Uzņēmējiem Tukumā aizdomas par pašvaldības policista un kebabu ēstuves īpašnieka dienesta stāvokļa izmantošanu

Tukuma ledus halle ir pašvaldības īpašums, tātad – to uztur arī par iedzīvotāju samaksātajiem nodokļiem. Tiesa gan, vietējie uzņēmēji ir neizpratnē, kāpēc ap stūri esošā kebabnīca ieguvusi ekskluzīvu vietu tirdzniecībai, bet pārējiem tas liegts.

Atpakaļ uz rakstu

81 komentārs

 • Es
 • Saule

  Saule

  Tukumaa vnk dzivo pilnigakie p***** visaas jomas... Sudzibas visas saites par jebkadu uznemeju jomu.... Ja netiek man, tad netiks ari citam!!!!!! Kada starpiba kurs ar ko ir rados!? Draugos!? Vai pazinas!? Uznemejdarbiba ir ta vieta, kur japrot notureties virs udens... Pamacaties stulbie tukumnieki labak no turkiem, gruziniem vai armeniem, kur viens otram palidz notureties biznesa, neviss viens otru gremdet... Zinotajam pasam butu japarbauda dokumentacija un viss parejais... Vai maz pats prot godigi stradat.. Vismaz bezmaksas reklama, daudzi uzzinas, ka Tukumaa ir ari kebabniica!!
 • Сentigais
 • Kebabs

  Kebabs

  Anonīmais ziņotājs ir mazliet sadomājies 18 gadīgs sapņotājs, un viņam ir ierādītas bijušas narvesena telpas uz Pils ielas, kur vins jau mēnešiem neko nedara. Ja kas...! Atkal Bez tabu izceļas ar gudrību, parāda sižetu, bet ne visu ka ir īstenībā...! Aizbraucāt pie tā anonīma un painterevejat viņu...! Ko jūs atkal uzpūšat no mušas ziloni, pilsēta nevar likt titzniecibas vietas kur pagadās, ir jāiekļaujas kopēja pilsētas vide. Šobrīd ap halli tā ir vienīgā droša un pieejama vieta...! Viņam tiek dota iespēja tirgoties citur, bet ne-viņam vajag tieši blakus. Un kas viņam liedz savu biznesu attīstīt sava kioska uz Pīks ielas...! Nav klienti.? Bet ne jau vieta nosaka vai bizness ies, bet gan ko Tu piedāvā...! Tukuma kebabs ir ļoti iecienīta vieta, tur gatavo tiesam garšīgus ēdienus- un klienti neļaus viņu vienkārši tā noēdis kāds tīnis kurš sadomājies ja būs biznesa guru. Neskaties cita maka, bet dari ko pats proti ...! Bet kebabinicai novēlu izturību, un viss būs ok..!
 • Ca

  Ca

  Tirdzniecības vietā nav kases aparata dokumentu - uuuuu VID jau silda evakuatoru.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!