“Pircēju maldināšana?” Kartupeļu svars ir krietni mazāks nekā norādīts uz iepakojuma

Rīdziniece Ginta devusies uz veikalu, lai iegādātos kartupeļus. Lai arī noskatījusi iepakojumu, uz kura norādīts, ka to svars ir 2,5 kg, nolēmusi to pārbaudīt un preci pārsvērt. Rezultāti likuši vilties – kartupeļi bijuši par 100 gramiem mazāk nekā norādīts uz iepakojuma.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Antris

  Antris

  Es pats kādreiz strādāju lauksaimniecībā. Slavenajos zs "Galiņi" Madlienā Ogres novads. Tur fasētāji parasti kartupeļiem un burkāniem, kā arī sīpoliem lika virssvaru reiķinoties ar to, ka dārzeņi var apžūt un zaudēt svaru.
  Bet šinī gadijumā izskatās pēc krāpšanas.
 • Egons

  Egons

  Ja vēlies pārdot preci pēc svara, tad tam ir jāatbilst svaram kas norādīts marķējumā. Ja nevari svaru nodrošināt,pārsver. Nez kāpēc desu,kurai norādīts svars, pārsver. Vēl jo vairāk,ar visiem iepakojumiem, un dzelžiem galos
 • Kristīne Pētersone
 • S

  S

  Tá ká daudzi domá, ka kartupelis un arí citi dárzenji 'aug' veikalá iepakojumá, tad skaidrs, ka tie nedríkst ne palikt sausáki, ne vístot zaudét nelielu svaru! Varbút katram iegádáties eksperimentam nelielu zemes dobíti un paaudzét kaut ko. Tá rádás, ka arí augkopíba, tápat ká medicína un pedagogija ir nozare, kurá visi ir eksperti, vairums pilsétnieku.
  • Aiga

   Aiga

   Mainoties svaram, mainās arī norādītā preces cena, ja tas neienāk prātā. Un tā jau ir pircēja maldināšana.
 • Ha.
 • Sažuvuši tupeņi

  Sažuvuši tupeņi

  Nu tiešām gribas smieties! Lai šī kundze nopērk tīkliņu kur atbilst svars un aiznes mājās un pēc dažām dienām pārsver,iespējams ka trūks ne tikai 100 grami.Ja cilvēks nekad nav redzējis kā kartupeļi aug un nezin,ja izņemti no zemes tie žūst un savīst,tad tāds lai stāda pats un pēta un sver,tad sapratīs kur rodas problēna !!! Cilvēks arī gadu gaitā sarūk un kļūst vieglāks !!!
 • Arnis Kravals

  Arnis Kravals

  100 grami, bļin atrada par ko sūdzēties,pats esmu strādājis tādā nozarē un vienmēr ieliek vairāk kā norāda,5 centus varu iedot ja jau tik vajadzīgi ka jābļaustas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!