“Tagad es esmu pilnībā vesels,” stāsta Roberts, kuram pirms trim gadiem atklāts smadzeņu audzējs

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

3 komentāri
“Tagad es esmu pilnībā vesels,” stāsta Roberts, kuram pirms trim gadiem atklāts smadzeņu audzējs

Sešpadsmit gadus vecā Roberta Aseriņa sapnis nav mainījies, un puisis ir apņēmības pilns nākotnē savu dzīvi saistīt ar basketbolu un nepadoties cīņā ar smadzeņu audzēju. Ir pateicīgs visiem, kas viņam palīdzēja atlabt un pirms pusotra gada “Labestības dienā” ziedoja naudu.

2016. gada septembra beigās 13 gadus vecajam Robertam atklāja galvā plašu ļaundabīgu audzēju 4. stadijā. Sekoja operācija, ķīmijterapija, staru terapija, tad atkal ķīmijterapija, rehabilitācija.

Visa ārstēšanās kursa laikā Roberts ne mirkli nepadevās. Smagā slimība viņu norūdīja, un puisis ātri ir pieaudzis savā domāšanā. Dzīvi vērtē līdz un pēc slimības. Tagad esot pavisam cits cilvēks. Roberts ir kristietis, tic, ka ir un būs vesels, un paļaujas uz Dievu. Kopā ar ģimeni bijuši Izraēlā vietās, kur staigājis un cietis Jēzus, lūguši par Roberta veselību.

Mēs lūdzām, un kopā ar mums lūdza daudzi cilvēki, stāsta Roberta mamma Kristīne. Ir pateicīga Dievam, ka dēlam nav nepieciešama atkārtota operācija, ka viņš var būt kopā ar ģimeni. Patiecas visiem, kas labdarības akcijā ziedojuši naudu, lai viņas dēls dzīvotu.

Ziemassvētki ir laiks, kad esam īpaši atvērti palīdzēt tiem, kam klājas grūti. To apstiprina labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”, kas notiek pašlaik.

Šogad palīdzību rindā gaida 139 bērni ar ļoti dažādām veselības problēmām. Akcijas “Eņģeļi pār Latviju” laikā varam palīdzēt slimajiem bērniem.

Ziedot ir iespējams:

Bērnu slimnīcas fondā mājaslapā bsf.lv;
iegādājoties piegādātāju akcijas preces Rimi veikalos no 2.–29. decembrim;
ziedojot ziedojumu kastītēs “Rimi” veikalos;
ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā mansrimi.lv;
zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

3 komentāri