Parazīti zivīs! “Rimi” veikalā iegādātā mencas filejā tārpi. Lielveikals sola rīkoties

10 komentāri
Parazīti zivīs! “Rimi” veikalā iegādātā mencas filejā tārpi. Lielveikals sola rīkoties

Kāda sieviete raidījumam Bez Tabu iesūtījusi video, kurā redzams, kā ar viņas vēlamajām vakariņām mielojas kāds cits! Pāris parazītu!

Labdien! Vīrs Ādažu “Rimi” nopirka svaigu mencu. Sākām to filēt un atklājām iekšā gaļā dzīvus parazītus-tārpus. Devos ar to visu uz “Rimi”. Protams, naudiņu atdeva atpakaļ un solījās izņemt šīs zivis no pārdošanas, kā arī sazināties ar audzētājiem. Kā arī – vai šīs mencas ir izņemtas no pārdošanas arī citos “Rimi” veikalos?

Lielveikala “Rimi” pārstāve piekrīt PVD – savvaļas zivīs parazītu klātbūtne diemžēl ir dabiska parādība, kura ir reta, tomēr to nav iespējams izslēgt pilnībā, pat pēc vairākiem pārbaudes posmiem, jo zivs tiek tirgota svaiga un nesadalīta.

Veikala pārstāve skaidro, ka “Rimi” veikala pieredzē kopumā ir konstatēti vien atsevišķi līdzīgi gadījumi saistībā ar zivīm, šobrīd pēc pircēja sūdzības saņemšanas no konkrētā veikala produkciju esam izņēmuši.

PVD pārstāvji precizē, ka no piegādātajiem 155 kg mencu filejas iznīcināti 22 kg!

Foto

TOP komentāri

 • janka
  +2 +2 0

  janka

  Tas jau nav nekas nelabs ,izlasiet ārā,tos tārpus,un cepiet.Tādi tārpi jau mencai ir nozvejojot.
 • ome 72 gadi
 • Tata
  +1 +1 0

  Tata

  Diemžēl par Ādažu Rimi nebrīnos. Kā tur smird pie gaļām. Smaka pa visu veikalu, ļoti nepatīk tas veikals pēc rekonstrikcijas. Kaut kas tur nav kārtībā. Tāpēc gaļu, desu, zivis tur neriskēju pirkt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl