“Šāda reklāma apdraud bērnu drošību!” Saldumi veļasmašīnā: stends veikalā “Rimi” pārsteidz bērnu vecākus un ārstu

Lielveikalā “Rimi” Rīgā pircējs ievērojis Lietuvā ražoto “Pergale” saldumu stendu veļas mazgājamās mašīnas izskatā, kurā uzglabā saldumu iepakojumus. Veikala apmeklētājs, būdams maza bērna tēvs, ir neizpratnē par šādu produktu izvietošanu, jo uzskata, ka bērns, ieraugot ko šādu veikalā, mājās arī var meklēt veļasmašīnā vai tās tuvumā konfektes, kas var izrādīties veļas mazgājamās kapsulas. Par šādu produktu reklamēšanu neizpratnē ir arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) un bērnu ārste, kura uzsver, ka ik gadu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā nogādā līdz 10 bērnu, kuri pagaršojuši veļas mazgājamās kapsulas saturu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Aga

  Aga

  Protams, galvenie atbildīgie par bērnu ir vecāki! Bet tas jau nenozīmē, ka visa atbildība jāuzveļ indivīdam, bet idustrijas var darīt vienalga ko!
 • Artis
 • Keita

  Keita

  Cik tagad ir nespējīgi un nevarīgi vecāki bērniem. Nodrošiniet saviem bērniem mājās drošu vidi, priekškam jūs vispār esat? Stāstiet un runājiet ar bērniem par drošību, skatieties savus bērnus nevis telefonus bakstiet. Mātēm IG savus ģīmjus ir laiks likt, ar savu bērnu nodarboties un uzmanīt laika nav. Pokši savairojušies. Ne jau konfektes te pie vainas bet idiotiskie senči.
 • Cilvēks
  +11 +11 0

  Cilvēks

  Domāju, ka pieaugušajem cilvēkiem jau nu vajadzētu mācēt tik daudz, kā pieskatīt mazus bērnus, glabāt ķīmiju bērnam nepieejamā vietā un mācīt, skaidrot. Šokolādes vecīšu dēļ taču bērni neiet kost bērnudārza pasākumā uzaicinātajam vecītim?
  • Keita

   Keita

   Protams, ka sakarīgiem vecākiem kuri ar saviem bērniem nodarbojas nav problēma mājās novākt ķīmiju, nodrošināt drošu vidi bet idiotiem vienmēr būs problēmas un vainos citus.
 • u

  u

  Rimi PR fleitē, jo vēl vakar 18.11 šāds pats stāvēja Valdemāra Rimi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!