

”Ja cilvēks tiek aizturēts un viņš grib kakāt, tad viņam ir jārēķinās, ka visu ”pasākumu” drosmīgi pa logu vēros visi darbinieki un darbinieces!” par apstākļiem Salaspils pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās sašutis ir iedzīvotājs, kurš pabijis iecirknī. ”Bez Tabu” apseko arī citus iecirkņus un noskaidro, kādi tajos ir apstākļi.

"Vai normāli atļaut ziemā pārvietoties ar velosipēdu?" Ziemas riteņbraukšanas plusi un mīnusi

"Vai normāli atļaut ziemā pārvietoties ar velosipēdu?" Ziemas riteņbraukšanas plusi un mīnusi 5

“Cik normāli ir atļaut ziemas laikā pārvietoties ar velosipēdu? Minētais transportlīdzeklis taču vairāk piemērots citai sezonai. Ziemā šāda pārvietošanās apdraud citus satiksmes dalībniekus – gan autovadītājus, gan gājējus. Cik godīgi, ka atšķirībā no auto šādiem transportlīdzekļiem nav jebkādas obligātās ziemas prasības, piemēram, par protektoriem, ziemas riepām,” pārdomās dalījusies kāda “Bez Tabu” skatītāja. 

Šogad brīvdienu skaits būs krietni mazāks nekā 2018. gadā

Šogad brīvdienu skaits būs krietni mazāks nekā 2018. gadā 3

2018. gadā Latvijā bija 17 brīvdienas, un Latvija bija trešā valsts Eiropā, kurā ir visvairāk brīvdienu. Vēl vairāk bija vien Bulgārijā, kur iedzīvotājiem bija 20 oficiālas brīvdienas, kā arī Beļģijā, kur iedzīvotāji par darbu varēja nedomāt papildu 24 brīvdienas.

"Raudošais milzis" jeb Raunas Staburags gaida ierindošanu dabas pieminekļu sarakstā

"Raudošais milzis" jeb Raunas Staburags gaida ierindošanu dabas pieminekļu sarakstā

Pēdējā gada laikā medijos vairākās reizes pieminēts Raunas novada lepnums – Raunas Staburags. Šo unikālo dabas veidojumu ģeologi un dabas eksperti ievēlējuši par Latvijas 2018. gada ģeovietu, un to plānots iekļaut arī dabas pieminekļu sarakstā. “Bez Tabu” devās apskatīt, kā ziemā klājas vienam no skaistākajiem Latvijas ūdenskritumiem. 

Nobalso par "Bez Tabu" gada balvu "Skatītāju simpātija 2018"!

Nobalso par "Bez Tabu" gada balvu "Skatītāju simpātija 2018"! 5

“Bez Tabu” gada balvas apbalvošanas ceremonija norisinās katru gadu 1. janvārī. Ar humora un satīras pieskaņu raidījuma veidotāji atceras aizvadītā gada lielākos grēkāžus, nomināciju uzvarētājiem piešķirot apzeltītas plastilīna balvas.