“Tas ir kaut kas šokējošs! Konservi ar zirga gaļu…” Rīdzinieci pārsteidz veikala plauktā atrodams gaļas produkts

Kādu “Bez Tabu” skatītāju no Rīgas patiesi pārsteidzis veikala plauktā redzētais.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Aira

  Aira

  Ja kādam zirgs ir labākais draugs, neviens neliek to apēst. Var turēt līdz tā dabīgai nāvei un svinīgi apbedīt mājdzīvnieku kapsētā, pieminekli uzlikt. Bet lielākajai daļai Latvijas zemnieku vēl labajos pirmspadomju laikos zirgs bija darba dzīvnieks, kura mūžam pienāca tādas pat beigas kā govij, kas vairs nedod pienu. Paši nekāva, to izdarīja lopu uzpircēji, kam konkrētais dzīvnieks emocijas neizraisīja. Lai cik žēl pierasta lopiņa, bet retais varēja atļauties barot lielu vēderu tikai humānisma vārdā. Dzīvnieku dievināšana raksturīga mūsdienām, pie tam tiem, kuriem maki gana biezi. Redzu, ka daudzi pamazām sāk aizmirst, kāds ir suņa un kaķa normālais dzīvesveids un tikums. Lasot ieteikumus un reklāmas par mājdzīvnieku barošanu un aprūpi, nesaprotu, kā suņu un kaķu dzimtas ir izdzīvojušas tūkstošgadēs, kad neviens nepazina Whiskas, Pedigree un tamlīdzīgus "superfūdus", bet viņu bļodās nonāca tas, kas saimniekiem palika pāri.
 • Sigita

  Sigita

  Nav jau nozīmes, kādu mājlopu ēdam- cūku, govi vai zirgu. Gaļa paliek gaļa. Vienkārši tas šķiet jocīgi, ka pēkšņi vot zirga gaļa😏
 • rommels

  rommels

  valdība visslaik rij savas tautas asinis un labpatikā smaida,tā sakot laiza dirsu hitleriešu pēcnācējiem pentagonā!
 • Valdis Zariņš

  Valdis Zariņš

  Hmm...principiāli neeju Maximās, bet būs citos veikalos jāpameklē- jāpamēģina. Bija man no Čuvašijas atvesta zirga desa (100% zirgs)- diezgan interesanta garša, man patika.
 • Mano

  Mano

  Aibi iepērk arī sprāgušos vai slimos lopus, takā neieteiktu tos vispār ēst! Šī firma ir kā sērga, labàk ar viņiem nepīties un dzīt ar pagali, apčakarē katru!
 • Marcello Berzins

  Marcello Berzins

  Sava laika stradaju galjas parstrades uznemumos...un uzminat kas ....? Tika zirga galja iepirkta un jaukta kopa ar citam galjam laista desas utt.tapec šads pirkums mani neparsteidz.jus cienijamie pirceji ka ari dażš labs pavars pat nevar iedomaties kas patiesiba ir sastava
 • Silvija Bērziņa
  0 -10 -10

  Silvija Bērziņa

  Daži necilvēku sugas pārstāvji ir kļuvuši tik rijīgi, ka būtu gatavi apēst pat savu labāko draugu, šajā gadījumā - zirgu, kurš pazemīgi kalpojis n- tos gadus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!