Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Bungu šovs, kleita ar otro piegājienu un autobuss viesiem! Sabīnes Geibas (ex. Berezinas) laulības

Bungu šovs, kleita ar otro piegājienu un autobuss viesiem! Sabīnes Geibas (ex. Berezinas) laulības 4

Sabīne un Atis Geibas 12. augustā svinēs savu pirmo kāzu jubileju! Atis Sabīni bildināja 11. augustā, tikai divus gadus pirms laulībām. Visas dienas garumā Atis zvanījis Sabīnei, lai noskaidrotu, kāds topošajai līgavai ir garastāvoklis. Atis teicis Sabīnei, ka jābrauc ciemos pie mammas, bet, abu nozīmīgajā vietā – uz tilta pār Iecavu, Atis nometies ceļos.

24 kilometri Siguldas un “Formula 1” pavāra klāts galds! Sācies otrais “ekspotīciju” maratons

24 kilometri Siguldas un "Formula 1" pavāra klāts galds! Sācies otrais "ekspotīciju" maratons

Pagājušajā sestdienā atsākās vasaras tradīcija – Bez Tabu “ekspotīciju” maratons. Bez Tabu komandai un uzticamajiem skatītājiem roku rokā priekšā vēl vairāki aizraujoši pārgājieni. Piedāvājam ieskatu šā gada pirmajā “ekspotīcijā” Siguldā, kurā piedalījās 55 dalībnieki. Mainīgi laikapstākļi, stāvi kāpumi, 24 kilometru distance – tas viss pārdzīvots un pievarēts. Rezultāts: varen patīkams nogurums un iepazīta cita Sigulda.

Gaidot “Red Hot Chilli Peppers”! Kā top skatuve un kādas ir rokmūziķu īpašās vēlmes?

Gaidot "Red Hot Chilli Peppers"! Kā top skatuve un kādas ir rokmūziķu īpašās vēlmes?

Rīgā, Lucavsalā, notiek aktīva gatavošanās amerikāņu rokgrupas ”Red Hot Chilli Peppers” koncertam ceturtdien, 27. jūlijā. Bez Tabu piedāvā ieskatu, kā noris skatuves uzsliešanas darbi, apvaicājāmies par mūziķu vēlmju sarakstu jeb tā saucamo ”raideri”. Arī mūziķis Ansis Klintsons stāsta par pieredzi citas populāras grupas – ”Metallica” – koncerta sagatavošanās darbu koordinēšanā.