Gājēju pāreja Staķos. Kurš te īsti ir saimnieks – auto vai gājēji?

8 komentāri

Gājēju pāreja apdzīvotā vietā – šādu zīmi vajadzētu respektēt ikvienam autovadītājam, taču Gulbenes pusē viss ir savādāk.

Apdzīvotā vietā esošā gājēju pāreja tiek ignorēta no autovadītāju puses – par spīti “zebrai” ātrumu tur samazina tikai retais, un iedzīvotāji ir spiesti piedzīvot stindzinošus brīžus, redzot, ka pilnā ātrumā pa šo vietu traucas lielie baļķvedēji, kas šajā Gulbenes novada nav retums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izskatās, ka “fūru” šoferu pusē ir arī Staķu pagastvecis Juris Dubļinskis, kurš aicina iedzīvotājus pagaidīt tās 10-15 sekundes. Ceļu policijas pārstāve gan piebilst, ka, redzot lielā ātrumā braucošu transporta līdzekli un nepārliecinoties, ka tas bremzē, šķērsot ielu būtu neprātīga rīcība. Taču normāli arī nav tas, ka apdzīvotā vietā cilvēkiem ir jāuztraucas par savu drošību.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl