Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ekspotīcija” aktualitātes

Baiba Runce aicina: atklāsim mistisko Kundu pilskalnu!

Baiba Runce aicina: atklāsim mistisko Kundu pilskalnu! 5

4. septembris ir Bez Tabu dzimšanas diena! Tieši tāpēc noslēdzošajai ekspotīcijai esam izvēlējušies īpaši noslēpumainu vietu – Kundu pilskalnu! Tas ir viens no varenākajiem kuršu pilskalniem. To sargā Elles grava – dziļa ieplaka ar vairākiem purvainiem ezeriņiem. Pilskalna rietumos atrodas Bezdibens ezers, neliels, dziļš ezers, no kura iztek strautiņš ar dzidru ūdeni. Ļoti noslēpumaina un enerģētiski stipra vieta.

VIDEO! Bez Tabu kopā ar skatītājiem dodas uz Sedas purvu!

VIDEO! Bez Tabu kopā ar skatītājiem dodas uz Sedas purvu!

Pēc teju mēneša ilgām lietavām šo sestdien beidzot Latvijā uz brīdi paviesojās vasara, un tas bija īstais laiks, lai raidījums Bez Tabu dotos nu jau ceturtajā Ekspotīcijā. Šoreiz kopā ar Ēriku Palkavnieku devāmies uz Sedas purvu.

Agnese Drunka aicina: atklāsim mežonīgo Bērzes upi!

Agnese Drunka aicina: atklāsim mežonīgo Bērzes upi! 38

Šoreiz Ekspotīcijas mērķis – Zemgale! Dosimies uz pašu Zemgales sirdi – starp rapšu un kviešu laukiem, pavisam netālu no PSRS laiku drūmās atliekas Gardenes jeb kādreizējās militārās pilsētiņas Dobele-2. Pavisam netālu no Bērzes upes uzpludinātā dzirnavu dīķa, dažus kilometrus lejāk saglabājies relatīvi mazāk pārveidots upes posms ar dabiskai upei raksturīgiem procesiem un ainavu.

Bez Tabu Ekspotīcija. Slepenā Bābelītes elektrostacija!

Bez Tabu Ekspotīcija. Slepenā Bābelītes elektrostacija!

Klāt pirmdiena, un tas nozīmē, ka sākusies ne vien jauna darba nedēļa, bet arī to, ka aizvadīta kārtējā Bez Tabu ekspotīcija. Šoreiz galamērķi izvēlējās mūsu kolēģis Alberts Dinters, un tas atrodas tepat galvaspilsētā, un, lai cik dīvaini nebūtu, par šo objektu, lai arī tas ir leģendām apvīts, zina ļoti maz cilvēku. Bābelītes elektrostacija, kura celta pirmajos Ulmaņlaikos un kurš savulaik bija slepens objekts.

Maija Rozīte-Krištopane garantē, ka rīt būs piemērots laiks Bez Tabu trešajai Ekspotīcijai!

Maija Rozīte-Krištopane garantē, ka rīt būs piemērots laiks Bez Tabu trešajai Ekspotīcijai! 1

Jau rīt plkst. 1o.00 startēs trešā raidījuma Bez Tabu Ekspotīcija. Kā zināms, šoreiz Ekspotīcijas mērķis nebūs meklējams tālu no Rīgas. Varētu teikt, ka tas ir tepat, galvaspilsētā. Dažādām leģendām apvīta vieta, kurā mitusi noziedznieku banda un par kuru savulaik baumoja, ka tur Otrā pasaules kara laikā vācu karaspēks noslēpis leģendām apvīto Dzintara istabu, kura vēl līdz šai baltai dienai nav atrasta.

VIDEO! Bez Tabu kopā ar skatītājiem dodas Ekspotīcijā saskaitīt Ežezera salas!

VIDEO! Bez Tabu kopā ar skatītājiem dodas Ekspotīcijā saskaitīt Ežezera salas!

Raidījums Bez Tabu sestdienās aicina doties Ekspotīcijā uz dažādiem mazāk zināmiem un mītiem apvītiem apskates punktiem Latvijā. Pirms nedēļas raidījuma komanda kopā ar skatītājiem meklēja Gaujas iztekas vietu, taču pagājušajā sestdienā devās uz pierobežu un paviesojās pie laipnajiem latgaliešiem.

Alberts Dinters aicina: izzināsim Ulmaņlaikos būvētu slepenu stratēģisku objektu!

Alberts Dinters aicina: izzināsim Ulmaņlaikos būvētu slepenu stratēģisku objektu! 8

Šoreiz Ekspotīcijas mērķis nebūs meklējams tālu no Rīgas. Varētu teikt, ka tas ir tepat, galvaspilsētā. Dažādām leģendām apvīta vieta, kurā mitusi noziedznieku banda un par kuru savulaik baumoja, ka tur Otrā pasaules kara laikā vācu karaspēks noslēpis leģendām apvīto Dzintara istabu, kura vēl līdz šai baltai dienai nav atrasta.

Kas ir Ežezers? Citi min, Tev ir iespēja pārbaudīt!

Kas ir Ežezers? Citi min, Tev ir iespēja pārbaudīt! 1

Mēs esam raduši ceļot ārpus Latvijas un apskatīt kaimiņzemes, kas, protams, arī ir vajadzīgs, taču esam nepelnīti atstājuši novārtā mūsu dzimtenes apceļošanu. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ raidījums Bez Tabu šovasar nolēma uzsākt iknedēļas “Ekspotīciju”! Kas tas ir?

Artūrs Špaks aicina: Saskaitīsim Ežezera salas!

Artūrs Špaks aicina: Saskaitīsim Ežezera salas!

Jau iepriekš atvainojamies, ka šīs ekspotīcijas galamērķis ir tik tālu no galvaspilsētas un, iespējams, kādam liksies arī no civilizācijas. Taču tāpēc jau ekspotīcijas domātas, lai lauztu stereotipus un mītus. Iepazīsim Ežezeru no citas puses! Izzināsim Baltijā salām bagātākā ezera apkaimi, uzzināsim vēsturi un, visbeidzot, laivosim!

Laiciņš sestdien būs foršs un piemērots Ekspotīcijai - garantē Ansis Klintsons!

Laiciņš sestdien būs foršs un piemērots Ekspotīcijai - garantē Ansis Klintsons!

Bez Tabu komanda, izmantojot vasaras priekšrocības, savu nerimstošo interesi par apkārtējo pasauli un zinātkāri, dodas Latvijas apceļošanā! Par galamērķiem Bez Tabu komanda izvēlas Latvijas neparastākās, nezināmākās un noslēpumainākās vietas. Kā pirmo galamērķi Bez Tabu komanda izvēlējusies meklēt Gaujas izteku!