1 komentārs

Raidījums Bez Tabu saņēmis rūpju pilnu ziņo no Vesetas ielas iedzīvotājiem. Tā ir tā apkārtne Rīgā, kur atrodas daudzi bērnudārzi, skolas un dzīvokļu mājas. Tāpat tur slejas Rietumu bankas ēka. Lēnām šī apkārtne tiek apbūvēta ar augstceltnēm, Skanstes virsotnes atrodas turpat netālu, un, protams, iedzīvotāji ir gatavi protestēt, uzzinot, ka tas ir tikai sākums vērienīgai apbūvei.

Jau tagad, piemēram, bērnudārzniekiem nākas “dzīvoties” starp divām lielām mājām. “Trīs koki tur ir atstāti, un tas arī viss,” stāsta kāda satraukta iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, iepretī privātai izglītības iestādei Laisma tiek plānots būvēt iespaidīgu biroju ēku.

Iedzīvotāji uzskata, – šis ir gadījums, kad saduras sabiedrības intereses un viena naudīga indivīda intereses. Vispirms zemes īpašniekam ir jāsaņem atļauja par 15 koku izciršanu, pret kuru kategoriski iebilst iedzīvotāji, kas sūdzas arī Būvvaldē. “Mūsuprāt, šis rajons, kas tagad ir ļoti zaļš un pateicīgs bērniem, tas ir jāsaglabā,” uzskata iedzīvotāji.

Tikmēr Būvvaldē saka, – šis rajons nav paredzēts tikai bērniem, un īpašniekam arī ir tiesības uz savu būvniecības ieceru realizēšanu. Plānotais projekts ir pieļaujams.

Foto

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl