Ģimene Rīgā okupējusi svešu zemi un piecūkojusi apkārtni

Rīdziniece raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka Juglā ielas malā nelegāli novietotā vagoniņā antisanitāros apstākļos vairāk nekā pusgadu dzīvojot četri cilvēki. Tur neesot ne ūdens, ne elektrības, ne tualetes. Visapkārt šmuce un netīrība.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Es

  Es

  Forši, neviens no 4 nestrādā- skatīsimies kādus pabalstus var iedot-= ejat jūs uz atteju... bļ. es rukāju pa 10 h dienā lai nodrošinātu dzīvi ģimenei - te kaut kādiem bomžiem kas savu mūžu nav strādājuši tagad vēl pabalstus..
 • ta

  ta

  Bez naudas ir pieejama tikai bedre. Nevienam neinteresē vai jumts virs galvas, bet vēl vairāk dara visu lai cilvēku iedzītu izmisumā. Dzenā ar būvvaldēm un policiju, naudīgie ceļ kuģus un viņus neviens neaiztiek. Varēja jau kādu pļavu atvēlēt treileriem, vismaz dārgākajās pašvaldībās, kur darba ļaudis nespēj maksāt 500+eiro pa dzīvokļa īri.
 • guna

  guna

  Biezie nopērk pa labu maksu ideālu zemes gabaliņu ar komunikācijām jaukā vietā , bet šādi tādi gaida savu ,, muļķi,, un nesagaida , bet dažiem nav kur piemesties .
 • guna

  guna

  Vispār nekas slikts tirgus ekonomikaim nenotiktu ka pašvaldības zemi pa lētio izīrētu trūcigajiem vai treiler parkiem , tai vietā lai gadu desmitiem ,, kaifā ,, gaidītu investorus un nesagaidītu , tur pašvaldības īpašumus pa tādām cenām kuras zināmai kategorijai neiteresē , bet bieziem pavisam cits tirgus un citas prasības .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!