Iedzīvotāji neapmierināti! Pa Jūrmalas pludmali traucas traktori un kravas mašīnas

0 Komentāru
Iedzīvotāji neapmierināti! Pa Jūrmalas pludmali traucas traktori un kravas mašīnas
Foto: Ekrānuzņēmums ()

Kamēr atpūtnieki pastaigājas Jūrmalas pludmalē, gar viņiem traucas smagā tehnika, raidījumam Bez Tabu ziņo atpūtnieki, kuri uztraucas par drošību un sašutuši par neierasto novērojumu atpūtas zonā.

Raidījuma Bez Tabu komanda uzrunāja vairākus atpūtniekus Majoru pludmalē, un visi kā viens ar notiekošo ir neapmierināti.

“Tas notiek Majoros, un noteikti arī tālāk viņi brauc. Tajā dienā [aizvadītajā nedēļā] braukāja nemitīgi. Man liekas, bija kādas 10 mašīnas un pieci traktori. Neskatoties brauc teju uz gājējiem lielā ātrumā,” par novēroto ziņo jūrmalniece Vita.

Izrādās, smagās tehnikas klātbūtne šeit ir ar Jūrmalas pilsētas domes svētību. Tādējādi tiekot nostiprināta kāpu zona, smagajai tehnikai pārvedot pludmales smiltis uz kāpu priekšdaļu.

“Cilvēkam šeit jāatpūšas, nevis jāskatās, kā strādā citi. Tāpat smagā tehnika piesārņo atmosfēru. Nav to nostūru tik daudz, kur var atpūsties, gūt baudījumu. Esam pret!” nostāju skaidri pauž Pāvels, tūrists no Krievijas.

Domes Vides nodaļas vadītājs Jānis Artemjevs informē, ka “darbi tika veikti operatīvi, pabeigti divu dienu laikā. Protams, izsakām firmas vārdā atvainošanos, ja gājējiem, iedzīvotājiem sagādātas neērtības.”

Tāpat domē informē, ka darbu veicējiem piekodināts pārvietoties un strādāt uzmanīgi.

Foto

Video

0 Komentāru