Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

159 komentāri

Mūziķe Laura Raila veikalā iegādājusies olu iepakojumu, kurā viena no olām likusi izbrīnā izplest acis, jo neko tādu dziedātāja iepriekš nebija redzējusi.

Savā “Facebook” profilā mūziķe neslēpj savu sašutumu par olu ražotājiem. Visu aizdomīgāku padarījis fakts, ka Latvijā un Baltijā lielākais olu ražotājs nereaģēja uz mūziķes ierakstu, tādā veidā ļaujot vaļu dažādām spekulācijām un minējumiem.

Laura Raila

Laura Raila
Mūziķe, pārsteigta par nopirkto olu

Kas tas par monstru? Kā iespējams olai būt tik asas rievas? Nevajadzētu tādus brāķus laist pārdošanā… Kā rezultātā tā ir deformēta?

Ieraugot olu, mūziķe bijusi nepatīkami pārsteigta, un viņu nolēmusi to neēst. 10 olu iepakojumā grūti nepamanīt olu, kas jau vizuāli atšķiras no citām olām. ”Monstru” olas čaumala ir pamatīgi rievaina, raupja.

Jauno vistu olās visbiežāk ir 2 olu dzeltenumi.

Lielākā olu ražotāja Baltijā ”Balticovo” Komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps norāda, ka uzņēmumā vienā dienā tiek saražoti aptuveni 2 miljoni olu. Teju katra tūkstošā ola ir tāda, kāda nonāca arī mūziķes pirktajā iepakojumā.

Toms Auškāps

Toms Auškāps
”Balticovo” Komunikācijas un attīstības direktors

Dējējvistai piedzimstot, viņa pavada aptuveni četrus mēnešus jaunputnu novietnē, pēc tam vistas organisms sāk pielāgoties olu dēšanai.

Kad vista sāk dēt olas, tad ir nelielas nobīdes no ”normas”. Jauno vistu olu čaumalas ir nevienmērīgas, nelīdzenas, taču tās drīkst lietot uzturā, tās nav kaitīgas.

TOP komentāri

 • Sendija Skaraine
  +69 +69 0

  Sendija Skaraine

  ola kā ola,tad nu gan atraduši par ko brīnīties,,un vēl uz Bez tabu stiept...cilvēku stulbumam nav robežu...
 • Inga Branta-Cepule
  +59 +59 0

  Inga Branta-Cepule

  Es arī gribēju rakstīt, ka cilvēks ir tālu no realitātes un nav dzīvu vistu ar izdētu olu redzējis 😉
 • Elvijs Kalniņš
  +49 +49 0

  Elvijs Kalniņš

  Tāda sajūta, ka ēd olu čaumalas, ne pašu olu, ja izskats tā uztrauc. Varbūt man katru pārtikas produktu sākt fotografēt, kas pēc manām domām slikti izskatās? 🤔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl