“Nav nekādas vainas pastā nēģīšus nopirkt!” Iedzīvotājus uzjautrina Elejas pasta skatlogs! 

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

11 komentāri

“Bez Tabu” saņem fotogrāfiju no kāda Jelgavas novada iedzīvotāja, tajā redzama Elejas pasta nodaļa, kuras skatlogā gozējas uzraksts “zivis”. “Vēlos pajautāt, kāpēc “Latvijas Pastā” tiek pārdotas zivis? Šo es redzēju 3. martā, it kā tā ir brīvdiena, bet mani tas pārsteidza. Valsts iestādes izmanto kāds pašnodarbinātais? Tad jau sanāk, ka tautieši drīkst izmantot valsts iestādes,” prāto “Bez Tabu” skatītājs. 

Dienā, kad “Bez Tabu” ierodas Elejā, produktu klāsts ir papildināts, un var iegādāties ne tikai zivis, bet arī gaļu. Tāpat novērojams, ka pasta ēka ir diezgan apmeklēta, tomēr, tuvojoties ieejai, kļūst skaidrs, ka zivis un gaļu netirgo pašā pasta nodaļā blakus pastkartītēm, bet gan atsevišķā telpā. Zivju un gaļas veikaliņam ir sava ieeja un darba laiks.

Juris
mājražotājs, veikala pārstāvis

Ēkai ir viens īpašnieks, un viņš šīs telpas izīrē, pusi izīrē pastam, un otru pusi mums. Mums pašiem viss ir savs, atkritumu konteiners savs, elektrība sava, tikai apkure kopā.

Vietējie zinājuši teikt, ka pasts nekad neesot apdzīvojis visu ēku, bet kādreiz zivju un gaļas tirgotavas vietā bijis apģērbu veikals, tad kādu laiku telpas stāvējušas tukšas. Arī pasta darbiniece apstiprina, ka neviens apmeklētājs vēl nav centies iegādāties zivis nodaļas telpās.

VAS “Latvijas Pasts” Zemgales reģiona vadītāja Inese Freidenfelde norāda, ka pavisam drīz gaidāmas pārmaiņas ēkas vizuālajā noformējumā, lai izvairītos no pārpratumiem turpmāk.

Inese Freidenfelde
Latvijas Pasta pārstāve

Mēs uzzinājām no Elejas pasta nodaļas darbiniekiem, kuri, ierodoties darbā, atsūtīja fotogrāfiju, tādā veidā viņi mūs informēja. Un arī es pagājušonedēļ biju uz turieni aizbraukusi, un tā rezultātā mēs noņemsim šīs Latvijas Pasta vizuālās identitātes zīmes, tajā pusē, kur ir veikals.