Mazo siguldiešu vecāki neizpratnē, kāpēc viņu atvases bērnudārzā dzirda ar krāna ūdeni!?

Pēc skandāla Siguldas bērnudārzos, kad vairākiem audzēkņiem tika konstatēta smaga saslimstība ar zarnu nūjiņas izraisītu infekciju, bērnu vecāki ir kļuvuši īpaši modri. Viņiem radušās aizdomas par vēl kādu apdraudējumu veselībai.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Sīcis

  Sīcis

  Daudz dīvainīšu tomēr staigā apkārt. Ko tad viņi mājās dzer, kādu ūdeni??? Tas pats jau ir arī ar vecajiem cilvēkiem. Parādījās nodaļā Venden aparāts. Te, uz vienām brīvdienām nepieveda, tad tik vajadzēja dzirdēt... dažs visu mūžu dzēris no apšaubāmas kvalitātes akas, tagadiņ baidās saindēties ar krāna ūdeni. Es dzeru tikai no krāna un nevārītu. Vārīts ūdens vairs nesatur mikroelementus, kas vajadzīgi organismam. Rīgas kafejnīcās var uzpildīt pudeli ar ūdeni ez maksas. Vitamīns Ū.
 • Rīgā arī

  Rīgā arī

  Agrāk, kad pašvaldība saimniekoja dārziņu virtuvēs, tad varēja atļauties katrai grupai ūdeni ko piegādāja venden vai kāds cits. Tagad Rīgas dārziņos sāk saimniekot privātfirmas un vairs ar tādu ūdeni nenodrošina. Jo firmas ir ieinteresētas peļņā, nevis bērnu labklājībā. Lai būtu lielāka peļņa, arī ēdienus gatavos no visletakajiem produktiem. Interesanti, kurš ir ieinteresēts, lai visos Rīgas dārziņu virtuvēs saimniekotu firmas, kuru intereses ir peļņa? Kas vainas bija iepriekšējai sistēmai?
  • Opis

   Opis

   Firmas baro,nevis dzirda,grupiņās bērni dzer,nav jau privātdārziņi,maksā un dzers viskiju...
  • kapitālisms visi mēs viņu mīlam

   kapitālisms visi mēs viņu mīlam

   kapitālisms, tak visiem patīk privātīpašumi, sava uzņēmējdarbība, kas nes peļņu. Daudz ko pašvaldība varētu par pašizmaksu nodrošināt, bet tas vairs nav labais tonis. Visdrīzāk kāds buržujs iesūdzētu tiesā pašvaldību par konkurences bojāšanu u.c...
 • ilgvars

  ilgvars

  cilvēki paliek galīgi divaini, ja no grāvja tad saprastu, bet krāna????... kur tā sašutusī daļa dzīvo???
 • nu slimi
  +12 +12 0

  nu slimi

  tie vecāki.Kas vainas krāna ūdenim?Audzina tos bērnus siltumnīcā,tad brīnās ka sīkie slimo.
 • Baiba Magone

  Baiba Magone

  Un ja nu tomēr tās Ecoli bija ūdenī?
  Ziniet, man arī ir bērni, bet es tomēr nedodu bērniem dzert nevārītu krāna ūdeni. Tomēr tas ūdens tek pa daudzām trubām līdz nonāk līdz mums....
  • magone burkā

   magone burkā

   Drīzāk kāds darbinieks pēc tualetes strādā ar sūdainām rokām, kā aukstā ūdens pievadā tavas ecoli. Bet vāri to ūdeni vien tālāk.
 • Avotiņš

  Avotiņš

  Jā, neizprotami, kāpēc ne no klozetpoda? No krāna taču kaitīgi!
 • Fakts

  Fakts

  Vieglāk piezvanīt Beztabu, nekā pajautāt bērnudārza vadībai ūdens analīžu rezultātus...
 • burka kundze
  +13 +13 0

  burka kundze

  Buržujiem vajag pudeļūdeni, visi bērnudārzā esam izauguši ar krāna ūdeni un daudzi arī mājās lietojuši. Tagad smalki kļuvuši...
 • Fakts

  Fakts

  iespējams, ka tāpēc, ka jevrejiem un Ļevīta padomnieku baram vajag miljonus un citiem nepietiek.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!