FOTO, VIDEO! Rīgas sabiedriskajās tualetēs dzīvo “bomži”

4 komentāri
FOTO, VIDEO! Rīgas sabiedriskajās tualetēs dzīvo “bomži”

Rīgas centrā sabiedriskās tualetes kā bezmaksas viesnīcas izmanto cilvēki bez noteiktas dzīvesvietas, tautā dēvēti par “bomžiem”. Turklāt daži tik saldi iesnaudušies, ka nemaz nemana, ka viņus modina. Smārds tualetēs liecina, – lietots arī alkohols, par to pārliecinās raidījums Bez Tabu.

Vaicāts, kādēļ sabiedriskās tualetes šie kungi izmanto kā naktsmītnes, viens no viņiem atbild ar pretjautājumu – “bet kā tad citādāk, lai izdzīvo, ja visu dienu ir jāstaigā?”

Turklāt šāda situācija ir ne vienā vien tualetē – pamatīga smaka un netīrība, kā arī guloši bezpajumtnieki ir vairākās labierīcībās dažādās Rīgas vietās – gan centrā, gan pie Zinātņu akadēmijas, gan Dailes teātra.

Bez Tabu izsauc policiju, un tad kungi ātri vien slienas kājās, dažs uzkopj sevi pirms došanās prom. Policija ievāc personu datus, dažs bezpajumtnieks ir neapmierināts ar Bez Tabu klātbūtni un iesaistās diskusijās.

Pašvaldības policija spējīga vien konstatēt, un ļauj doties vīriešiem tālākās gaitās. Izrādās, ka par videonovērošanu pie šīm labierīcībām neatbild policija.

Nākamnakt Bez Tabu turpinās “reidus” pa labierīcībām un skatīsies, vai situācija ir mainījusies.

Foto

Skaties video!

4 komentāri