2 komentāri

Jelgavnieks Egils sludinājumu portālā SS.lv noskatījis ļoti izdevīgu Tallink kruīza biļešu piedāvājumu. 545 eiro vietā sludinājuma turētājs varot nokārtot astoņiem cilvēkiem braucienu par 380 eiro, vēsta TV3 raidījums Bez Tabu. 

Nauda pārskaitīta uz Oļega Careva kontu, kurš it kā esot Tallink darbinieces tēvs. Egils saņēmis brauciena apstiprinājumu uz sava vārda, to pārbaudījis, zvanot uz Tallink biroju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekas neliecināja par to, ka ceļojums neizdosies, līdz astoņi braucēji ieradās Rīgas pasažieru ostā.

Foto

Rezultātā kruīzs Egila kompānijai izmaksājis 925 eiro. Uzņēmums Tallink solījis, ka pasažieri naudu saņems atpakaļ tad, kad cilvēks, kurš biļetes iegādājies, uzrakstīs iesniegumu.

Tikai diemžēl Egils nezina, ar kā kredītkarti veikts maksājums.

Tallink uzsver – ar ceļotāju saistītā informācija ir konfidenciāla, bet pēc pieprasījuma tiek nodota atbildīgo valsts iestāžu, tai skaitā policijai, konkrētas lietas izmeklēšanai.

Tallink uzņemas atbildību par ceļojumu biļetēm, kas iegādātas Tallink ceļojumu birojos, Tallink klientu zvanu centrā, Tallink Online un tikai tajās tūrisma aģentūrās, kas ir oficiālie Tallink sadarbības partneri.

Tallink neuzņemas atbildību par jebkāda cita veida darījumiem, kas veikti ar biļetēm, tai skaitā pārdošanas un pirkšanas darījumiem dažādos interneta portālos, piemēram, SS.lv.

Uzņēmums aicina neiegādāties biļetes no trešajām personām, lai gan sludinājumu portālā redzams, ka izveidota pat atsevišķa sadaļa prāmju biļetēm.

Pārsvarā gan tiek tirgotas dāvanu kartes un šobrīd atrodams tikai viens sludinājums, kur piedāvāta 50% atlaide.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē uzsākts kriminālprocess par krāpšanu.

Policijas rīcībā ir informācija par to, ka sludinājumam atsaukušies arī citi ceļotgribētāji. Bet tā kā sūdzību policijā nav, iespējams, citiem brauciens izdevies.

Detalizētāku informāciju procesa virzītājs nesniedz, bet jāpiemin, ka Egils iesniegumu valsts policijā nodeva 2014. gada septembrī.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl