Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Produkti, kuriem beidzies derīguma termiņš, piesaista garāmgājēju uzmanību ar savu zemo cenu. Aplūkojot produktu iepakojumus, redzams, ka derīguma termiņš beidzies pirms dažiem mēnešiem, gada sākumā vai pat 2014. gadā.

Bez Tabu novērojums liecina, ka vecu pārtiku visbiežāk iegādājas vecāka gadagājuma cilvēki. Produkcijas klāstā ir šokolāde, makaroni, kafija, garšvielas, siers un cita produkcija, kurai beidzies derīguma termiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad veco pārtikas produktu tirgotāja uzzina, ka Bez Tabu filmēšanas komanda izsaukusi policiju, viņa metas bēgt. Pēc īsa brīža tirdzniecības vietā ierodas 2 vīri, kuri lielā steigā cenšas aizvākt vecos pārtikas produktus.

Valsts policijā norāda, ka šogad Latgales iecirkņa darbinieki Centrāltirgū konstatējuši 12 gadījumus, kad prece tirgota neatļautā vietā, kā arī produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš.

400 protokoli noformēti par neatļautu alkohola un cigarešu tirdzniecību. Šā gada laikā izņemti 450 000 cigarešu, kā arī 802 litri alkohola.

Policija šogad piemērojusi naudas sodu nepilnu 54 tūkstošu eiro apmērā, no kuriem samaksāta niecīga daļa, tikai 1 700 eiro.

Foto

TOP komentāri

 • Tince
  +2 +2 0

  Tince

  Un kad reiz Centrāltirgū beigsies "sssigarettti" krājumi, un, kurš būs tas, kas spēkpilnos krievu tēvaiņus un mamzeles padzīs no tirgus. Visiem pār plecu somiņas un atklāti skaļi čukst savu čukstamo. Tā tas notiek gadiem ilgi, tā saimnieko Rīgas domes pakļautības iestādēs.
 • anna
  +2 +2 0

  anna

  Tirgū iepērkas ne jau deputāti ar savām knapajām aldziņām,bet bagāto pensionāru un trūcīgo miljonāru bari,kas nezin kur iztērēt milzīgi lielās pensijas,jo tādas milzīgas summas banknotes veikalā nepieņemnevajag ņirgāties par tautu,vajag normāli aprēķināt algas,pensijas!tad neviens neložņās un nemeklēs kur lētāk,un poverī uz termiņiem,jo ēst gribas.
 • Vadims Kislovs
  +1 +1 0

  Vadims Kislovs

  bet bļa-par ko algas saņemat ja tikai tagad to atklājat ? jau 90o gadu beigās kad pirmie lielveikali parādījās,to gružkastes bij ''privatizētas'' un nejau bomžu bet BMW īpašnieku kuru cilvēki optum vāca izmestās,ar termiņiztecējumiem preces un jau savos stendos tās ''atdzima'' Centrāltirgū . nu ? kur bij menti,KNAB un citas gnīdas kas barojas no mūsu nodokļiem ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl