Pircējs jūtas maldināts! Picērijas mājaslapā picas izmēri norādīti collās, bet realitātē ir centimetros

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

9 komentāri

Rīdzinieks Vigo internetā uzdūries picērijas “Moto pica” sortimentam – picas izskatījušās gardas un cenas draudzīgas, tāpēc nolēmis tās pasūtīt. Bijis pārsteigts, ka picu izmēri mājaslapā norādīti nevis centimetros, bet collās. Tomēr nepievērsis tam uzmanību un pasūtījis, viņaprāt, 32 collu picu, cerot, ka kurjers atvedīs lielo picu.

Saņemot picu bijis pārsteigts, ka tās iepakojums ir ļoti mazs. Atvēris kasti un secinājis, ka pica ir pavisam maza. Piezvanījis atkārtoti picērijai, izsakot bažas par tās diametru. Saņēmis atbildi, ka norādītais izmērs jāsaprot kā centimetri, lai gan norādīts collu apzīmējums.

Mājaslapā redzams, ka var iegādāties divu izmēru picas. Arī raidījums “Bez Tabu” veic kontrolpirkumu, iegādājoties lielāko picu. Norādīts, ka tā būs 42 collas, rezultātā saņemam 42 centimetru lielu picu.

“Moto Picas” pārstāvis Gundars Mengišs norāda, ka izmēri jāsaprot kā centimetri.

Gundars Mengišs
Moto picas pārstāvis

Saistībā ar to, ka mēs izstrādājām mājaslapu, uz kuras ir amerikāņu sistēma, nav tik vienkārši visu nomainīt. Tāpēc sanāk, ka tur norādītas collas, bet tās jāsaprot kā centimetri.

“Moto pica” strādājot pie jaunas mājaslapas izveides. Jaunajā variantā pie picām būs norādīti izmēri centimetros. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs norāda, ka šī informācija ir jāizlabo, jo šobrīd pircēji tiek maldināti.