Komentāri

Ekskluzīvs dzīvokļu projekts vai priedes, kam piešķirts dižkoka statuss? Izrādās, ka pāris simtu gadu veciem kokiem nav priekšroka attiecībā uz jaunbūvēm…

Vaivaru iedzīvotāji ir nepatīkami pārsteigti par kāda dižkoka nociršanu. Izrādās, ka šajā vietā, kas atrodas tuvu kāpu zonai plānots būvēt ekskluzīvu daudzdzīvokļu namu projektu, kurā būtu vismaz 12 celtnes. Iedzīvotāji norāda, ka šī projekta realizācijai traucē vairākas dižpriedes, tāpēc tām ir pieteikts karš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīm priedēm ir vismaz 200 gadu, taču tām negaidīti noņemtas zīmes, kas apliecina dižkoka statusu. Tāpat citam kokam nodarīti bojājumi stumbram, kuram, kā norāda vides aizstāvji, tas darīts ar apzinātu mērķi kavēt tā augtspēju un veicināt nokalšanu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl