Inčukalna novada domes deputāts, izskatās, piestrādā par agresīvu apsargu!

10 komentāri
Inčukalna novada domes deputāts, izskatās, piestrādā par agresīvu apsargu!

Inčukalna novada Vangažos jau gadiem darbojas kāds garāžu īpašnieku kooperatīvs, kas izmantojot ēkas, kuru statuss nav skaidrs. Turklāt garāžas apsargā ļoti nikns kungs, kurš vajadzības gadījumā gatavs palaist dūres – šādu satrauktu ziņu no vietējiem iedzīvotājiem saņem raidījuma Bez Tabu komanda.

Bez Tabu skatītāju iesūtītais video “spridzina” – tur redzams, kā kāds vīrietis gatavs likt lietā savu ļoti skaļo balsi un arī dūres, lai padzītu cilvēkus no Vangažos esošajām garāžām, kuras, kā apgalvo agresīvi noskaņotais vīrietis, sargā šīs garāžas no nepiederošām personām. Tādējādi tagad garāžās valda tik drastiski noteikumi, ka tajās nedrīkst ierasties pat garāžu nomnieku radinieki.

2011. gadā ir nodibināts garāžu īpašnieku kooperatīvs Vangažu moto, tad arī izdod statūtus un noteikumus. Noteikumi, kurus ir apstiprinājuši kooperatīva biedri, ir un paliek noteikumi, bet vai jābūt tik drastiski, ka pat dzīvesbiedru garāžās neielaiž? Garāžas sargā jau minētais kungs.

Kas ir šis kareivīgais vīrs? Izrādās, viņš ir kooperatīva valdes priekšsēdētājs un apsargs vienā personā – viņa foto atrodams arī Inčukalna novada domes mājaslapā. Deputāts, kurš pagastā ievēlēts no partiju apvienības Saskaņas centrs, Igors Purmalis. Par iekšējās kārtības noteikumiem, statūtiem, savstarpēju nesaskaņu ir jātiek galā uz kara takas esošajām pusēm. Mūsu uzmanību pievērš kāds cits fakts. Ir kāds tiesas spriedums, pēc kura noprotams, ka šis garāžu komplekss vispār nav legalizēts.

Skaties video un uzzini vairāk!

10 komentāri