Inčukalna novada domes deputāts, izskatās, piestrādā par agresīvu apsargu!

10 komentāri

Inčukalna novada Vangažos jau gadiem darbojas kāds garāžu īpašnieku kooperatīvs, kas izmantojot ēkas, kuru statuss nav skaidrs. Turklāt garāžas apsargā ļoti nikns kungs, kurš vajadzības gadījumā gatavs palaist dūres – šādu satrauktu ziņu no vietējiem iedzīvotājiem saņem raidījuma Bez Tabu komanda.

Bez Tabu skatītāju iesūtītais video “spridzina” – tur redzams, kā kāds vīrietis gatavs likt lietā savu ļoti skaļo balsi un arī dūres, lai padzītu cilvēkus no Vangažos esošajām garāžām, kuras, kā apgalvo agresīvi noskaņotais vīrietis, sargā šīs garāžas no nepiederošām personām. Tādējādi tagad garāžās valda tik drastiski noteikumi, ka tajās nedrīkst ierasties pat garāžu nomnieku radinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2011. gadā ir nodibināts garāžu īpašnieku kooperatīvs Vangažu moto, tad arī izdod statūtus un noteikumus. Noteikumi, kurus ir apstiprinājuši kooperatīva biedri, ir un paliek noteikumi, bet vai jābūt tik drastiski, ka pat dzīvesbiedru garāžās neielaiž? Garāžas sargā jau minētais kungs.

Kas ir šis kareivīgais vīrs? Izrādās, viņš ir kooperatīva valdes priekšsēdētājs un apsargs vienā personā – viņa foto atrodams arī Inčukalna novada domes mājaslapā. Deputāts, kurš pagastā ievēlēts no partiju apvienības Saskaņas centrs, Igors Purmalis. Par iekšējās kārtības noteikumiem, statūtiem, savstarpēju nesaskaņu ir jātiek galā uz kara takas esošajām pusēm. Mūsu uzmanību pievērš kāds cits fakts. Ir kāds tiesas spriedums, pēc kura noprotams, ka šis garāžu komplekss vispār nav legalizēts.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Arturs Semjonovs
  +1 +1 0

  Arturs Semjonovs

  Būtu ļoti jauki,ja savu netīro veļu mēs varētu izmazgāt mājās,nevis bļaut pa visu pasauli,kas visiem Vangažiem godu nedara.Kaut kā simtus apmierina mūsu pašu izveidotā kārtība un tikai vieniem ir kas nepieņemams.Jācer,ka par Latviju šī nejēdzība tālāk neaizies.Kaut gan,........
 • Ina Fominova
  +1 +1 0

  Ina Fominova

  Nu, re! Vienas rungas divi gali. Bet cik patiesiibaa Latvijaa ir shaadu cilveeku izlolotu, bet peec tam atnjemtu, iipashumu, kursh tam atnjeemeejam nemaz nepieder vairaak, kaa radiitaajam, bet kaut kaa taa sanaak. Ar kukulja, ar chomu buushanas, dazhreiz arii ar masu mediju paliidziibu. Cieniijamais Bez tabu vareetu papeetiit arii rungas otru galu. Visu cienju Arturam Semjonovam par to rungas otru galu. Lai jums visiem veicas saglabaat SAVU garaazhu kooperatiivu.
 • Juris
  0 0 0

  Juris

  Kā teica nelaiķe Inta, lai tie beztabu piderasti beidz skraidīt ar kamerām pakaļ un beidzot sāk strādāt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl