Elektroniskā kājsprādze noziedzniekiem… Kāpēc kaut kas tāds jāreklamē?

1 komentārs
Elektroniskā kājsprādze noziedzniekiem… Kāpēc kaut kas tāds jāreklamē?
Foto: Ekrānuzņēmums

Valsts probācijas dienesta elektroniskās uzraudzības ierīces reklāma raisa neizpratni sabiedrībā. Kāpēc kaut kas tāds vispār ir jāreklamē?

Radio, televīzijā, pat uz sabiedriskā transporta reklamē elektronisku ierīci jeb probācijas kājsprādzi, kuru šķietami var izmantot tikai notiesātie, kuri priekšlaikus izlaisti brīvē. Ar ierīces palīdzību veic viņu uzraudzību. Tikmēr iedzīvotājiem nav skaidrs, kāpēc vispār nepieciešamas šādas reklāmas.

“Man šķiet, ka tas ir “sviests”. Kāpēc mums pārējiem mirstīgajiem cilvēkiem tas būtu jāzina, no vienas puses. Tas attiecas tīri uz viņiem [notiesātajiem], ka viņiem ir tāda iespēja. Vai reklāmām būtu jātērē valsts nauda? Gan televīzijā, gan radio tās reklāmas,” sašutumu pauž Bez Tabu skatītājs Pēteris.

“Tā kā uzaicinājums: sataisi “sūdus” un nēsā aproci. Kāpēc man tas vispār būtu jāzina, esot parastam cilvēkam, kurš nepārkāpj likumu? Man liekas, – būtu jāizliek cietumā viena lapiņa, lai ieslodzītie zina, ka ir šāda iespēja, nevis jāreklamē parastiem cilvēkiem,” viņš turpina. Ko par to saka probācijas dienests?

Foto

Video

1 komentārs