Iepirkšanās internetā – nauda samaksāta, preces kā nav, tā nav

1 komentārs

Dainas dēls internetā atradis sludinājumu ar izdevīgu piedāvājumu par sen kārotām botām. Interneta veikalā Vipmode.lv tās pieejamas par akcijas cenām!

Pagāja 30 dienas, bet īsziņa kā nav, tā nav. Sieviete nolēmusi pagaidīt, varbūt tomēr kas aizkavējies, bet sapratusi, ka neviens viņai ziņu tā arī nedos, nolēmusi rīkoties pati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Bez Tabu cītīgi cenšas sazvanīt interneta veikalu Vipmode.lv, bet bez panākumiem. Meklējam informāciju internetā par uzņēmumu, bet tā vietā – neskaitāmas sūdzības un ne tikai par nesaņemtiem sūtījumiem!

Patērētāju tiesību aizstāvji skaidro, ka konkrētā internetveikala mājaslapā saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un likumu visu nepieciešamo informāciju ir norādījusi korekti, taču par tās darbību ir saņemtas ziņas!

Ja jūs vēlaties pasūtīt preci no interneta, ir jāiegaumē vismaz trīs lietas: pirmkārt, jāveic izpēte, vai par šo uzņēmumu jau nav saņemta kāda sūdzība. Otrkārt – vai konkrētās firmas mājaslapā ir norādīta visa pieejamā informācija par uzņēmuma atrašanās vietu un kontaktinformācija! Treškārt – painteresēties par konkrēto uzņēmumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrā – vai šī firma ir nonākusi viņu redzeslokā!

Foto

Video

TOP komentāri

  • Maija
    0 0 0

    Maija

    Arī man, jau gadu atpakaļ, gadījās tieši tas pats- ne ziņas ne miņas ne no preces, ne viniem. Bet, kad piedraudeju ar Bez Tabu, prece drīz vien atnāca. Vēlos tikai pateikt, ka biju arī Jēkabpilī norādītajā adresē, kurā neviens Par tādu VIP MODI NEBIJA PAT DZIRDĒJIS!!!. Tā, ka norādītā adrese ir nepareiza. Tajā atrodas kaut kāds sporta komplekss.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl