Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

Palodze, dobe, balkons vai lauks – ja arī Tev ir paša izlolots dārziņš, iesūti FOTO!

Palodze, dobe, balkons vai lauks - ja arī Tev ir paša izlolots dārziņš, iesūti FOTO!

“Tavs dārzs, Tavs lepnums!” Tā četros vārdos varētu aprakstīt ikviena sajūtas, kad savā, paša rokām izveidotajā, dārzā uzzied pirmais gurķis, vai tomāts. Tas lepnuma brīdis, kad sīpolloki ir saauguši tik ļoti, ka nav žēl salātiem tos pievienot tā pavairāk! Tas ir brīdis, kad paveries un sajūti sevī īstu latviešu zemnieku!

Samanta Tīna: “Latvijā neesmu peldējusies jau vairākus gadus!”

Samanta Tīna: "Latvijā neesmu peldējusies jau vairākus gadus!" 4

Šī vasara ar karstumu mūs nelutina, tomēr atvaļinājumu laiks ir sācies un lielai daļai iedzīvotāju tas saistās ar peldēšanas sezonas atklāšanu. Iespējams, ka kāds, spītējot vēsajam laikam, peldas pie mums Latvijā, tomēr citi labprāt ceļo un dodas baudīt vasaru kādā siltākā vietā. Tomēr svarīgi ir būt informētam par ūdens kvalitāti, kurā peldamies.

Cirkulis vai kurkulis? Iedzīvotāji nesaprot, kā lai izrunā jauno “Circle K” nosaukumu!

Cirkulis vai kurkulis? Iedzīvotāji nesaprot, kā lai izrunā jauno "Circle K" nosaukumu! 211

Mūsu sabiedrībai ar humora izjūtu viss ir vislabākajā kārtībā! Viena no populārākajām vietām, kur smelties un iepazīties ar iedzīvotāju pērlēm, ir sociālie portāli. Šobrīd par vienu no apspriestākajiem tematiem kļuvis uzpildes stacijas “Statoil” jaunais nosaukums “Circle K”. Iedzīvotāji jau vairākkārt lūguši Bez Tabu palīdzību saprast – kā tad jaunais nosaukums īsti ir jāizrunā?

VIDEO! Lūk, iemesls, kāpēc vērts mīlēt arī šādu Latvijas vasaru!

VIDEO! Lūk, iemesls, kāpēc vērts mīlēt arī šādu Latvijas vasaru! 1

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem pēc Līgosvētkiem lūdza iesūtīt bildes, kā tika svinēti vieni no gada gaidītākajiem svētkiem Latvijā, lai apkopotu kopīgā galerijā “Latvija svin Jāņus 2017”! Katram no mums ir savas tradīcijas, kādas piekopjam Jāņu svinībās, savas vēlmes, savi vainadziņi, savas sajūtas un savi svētki!

“Es augu kopā ar Harija Potera grāmatām!” Fani līksmo leģendāro grāmatu gadadienā!

"Es augu kopā ar Harija Potera grāmatām!" Fani līksmo leģendāro grāmatu gadadienā!

Šķiet neticami, ka pagājuši jau 20 gadi kopš pirmā Harija Potera grāmata “Harijs Poters un Filozofu akmens” nonāca pie lasītājiem. Kopš pirmsākumiem kopumā ir izdotas septiņas grāmatas, kuras lasītāju vidū ir ļoti populāras. To apliecina garās fanu rindas pie Kingrosas stacijas Londonā, kur norisinās 20. gadadienas svinības!