1 komentārs

Raidījums Bez Tabu saņēmis rūpju pilnu ziņo no Vesetas ielas iedzīvotājiem. Tā ir tā apkārtne Rīgā, kur atrodas daudzi bērnudārzi, skolas un dzīvokļu mājas. Tāpat tur slejas Rietumu bankas ēka. Lēnām šī apkārtne tiek apbūvēta ar augstceltnēm, Skanstes virsotnes atrodas turpat netālu, un, protams, iedzīvotāji ir gatavi protestēt, uzzinot, ka tas ir tikai sākums vērienīgai apbūvei.

Jau tagad, piemēram, bērnudārzniekiem nākas “dzīvoties” starp divām lielām mājām. “Trīs koki tur ir atstāti, un tas arī viss,” stāsta kāda satraukta iedzīvotāja.

Piemēram, iepretī privātai izglītības iestādei Laisma tiek plānots būvēt iespaidīgu biroju ēku.

Iedzīvotāji uzskata, – šis ir gadījums, kad saduras sabiedrības intereses un viena naudīga indivīda intereses. Vispirms zemes īpašniekam ir jāsaņem atļauja par 15 koku izciršanu, pret kuru kategoriski iebilst iedzīvotāji, kas sūdzas arī Būvvaldē. “Mūsuprāt, šis rajons, kas tagad ir ļoti zaļš un pateicīgs bērniem, tas ir jāsaglabā,” uzskata iedzīvotāji.

Tikmēr Būvvaldē saka, – šis rajons nav paredzēts tikai bērniem, un īpašniekam arī ir tiesības uz savu būvniecības ieceru realizēšanu. Plānotais projekts ir pieļaujams.

Foto

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl