Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Interesanti

Interesanti

Te atradīsi visu, par ko, iespējams, nebūtu pat iedomājies, ja nebūtu Bez Tabu! Interesanti fakti, neredzētas situācijas un neparasti cilvēki.

“Kad pateica, ka jādzied angliski, nokritu!” Noklausies, ko zaudē “X Faktors”, atraidot Rogovkas Margaritu

"Kad pateica, ka jādzied angliski, nokritu!" Noklausies, ko zaudē "X Faktors", atraidot Rogovkas Margaritu 21

Bez Tabu piedāvā ekskluzīvu sarunu ar Margaritu Kolosovu, šova “X Faktors” kolorītāko dalībnieci no Rogovkas Latgalē. Vienā no šova atlasēm, kas nav demonstrēta televīzijā, viņa izpilda populārās ASV dziedātājas Ališas Kīsas hitu “No One”. Margarita stāsta, ka nezina angļu valodā ne vārda, tomēr atjautīga metode palīdzējusi viņai nodziedāt dziesmu perfekti. Noskaties video, kurā Margarita stāsta par mācīšanās metodi un dzied ārpus komforta zonas!

“X Faktors” dalībnieki spēj samulsināt pat Marku Rivu! “Tas bija pat nedaudz dīvaini!”

"X Faktors" dalībnieki spēj samulsināt pat Marku Rivu! "Tas bija pat nedaudz dīvaini!" 3

Markus Riva izvēlējies savu 31. dzimšanas dienu, kas ir neapaļš cipars, svinēt darba dienas vakarā, vienā no Vecrīgas smalkajām viesnīcām – “Grand Palace Hotel”! Uz viesībām ieradušies bija arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, producents Guntars Gulbiņš, dizainere Iveta Vecmane, modes blogeris Deniss Ševeļovs, Roberto Meloni un citi!

Intars Rešetins: Visi to ilgi atcerēsies, tādēļ par Latvijas prezidentu es noteikti nekļūšu! Atklāta saruna ar “Svingeri” aktieriem

Intars Rešetins: Visi to ilgi atcerēsies, tādēļ par Latvijas prezidentu es noteikti nekļūšu! Atklāta saruna ar "Svingeri" aktieriem 7

6. oktobris ir patiešām zīmīgs datums visiem filmas “Svingeri” faniem! Filma piedzīvos pirmizrādi televīzijas kanālā TV3! Taču, lai skatītājiem, kuri vēl nav šo filmu redzējuši rastos gan priekšstats par filmu kā tādu, kā arī par vārdu svingeri – ko tas īsti nozīmē, raidījums “Bez Tabu: Dzīves smalkumi” ir sagatavojuši īpašu speciālizlaidumu, kas veltīts filmai, kura piedzīvoja neviltotu skatītāju uzmanību pirms vēl tā tikai parādījās kinoteātros!