20 komentāri

Kopš 2014. gada decembrī Jolantas mājās uzstādīts tā saucamais viedais skaitītājs, viņa vairs nepārvalda patēriņa uzskaiti, jo to fiksē piegādātājs attālināti. Taču, kā pati saka, kopš tā laika bijusi spiesta veikt savu grāmatvedību, lai pierādītu – jaunā uzskaite liek maksāt daudzkārt vairāk.

Jolanta atceras, – ieplest acis un atkārt žokli licis rēķins par pērnā gada augustu. “Attālināti redzēt nevar, un viņi man ieliek vidēji gada patēriņu – 195 eiro!” stāsta Jolanta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grozies kā gribi, bet kopš kliente šeit dzīvo, viņas mēneša patēriņš nav bijis pat tuvu 1000 kilovatstundām, bet pērnā gada augustā uzrēķināts vidējais rādījums – teju 1200 kilovatstundas.

Sieviete ir neizpratnē, kā tad aprēķina vidējo patēriņu.

Foto

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Kristīne
  +11 +11 0

  Kristīne

  Man arī nomainīja skaitītāju. Un nemainot ieradumus pamanīju,ka 1 nedēļas laikā man jau ir puse no mēneša normas. Latvenergo operatore teica,ka šie ir jutīgāki un skaita arī atstātu tv vadu vai mobilā lādetāju. Tad nu es eksperimenta nolūkā atslēdzu visu no kontaktiem. Atstājot tikai ledusskapi. Nedzīvoju tur tagad mēnesi. Un sanāk,ka tikai 1 ledusskapis "noēd" pusi no iepriekšējā skaitītāja mēneša aprēķina.
  Kaimiņienei vecais skaitītàjs, ğimenē 4 cilvēki, es esmu divatā ar dēlu, bet tagad rēķins dubultā.
  Ej un pierādi taisnību taisnību-neiespëjami.
 • Viesturs
  +9 +9 0

  Viesturs

  Visiem ar siem skaititajiem problēmas. Un visiem kam nomainīti saņem no Latvenergo zagļiem vienu un to pašu atbildi. Zagļu banda zog lai varētu ceļot atpusties Latvenergo suņpurni.
 • Jānis Reiniņš, Gribi iemacities braukt?-

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl