Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

“Lapsa” Liene Zemīte un spēcīgākais Dainis pasaulē meklē ceļu uz pili

“Lapsa” Liene Zemīte un spēcīgākais Dainis pasaulē meklē ceļu uz pili

Ceļš no Lietuvas pierobežā esošajiem Pīrāgiem līdz Mežotnes pilij abiem raidījuma “Bez Tabu” rubrikas ”Mūsu vietas, mūsu cilvēki” dalībniekiem jāveic, neizmantojot savus tālruņus, kā arī naudu. Viņi nezina, kur atrodas ceļojuma sākumpunkts, jo līdz tam viņi aizvesti ar aizsietām acīm.

Apdraudētas priedes Baltijas jūras piekrastē! Mežu zinātāji sit pie trauksmes zvana

Apdraudētas priedes Baltijas jūras piekrastē! Mežu zinātāji sit pie trauksmes zvana 8

Lai parādītu, cik aktuāla ir priežu izzušanas problēma Baltijas jūras piekrastē, mežu zinātāji ved “Bez Tabu” uz Kurzemes piekrasti, kur tieši tāpat kā citviet valda strikti noteikumi saimniekošanai piejūras mežos. Vieta netālu no Melnsila pludmales lieliski parāda, ka līdzšinējā saimniekošana neļauj priedēm augt leknām un stiprām. Te uzskatāmi var redzēt, ka vietumis priedes nīkuļo un divdesmit gadu laikā izaugušas knapi pāri metram.

"Kam tas draņķis izdomāts?" Vecāki jautā par "slaimu" jeb rotaļu gļotu sastāvu, eksperti pārbauda ķīmisko vielu koncentrāciju

"Kam tas draņķis izdomāts?" Vecāki jautā par "slaimu" jeb rotaļu gļotu sastāvu, eksperti pārbauda ķīmisko vielu koncentrāciju

“Bez Tabu” raksta skatītāja Benita, kura vēlas uzzināt, cik drošas ir bērnu iecienītās rotaļu gļotas, kas veikalos tirgotas plašā klāstā. “Varbūt “Bez Tabu” varētu noskaidrot, vai bērnu veikalos pie rotaļlietām pieejamie “slaimi” (staipīgie puņķi un želeja) ir droši. Man kā mammai ļoti nepatīk šis produkts, bet bērniem patīk. Nopirku tādu, uz iepakojuma (caurspīdīga plastmasas kārbiņa ar vāciņu) nav pilnīgi nekāda marķējuma, sastāvs nav zināms. Ja nu mazāki bērni vai vēl rāpojoši ieliktu kaut ko tādu mutē? Es kā mamma nesaprotu, kam tas draņķis izdomāts,” raksta Benita.

Gribi būt laimīgs? Dzīvo koka mājā!

Gribi būt laimīgs? Dzīvo koka mājā! 2

Koka māja nav tikai privātmāja. Tā var būt arī daudzstāvu māja, piemēram, pasaulē augstākā koka māja uzcelta Norvēģijā, tā ir 85,5 metru augsta un robežu nav. Pasaulē koka māju celtniecība kļūst arvien populārāka. Tāpēc, zinot, ka vairāk nekā puse mūsu valsts teritorijas ir klāta mežiem, un zinot, ka esam ceturtā mežiem bagātākā valsts Eiropā, tad šķiet, mums vajadzētu būt pienākumam dzīvot koka mājās. Arī celt jaunas koka mājas.