Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

13 komentāri

Vafeļu tortes “Rīga” iepakojums vēsta, ka uz katra gabaliņa ir vismaz divi lazdu rieksti. Tas liek cerēt, ka patērētājus priecēs riekstu pārbagātība, bet, atverot iepakojumu, sagaida vilšanās. 320 g vafeļu tortei pievienoti seši rieksti. Precīzi tik pat – seši rieksti atrodami arī uz citām veikalu plauktos esošajām vafeļu tortēm ar lazdu riekstiem “Rīga”.

Šī paša ražotāja izstrādājums jau reiz nonācis Bez Tabu redzes lokā. Gada sākumā saldummīļi norādīja, ka uz zemesriekstu vafeļu tortes iepakojuma attēloti lazdu rieksti, skatītāji bija neapmierināti arī ar riekstu apjomu. Ražotājs skaidroja, ka tā esot vien cilvēciska kļūda, solīja situāciju labot un pat piedāvāja preci apmainīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārstāvis gan neminēja kā tieši tādā gadījumā rīkoties. Uz iepakojuma norādīta tikai adrese, un kontakttālrunis nekur nav atrodams.

Norādītajā adresē neviens raidījuma Bez Tabu komandu nesagaidīja, uzņēmums esot devies brīvdienās, un darbu atsākšot pēc Jāņiem. Patērētāju tiesību sargi atzīst, ka neesot normatīvo aktu, kas reglamentētu, cik riekstiem jābūt uz produkta virsmas, bet ražotājam jābūt godprātīgam.

Ražotāja pārstāvis skaidroja, ka daudz riekstu uz tortes nemaz nevarot būt, jo lazdu rieksti ir dārgi, tas sadārdzinātu arī kāruma cenu. Ražotāja pārstāvis jau atkal bija apņēmies situāciju atrisināt, un piedāvāja turpmāk katrai tortei pievienot deviņus lazdu riekstus.

Tad piekrita, ka mainīšot ilustrāciju, un pēc pāris nedēļām atsūtīs jauno versiju, kas nebūs tik maldinoša.

Foto

TOP komentāri

 • Ieva Ieva Ieviņa
  +4 +4 0

  Ieva Ieva Ieviņa

  viss ir sabojāts ar sintētiku un nav vairs garšīgs,nekas no Laimas produkcijas vairs nav gards,,kas ražo šo pat nezinu,jo nepērku,cenas augstas,kvalitāte slikta!!!
 • Beta
  +1 +1 0

  Beta

  Jā, cik zinu agrāk šai tortei sanāca uz katra mazā gabaliņa pa riekstam, tā bija mana mīļākā. Sen tādu nebiju pirkusi, jā, nu pārsteigums...
 • Edijs Mucenieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl