Nosaukts 2016. gada labākais restorāns pasaulē!

0 Komentāru
Nosaukts 2016. gada labākais restorāns pasaulē!
Foto: Ekrānuzņēmums

Britu prestižais restorānu un viesmīļu izdevums Restaurant Magazine publicējis šī gada pasaulē labāko restorānu sarakstu. The World’s 50 Best Restaurants listē iekļauti 50 izcilākie restorāni no visas pasaules. To vērtēšanā šogad piedalījās 942 pavāri, kulinārijas profesionāļi un restorānu kritķi.

Godpilnā pirmā vieta itāļu šefpavāra Masimo Boturas lolojumam, restorānam Osteria Francescana. Tas atrodas Ziemeļitālijas pilsētā Modēnā, vizuāli necilā iekšpagalmā. Arī restorāna fasāde ir bez lieka pompa un ārišķības.

Foto

Restorāna saimnieks, runājot par kārtību virtuvē, joko, ka viņš te neesot šefs. Galvenā vieta šeit ierādīta produktiem, pret kuriem visi virtuvē strādājošie izturas ar milzu cieņu un respektu.

Katru dienu pavāri Boturas vadībā savus priekšstatus un zināšanas par kulinārijas vēsturi sašķeļ tūkstoš driskās, lai  radītu kaut ko pilnīgi jaunu! Turklāt  produkti te tiek pagatavoti izmantojot metodes, kas nodrošina visu vērtīgo vielu un vitamīnu saglabāšanos. Katra ēdiena porcija te ir baudījums nevien garšas kārpiņām, bet arī acīm.

Video

0 Komentāru