Gājiens uz koncertu rakstniekam Kolbergam izvēršas par ļaunu murgu… Kas notika?

2 komentāri

Kad došanās uz kultūras namu izvēršas par gaužām nepatīkamu piedzīvojumu… Šādu situāciju nesen piedzīvojis rakstnieks Andris Kolbergs.

Andris Kolbergs ir viens no pazīstamākajiem pašmāju kriminālromānu rakstniekiem. Pēdējos gados viņu piemeklējušas problēmas ar pārvietošanos un tāpēc nākas izmantot ratiņkrēslu, kas radījis pavisam nepatīkamu situāciju Iļģuciema kultūras namā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēloties apmeklēt sava drauga Zigfrīda Račiņa koncertu, pie kultūras nama ieejas nācies attapties, ka tur nav infrastruktūras cilvēkiem ratiņkrēslos. Tā vietā cilvēkiem nācies ar savām rokām balstīt rakstnieku, lai viņš varētu apmeklēt koncertu. Pats Kolbergs atzīst, ka šāda situācija bijusi visai pazemojoša un uz šajā vietā ar šādu infrastruktūru diezin vai kādreiz atgriezīsies.

Zīmīgi, ka šajā vietā pirms desmit gadiem tika veikta renovācija, taču tā arī nenodrošināja pienācīgus apstākļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl