6 komentāri

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par Kultūras ministrijas izsludināto iepirkumu, kurā aicināti pieteikties tie uzņēmēji, kuri gatavi beidzot nomazgāt Gaismas pili.

Iepirkuma maksimālā summa – 110 000 eiro. To, kurš šos darbus veiks, uzzināsim tikai jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda nolēma aplūkot, cik lielus līdzekļus fasāžu tīrīšanai atvēl citu ēku īpašnieki un apsaimniekotāji.

Piemēram, Iekšlietu ministrijas ēku kompleksu Čiekurkalnā, kur atrodas Valsts policija, Iekšlietu ministrijas poliklīnika un Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), kura mazgājamo logu platība ir aptuveni 15 000 kvadrātmetru – izmaksā nedaudz vairāk par 1 000 eiro.

Video

TOP komentāri

  • Latviete
  • aldis kokarevics
    +3 +3 0

    aldis kokarevics

    ausainis lai ņem talkā visus savus kuilanderus,pļunerus,pārējos izdzimteņus,laupītājus un lai visi saskaņoti berž to nožēlojamo zelta graustu!
  • ome

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl