Iedzīvotāji pārsteigti! Zolītes spēlmaņi cenšas iekarot jaunus tirgus

2 komentāri
Iedzīvotāji pārsteigti! Zolītes spēlmaņi cenšas iekarot jaunus tirgus
Foto: Bez Tabu ()

Rīgas centra iedzīvotāji pēkšņi uzzinājuši, ka “Latvijas zoles federācija” iegādājusies uzņēmumu, kas apsaimnieko vairākas dzīvojamās ēkas Rīgā.

Lursoft uzņēmumu datubāzē norādīts, ka “Latvijas zoles federācijas” mērķi ir šādi: “Izstrādāt, attīstīt un ieviest zolītes spēles, turpmāk tekstā – Zolītes, attīstības un popularizēšanas programmu Latvijas Republikā. Piesaistīt trešo personu un valsts līdzekļus. Biedrības darbības un ar Zolīti saistīto pasākumu organizēšanā un nodrošināšanā.”
Pamatoti rodas jautājums, kurš no šiem mērķiem apzīmē daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties šovakar raidījumu Bez Tabu un uzzini, ko par to saka Uzņēmumu reģistra pārstāvis un kā šādu rīcību komentē Latvijas Zoles federācijas pārstāvis?

Jau šovakar plkst. 19.35 kanālā TV3!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl