FOTO! Latvijā ir tādi ceļi, kur bedres tiek aizbērtas ar skaidām!

1 komentārs

Ja autovadītājs nogriežas no valsts galvenā autoceļa, pastāv liela iespēja, ka viņš nokļūst uz kāda ļoti bedraina ceļa. Piemēram, tāds ir ceļš Viļaka-Kārsava. Šis ceļš būvēts 1967. gadā, un tagad tur bedres tiek aizbērtas ar skaidām.

Tāpat, piemēram, uz autoceļa Kalnciems-Kūdra pēdējo reizi remontdarbi notikuši pirms 33 gadiem. Šie ir tikai daži no piemēriem – tādu ceļu Latvijā ir ļoti daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Problēma esot nepareizā finansējuma sadalījumā. “Tā naudiņa, kas tiek ceļiem novirzīta sešos dažādos nodokļos, tiek iebērta kopīgajā katlā, un turklāt pavisam maza deva pēc tam tiek novirzīta ceļu remontam,” stāsta biedrības Latvijas ceļu būvētājs izpilddirektors Zigmārs Brunavs.

“Kopumā Latvijas ceļu stāvokli nekādā gadījumā nevarētu saukt par labu. Mums ir vairāk nekā 70 tūkstoši dažādu piederības ceļu valstī. No tiem vislielākā rūpe tiek turēta tikai par ceļiem 21 tūkstoša kilometru garumā. Patiesībā arī pat šo 21 000 kilometru mēs nevaram raksturot kā labi uzturētu. Primārais ir tikai valsts galvenie ceļi,” saka biedrības Latvijas ceļu būvētājs izpilddirektors Zigmārs Brunavs.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl