3 komentāri
”Rimi” veikalos izveidojies ”Coca-Cola” deficīts. Ar ko tas skaidrojams?
Foto: Pixabay.com

Pircēji novērojuši, ka pēdējā laikā daudzviet no “Rimi” veikalu plauktiem pazuduši dzērienu ražotāja “Coca-Cola” produkti. Ar ko tas skaidrojams?

Skaties.lv sazinājās ar veikalu tīkla pārstāvjiem, lai uzzinātu, kāpēc daudzviet nav iespējams iegādāties “Coca-Cola” produktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd līguma pagarināšanas pārrunu procesā piegādātājs ir izlēmis pārtraukt dzēriena piegādi mūsu veikalu tīklam, tāpēc ir iespējama situācija, ka veikalos var nebūt pieejama “Coca-Cola” un citi piegādātāja izplatītie dzērieni,” skaidro “Rimi” PR speciāliste Inga Bite.

Uz jautājumu, cik ilgi pircējiem vēl varētu nākties rēķināties ar šo produktu deficītu veikalos, viņa konkrētu atbildi nesniedza, norādot, ka patlaban vēl norisinās pārrunu process ar “Coca-Cola” izplatītājiem.

Kā telefonsarunā ar Skaties.lv apstiprināja “Coca-Cola” pārstāve Jūlija Vasiļjeva, “Rimi” veikalu plauktos šā produkta dzērieni varētu atgriezties dažu nedēļu laikā.

Pircēju pārdomas sociālajos tīklos:

TOP komentāri

 • JES
  0 0 0

  JES

  tak ejiet uz normāliem veikaliem-tas taču LATVIJĀ dārgākais veikals-naudas maisi lai iet............
 • Anete
  0 0 0

  Anete

  Var paskatīties no pozitīvāka skatupunkta - Coca colas deficīts sakrīt tieši ar sulu laiku. Iespēja attīrīt organismu no tā sū** un citiem sārņiem padzerot tīru mantu :)
 • Martins
  0 0 0

  Martins

  Droši vien, ka Rimi grib milzu atlaidi, lai varētu kārtīgi "uzvārīties"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl