Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 15. decembris

Johanna, Hanna, Jana

Horoskops aunam

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops vērsim

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops dvīņiem

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

Horoskops vēzim

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops lauvai

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops jaunavai

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops svariem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops skorpionam

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops strēlniekam

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops mežāzim

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops ūdensvīram

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops zivīm

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

TV personība Anna Rozīte, pirmo reizi mūžā stopējot, nokļūst traktora piekabē!

TV personība Anna Rozīte, pirmo reizi mūžā stopējot, nokļūst traktora piekabē! 3

Bez Tabu rubrikas “Mūsu vietas, mūsu cilvēki” noslēdzošās sērijas dalībnieces, vecākiem draudzīgās organizācijas “Babyroom” pārstāves no Rīgas nokļūst Zosēnos. TV personība Anna Rozīte un viņas kolēģe biedrībā “Babyroom” Laura Bluša saņem uzdevumu nokļūt vienā no skaistākajām Latvijas pilīm – Cesvaines pils. Piedzīvojumi traktora piekabē un Vidzemes skaistā daba ir šā ceļojuma pievienotā vērtība.

“Būtu palikusi dzīvot Smiltenē, ja tur būtu Mūzikas akadēmija!” Šova “X Faktors” lielais nezināmais – grupa “Tautumeitas”!

"Būtu palikusi dzīvot Smiltenē, ja tur būtu Mūzikas akadēmija!" Šova "X Faktors" lielais nezināmais - grupa "Tautumeitas"! 9

Šovā “X Faktors” esam iepazinuši grupu “Tautumeitas”. Kad viņas kāpj uz skatuves, skatītāji zina, ka sagaidāms ne tikai spilgts dziedājums, bet arī lielisks vizuāli pārdomāts priekšnesums. “Tautumeitām” uz skatuves aiz muguras ir lielais “X” un arī viņas pašas mums skatītājiem ir lielais nezināmais. Tādēļ Bez Tabu iepazīstas ar “Tautumeitām”. Jo skaidrs, ka tad, kad nodziest skatuves gaismas, viņām ir vēl cita dzīve.

“Ja mūs aizvedīs līdz Likteņdārzam, atdosim visu, kas mums ir!” Laika ziņu vīri attopas Lāčplēsī

"Ja mūs aizvedīs līdz Likteņdārzam, atdosim visu, kas mums ir!" Laika ziņu vīri attopas Lāčplēsī 3

TV3 laika ziņu pavēlnieku Ansis Klintsonu un LNT laikapstākļu pārzinātāju Kristapu Tālbergu vieno ne vien laika prognožu pareģošana visas Latvijas iedzīvotājiem, bet arī mūzika, jo abi dzied un spēlē ģitāras savās grupās. Taču tagad viņiem ir vēl kāda kopīga lieta – piedalīšanās Bez Tabu “ekspotīcijā” ”Mūsu vietas, mūsu cilvēki”.