Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops vērsim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops dvīņiem

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops vēzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops lauvai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops skorpionam

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops mežāzim

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

"Meitenes būs pārsteigtas!" Bērnudārza pavāre iepriecina sen nesatiktās kolēģes!

"Meitenes būs pārsteigtas!" Bērnudārza pavāre iepriecina sen nesatiktās kolēģes!

Raidījums “Bez Tabu” aicina skatītājus negaidīt līdz pašam Ziemassvētku vakaram, lai iepriecinātu savus mīļos. Turklāt nav jāiegulda milzum daudz laika un naudas, lai sagādātu draugiem, radiem un paziņām patīkamu pārsteigumu. Var ņemt piemēru no bērnudārza pavāres Maritas, kura veselības problēmu dēļ kādu laiku nav satikusi savas kolēģes, un vēlas viņas iepriecināt, aizvedot uz darbavietu pašas gatavotus gardumus!

Grupa "Musiqq" par "X Faktors" dalībniekiem: Svarīgi, ko viņi radīs pēc šova!

Grupa "Musiqq" par "X Faktors" dalībniekiem: Svarīgi, ko viņi radīs pēc šova!

Noskaidroti šova “X Faktors” otrās sezonas finālisti – grupa “Radio Trio”, grupa “Baritoni” un dziedātāja Kattie. Lēmumu par to, ka šovu neturpinās Didzis Melderis, nācās pieņemt žūrijas pārstāvei Aijai Auškāpai. Tomēr Didzis Melderis raidījuma izskaņā solīja faniem turpināt sasniegt savus muzikālos mērķus. 

Piparkūkas izvietojam gan telpiskā eglītē, gan uzkarinām uz krūzes malas! Ieteikumi piparkūku gatavošanā

Piparkūkas izvietojam gan telpiskā eglītē, gan uzkarinām uz krūzes malas! Ieteikumi piparkūku gatavošanā 2

Piparkūku laiks ir sācies! Lai prieku sagādātu ne tikai to gatavošanas process, bet arī pats rezultāts, smaržīgā našķa gatavošanas lietpratēja pavāre Inese Vedeice gatava steigties palīgā ar padomiem un ieteikumiem. Oriģināla svētku galdā izskatīsies piparkūka eglīte. Lai to izgatavotu, vispirms izcep dažāda lieluma piparkūku zvaigznītes, tad katru atsevišķi izdekorē un salīmē, liekot vienu uz otras. Līmē ar glazūru, ko izmanto dekorēšanai. 

Rīgas skolā pieņemts lēmums aizliegt rotaļlietu – "kendamu"!

Rīgas skolā pieņemts lēmums aizliegt rotaļlietu – "kendamu"! 73

”Bez Tabu” saņēma vēstuli no kāda Rīgas Valda Zālīša sākumskolas audzēkņa, kurš nav mierā ar to, ka mācību iestādē vairs nedrīkst rotaļāties ar ”kendamu”. Šāds lēmums pieņemts, rūpējoties par pašu rotaļlietu saimnieku, citu skolēnu un arī skolas personāla drošību. 

"Gādājot prieku citiem – tas silda sirdi!" Latviešu pāris Dānijā gādā tautiešiem Ziemassvētku sajūtu, audzējot egles

"Gādājot prieku citiem – tas silda sirdi!" Latviešu pāris Dānijā gādā tautiešiem Ziemassvētku sajūtu, audzējot egles

Tiek uzskatīts, ka Rīga ir Ziemassvētku egles dzimšanas vieta. Tāpēc, domājams, latviešiem ar īpašu atbildību jāsagaida Ziemassvētki ar skaisti izrotātiem egļu zariem, rādot piemēru citām tautām. Par to, lai Latvijas iedzīvotājiem būtu varen skaistas egles un Ziemassvētku vecīti sagaidītu kupla svētku rota, zem kuras novietot daudz dāvanu, gādā latviešu pāris Jānis un Sanda. Mīlošs duets jau vairākus gadus Dānijā milzu plantācijās audzē egles, tirgo tās tepat Latvijā.

"Mans paps zina, kā jāizskatās Ziemassvētku eglītei!" Dekoratore Baiba Prindule-Rence atklāj, kā izdaiļo savu māju 

"Mans paps zina, kā jāizskatās Ziemassvētku eglītei!" Dekoratore Baiba Prindule-Rence atklāj, kā izdaiļo savu māju 

Raidījums “Bez Tabu” sāk jaunu rubriku “Svētki sākas mājās”, kur sabiedrībā pazīstami cilvēki dalās ar idejām, kā, gaidot Ziemassvētkus, izpušķot savu māju, kā oriģināli iesaiņot un pagatavot dāvanas, gan būs iespēja smelties iedvesmu jaunām Ziemassvētku tradīcijām. Savā dzīvoklī un ģimenes tradīcijās ļauj ielūkoties telpu dekoratore Baiba Prindule-Rence. 

"Bez Tabu" tiekas ar Donalda Trampa frizieri! Uzzini, kas jauns frizūru pasaulē!

"Bez Tabu" tiekas ar Donalda Trampa frizieri! Uzzini, kas jauns frizūru pasaulē! 1

Raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti bija klāt pasākumā, kurā labākie skaistuma nozares profesionāļi ne tikai no Latvijas, bet dažādām pasaules valstīm bija sanākuši kopā rudens frizieru kongresā, lai radītu un atklātu progresīvākos matu griezumus un krāsošanas tendences gaidāmajai pavasara-vasaras sezonai. Modes aktualitāte ir spilgti, sulīgi toņi. Uzvaras gājienu turpina dažādi blondie toņi, un neizpaliek arī tumšie. Modē dažāda garuma mati. To atklāj gan paši frizieri, gan “Farouk Systems” dibinātājs un prezidents Faruks Šami, kurš pazīstams arī kā Baltā nama frizieris. Faruks radījis vienu no pasaules spēcīgākajām impērijām “Farouk Systems”, iepazīstinājis nozari ar bez amonjaka produkciju.

Vai drīkstam lietot uzturā ūdeni tieši no krāna, to nefiltrējot un nevārot? 

Vai drīkstam lietot uzturā ūdeni tieši no krāna, to nefiltrējot un nevārot?  1

Krāslavas iedzīvotāji uzturā lieto sliktas kvalitātes ūdeni, kas var kaitēt veselībai, tas ir brūns kā kafija, tā apgalvo vietējais iedzīvotājs Sergejs Kritenko, kurš ir ārsts, agrāk bijis arī galvenais ūdens kvalitātes kontrolieris vietējā ūdenssaimniecības uzņēmumā. Saņemot šādu ziņu, raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti nodod ūdens paraugus laboratorijā testēšanai. 

Kaimiņš lūdz izslēgt Wi-Fi, jo tas negatīvi ietekmējot veselību! Ko darīt? 

Kaimiņš lūdz izslēgt Wi-Fi, jo tas negatīvi ietekmējot veselību! Ko darīt?  25

“Cienījamie kaimiņi! Vai jūs varētu, lūdzu, izslēgt pa nakti Wi-Fi. Tas slikti ietekmē veselību. Paldies!” Šādu ziņojumu savā pastkastītē saņēmusi kāda Iļģuciema iedzīvotāja, kura uzrunāja raidījumu “Bez Tabu”, lai noskaidrotu, vai anonīmā kaimiņa teiktajam ir taisnība un vai bezvadu internets tik tiešām negatīvi ietekmē cilvēku veselību.