“Pretīgi!” Vafeļu konusa pildījumā pircēja atrod tārpus un sadētas oliņas

Oļegs Visockis

Autors: Oļegs Visockis

Pievienot komentāru

Iegādājoties saldo ēdienu – vafeļu konusus ar iebiezinātā piena pildījumu -, nepatīkamu pārsteigumu piedzīvoja Signes ģimene.

Signe

23. aprīlī “Origo” tunelī, kur tirgo belašus, nopirku vafeļu konusiņus, bet tur iekšā viss sapelējis un lien ārā balti tārpi! Lielais puika pirms tam paguva iekosties konusā.

Saprotams, ka šāda situācija nav pat pieļaujama, tāpēc “Bez Tabu” vērsās Pārtikas un veterinārajā dienestā, lai uzzinātu, kā šo tārpu lietu risināt.

Tatjana Marčenkova
PVD Pārtikas izplatīšanas un uzraudzības daļas vadītāja

Iespējams, tur ir šīs te pārtikas kodes iemetušās. Un tas nozīmē, ka šim uzņēmumam, kas nodarbojas ar šo produktu tirdzniecību, netiek ievērotas elementāras higiēnas prasības. Pēc tam jāskatās arī derīguma termiņi. Jo kodes jau iemetās tādiem produktiem, kas ilgāku laiku stāv. Iespējams, tur arī pārējie produkti ir arī tāpat piesārņoti ar šīm te pārtikas kodēm.

Izklausās jau smieklīgi, bet reāli šādiem tārpiem un tādam piesārņojumam pārtikas produktos nav jābūt. Būtu interesanti zināt, kurā kioskā tas ir pirkts, lai mēs varētu aizsūtīt mūsu inspektorus, kas varētu paskatīties, kas tad tur ir tajā kioskā.

Arī Signe – pēc tam, kad ieraudzīja saldajā konusā tārpus, – uzreiz zvanīja PVD, lai noziņotu par vietu, kur iegādājās šo nu jau neēdamo produktu.

PVD pārstāve aicina pircējus ņemt čekus arī par šādiem produktiem, lai pēc tam būtu iespējams izvirzīt pretenzijas, apmainīt produktu vai arī pieprasīt atdot naudu.