Uzņēmējiem Tukumā aizdomas par pašvaldības policista un kebabu ēstuves īpašnieka dienesta stāvokļa izmantošanu

Tukuma ledus halle ir pašvaldības īpašums, tātad – to uztur arī par iedzīvotāju samaksātajiem nodokļiem. Tiesa gan, vietējie uzņēmēji ir neizpratnē, kāpēc ap stūri esošā kebabnīca ieguvusi ekskluzīvu vietu tirdzniecībai, bet pārējiem tas liegts.

Atpakaļ uz rakstu

81 komentārs

 • GAtis

  GAtis

  Sarosījušies šeit ir labvēļi, kurus padzina no darba par bezdarbu un slinkumu, par visādiem pārkāpumiem darba laika. Ko Jūs noliekat pašvaldības priekšnieku, sākat ar sevi, meklējat iemeslu sevī, kāpēc viss tā noticis. Tā ir bijis un būs, visur un vienmēr vainīgi priekšnieki-bet ne padotais...! Pēc tam kad priekšnieks aizrāda, vai sarāj par neizdarītu, vai pavirši izdarītu darbu-tā viņš jānozākā, to ka viņš slikts.
  Beidziet te nomelnot, nekur nav aizliegts nodarboties ar savu biznesu, ja tas ir nelikumīgs, tad cita lieta. Bet šajā gadījuma šim uzņemējam visi dokumenti ir kārtībā, nodokļus maksā-ko vēl gribat.
 • aaa

  aaa

  Tukuma uzņēmējiem, vai vienam Aptauretam 18. gadīgam tīnim no Baznīcas ielas...
  Smirdīgais Bez tabu...
 • Klīst baumas

  Klīst baumas

  Klīst baumas, ka viņš vienu no saviem padotajiem esot kauninājis par to, ka tas ir uzsācis privātpersonas maksātnespēju(kas ir tiesisks un normāls process) tas kaitējot visas DOMES TĒLAM!!!!! A to ka pats neatzīst savu ārlaulības bērnu, a tas ka safīrē brālīti darbā, a tas ka piesedz kebabnīcas biznesu, un atmazgā naudu caur policijas transporta iepirkumiem.... tas nekaitē DOMES TĒLAM????????????
 • Kakis

  Kakis

  Vai tad brālis brālim valsts iestādē drīkst būt priekšnieks? Seit amatpersonām neveidojas interešu konflikts?
 • MC

  MC

  Armandiņš negrib pastāstīt kā policijas jakā un bez biksēm piedzēries MC benzīntankā uzvedās?:)
  • ome

   ome

   MC paklusē, neslēpies zem MC zīmola...! Ja mēs saksim runāt par to, tad kebabs nobālēs...
 • Armands

  Armands

  Pastāviet nedaudz pēc pudienām pie Raiņu vidusskolas, tur policijas kadijs par autobusu piestrādā polcistu bērneļiem, gan abu HOHLANDU, gan EDGARA REDKO,gan citiem mentiem. Forši ka var izmantot policijas transportu šādām štellēm!!!
 • Zinātājs

  Zinātājs

  Nu Vecākais Armands Hohfelds saviem padotajiem reiz stingri mācija ētikas normas, būtu laiks pizdabolam pašam sākt ievērot to ētiku. Naudu caur vecajiem kadijiem atmazgāja, brāli un draugus darbā safīrēja, kebabus rij apdirsies!!! Moš pietiek kretīn???
  • Signe

   Signe

   ....Bolu zinātāj...! Pastāsti ko viņš un viņa brālis ir pārkāpis, pirms meties aprunāt...!
   Neko...., visi dokumenti, atļaujas ir, nodokļus maksā, darba algu maksa, darbinieki strādā legāli. Vietu piešķīra Dome, un viņš maksā par vietu.
   Tev tā zināšanai, tirzniecības vietas piešķir dome, tai ir jaiekļaujas pilsētas vidē. Pavērojot izvēlēto vietu pie Halles, tā ir vienīga vieta kur var novietot šo tirzniecības vagoniņu. Vairak vietu nav, nevar likt halles priekša, vai stāvlaukuma, jo tas boja tēlu un nav drošs. Tā ka visi skauģi un Bez Tabu fani mazliet paklusējat. Bet Bez tabu, novēlu Jums atrāk bankrotēt. Plānpratiņu raidījums.
 • N

  N

  Šos godīgos komentārus raksti šis policists ar savu brāli un kolēģiem citi cilvēki raksta ko citu lai iet uz kapu bedri izrok 4 metrus un ielec visi kopā bedrē ar visu savu kebabs taču pīzdas tādas
 • Cienījamais policista kungs

  Cienījamais policista kungs

  Pašvaldības policija iesaukta ir smirdīga kebaba aizstāvji pīzda muzeji ataisa kebabu ar dienesta mašīnām ved preci visi un aizstāv būtu labāk bomžus pa Tukumu lasijuši vairāk neko memakt ka bomzi savākt normālu cilvēku aiztikt nav jums drosmes smirdīgie mēsli sukas jobrnītās
 • Jo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!