Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vērsim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops dvīņiem

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops vēzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops lauvai

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops svariem

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops skorpionam

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops mežāzim

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops ūdensvīram

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

"Galvenais ir sākt, un pēc tam jau bez sporta nevar!" Mairis Briedis par projektu "Juris tievē"

"Galvenais ir sākt, un pēc tam jau bez sporta nevar!" Mairis Briedis par projektu "Juris tievē"

Noslēdzies “Bez Tabu” projekts “Juris tievē”, bet abu dalībnieku cīņa ar liekajiem kilogramiem noteikti vēl turpināsies, vismaz tā solījuši paši galvenie pasākuma vaininieki – Juris Šteinbergs un Kaspars Suija. Tomēr ir vēl daudzi citi cilvēki, kas piedalījās projektā, atbalstīja abus tievētājus, palīdzēja viņiem uzsākt grūto ceļu, deva padomus un vienkārši juta līdzi. Lūk, viņu ceļa vārdi abiem projekta dalībniekiem.

"Mana bērna vārds ir daudziem, bet to neiekļauj!" Kalendārā parādījies vārds, kura nav nevienam Latvijā

"Mana bērna vārds ir daudziem, bet to neiekļauj!" Kalendārā parādījies vārds, kura nav nevienam Latvijā

Visbiežāk tieši vecāki ir tie, kuri gadiem ilgi cīnās, lai bērnu vārdi tiktu iekļauti kalendārā – ik gadu valodas komisijai ir savi argumenti par to, kāpēc viens vai otrs vārds tiek vai, tieši pretēji, netiek iekļauts kalendārā. Taču mirklī, kad māmiņa, kuras bērna vārdu pēc trīs iesniegumiem kalendārā neieraksta, un viņa ierauga, ka kalendārā parādījies patiesi neparasts vārda dienas svinētājs – Dārgs, rodas jautājumi. 

"Uzkodas pie medicīnas personāla" - kur un kā basketbolistes atgūst spēkus?

"Uzkodas pie medicīnas personāla" - kur un kā basketbolistes atgūst spēkus?

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība Pasaules kausa izcīņas laikā apmetusies četrzvaigžņu viesnīcā “Hotel Diamante Suites”. Viena istaba čempionāta laikā pārtapusi par izlases medkabinetu, kur basketbolistes atgūst spēkus un gatavojas spēlēm, par to rūpējas divi fizioterapeiti Līga Folkmane-Eglīte un Ansis Biedrs.

"Man vēl ir zosāda!" latviešu basketbola līdzjutēji sauļojas un fano Tenerifē!

"Man vēl ir zosāda!" latviešu basketbola līdzjutēji sauļojas un fano Tenerifē!

Pirmo spēli Pasaules kausa izcīņā Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība aizvadīja arēnā Tenerifes galvaspilsētā, kur gaidāma arī spēle ar ASV. Savukārt ar Senegālas valstsvienību latviešu basketbolistes tikās citā arēnā, kas izmēra ziņā ir krietni lielāka. “Bez Tabu” bija abās spēlēs un izjautāja fanus par to, kā Tenerife viņus uzņēmusi. 

Latviešu basketbolistes Tenerifē jautrā garastāvoklī aizvada rīta rosmi okeāna krastā!

Latviešu basketbolistes Tenerifē jautrā garastāvoklī aizvada rīta rosmi okeāna krastā!

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien aizvadīs pirmo spēli Pasaules kausa izcīņā. Izlase un raidījuma “Bez Tabu” komanda jau ir Tenerifē, lai kārtīgi sagatavotos gaidāmajam turnīram, basketbolistes aizvadījušas veiksmīgu pārbaudes spēli ar Kanādas vienību, savukārt raidījums “Bez Tabu” viesojies izlases viesnīcā, un ziņo par pirmajiem iespaidiem Kanāriju salās.

Cik gatava Tenerife ir Pasaules kausa izcīņai? Mūsu meitenes gatavas startam!

Cik gatava Tenerife ir Pasaules kausa izcīņai? Mūsu meitenes gatavas startam!

Pirmo Pasaules kausa izcīņas spēli pret Ķīnas valstsvienību Latvijas sieviešu basketbola izlase aizvadīs Tenerifes galvaspilsētā Santakruzā. Kā novēroja raidījums “Bez Tabu”, “Quico Cabrera Arena” atrodas pilsētas guļamrajonā, un salā aktīvi tiek reklamēts zoodārzs “Loro parks”, nevis Pasaules čempionāts basketbolā.

Treniņi, treniņi un treniņi, bet svars nekrīt. Kas notiek ar tievētājiem?

Treniņi, treniņi un treniņi, bet svars nekrīt. Kas notiek ar tievētājiem? 12

Jo tuvāk piektais oktobris, kad noslēdzas projekta “Juris tievē” publiskā sadaļa, jo vairāk abi gatavi pielikt sportiskajās aktivitātēs. Šobrīd, kad uzsākuši aktīvu sportošanu, abi tievētāji satraukti par to, ka svara kritums ne tikai apstājies, bet dažubrīd vērojams pat pieaugums. Psiholoģe, treneri un uztura speciāliste abus mierina, sakot, ka tā ir normāla parādība. 

Svaigas asinis "Bez Tabu"! Maija Kuzņecova: Ar 24 stundām diennaktī ir par maz!

Svaigas asinis "Bez Tabu"! Maija Kuzņecova: Ar 24 stundām diennaktī ir par maz!

Vienā jaukā dienā saņēmu ziņu no producentes ar piedāvājumu atnākt ciemos pie “Bez Tabu”. Nav jau tā, ka neesmu tur bijusi. Dzelzavas ielā 120G esmu jau pirms gadiem trijiem, četriem pavadījusi pāris mēnešus vēl studiju laikā. Tolaik šķita, ka esmu tik tāla no “Bez Tabu” vēstījuma, cik tāla ir nonākšana līdz Sibīrijai rāpus. Taču kaut kas kopš tā laika bija mainījies – ziņkārība ņēma virsroku un devos palūkot, kā tagad dzīvo leģendārākais no TV raidījumiem Latvijā.

Kuriozu video: Viena diena "Bez Tabu" ikdienā!

Kuriozu video: Viena diena "Bez Tabu" ikdienā!

Piecas dienas nedēļā, četras nedēļas mēnesī un 12 mēnešus gadā – tādā formātā mēs darbojamies jau 18 gadus! Taču, lai noturētu Jūsu uzmanību, dārgie skatītāji, mūsu komandai katru dienu ir jāizdomā kaut kas jauns gan saturā, gan pasniegšanas veidā. Un, ja Jums šķiet, ka tas ir viegli, jūs maldāties!

Stiliste un dziedātājs Markus Riva iesaka šā rudens stila pērles vīriešu garderobē

Stiliste un dziedātājs Markus Riva iesaka šā rudens stila pērles vīriešu garderobē

Šova “X Faktors” vadītājs, dziedātājs un dīdžejs Markus Riva ar savu vienmēr pārdomāto ģērbšanās stilu iedvesmo daudzus, ne velti mūziķim “Instagram” profilā seko teju 150 tūkstoši fanu. Stiliste Gita Šildere īpaši uzteica viņa “popsīgo tēlu”, šonedēļ “Bez Tabu” raidījuma rubrika “Iekāp slavenības kurpēs!” kopā ar Marku Rivu.