Man patiešām garšo suņa gaļa! Iemesli, kāpēc izskaust šo dzīvnieku izmantošanu pārtikā, pagaidām šķiet utopija

5. februārī saskaņā ar ķīniešu kalendāru Dzeltenais suns nodos stafeti Zemes cūkas gadam. Ja suņa gadā pret šiem dzīvniekiem ar lielāku pietāti izturējās arī valstīs, kur suņa gaļa tiek lietota uzturā, tad tagad, gadiem mijoties, dabas draugi ir nobažījušies.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Pūpēdis

  Pūpēdis

  Hotdogs-karsyais suns radijies amerikā, senos laikos ar lietoja suņa galju?
 • spriidiic

  spriidiic

  Ar suņu gaļas neēšanas pasākumiem nevajag pārspīlēt . Musulmaņi neēd cūkgaļu , hinduisti govis gan jau vēl kādi kaut ko neēd. Savu noteikumu uzspiešanu citām kultūrām nav pieņemama.
 • Sindija
  • ome

   ome

   Un cūciņas, teliņi, vistiņas utt. ...tu esi stulba liekule. Nevajag jaukties citu zemju kultūrā idiote.
   • Vispār nevajag!!!

    Vispār nevajag!!!

    Gaļu nevajag lietot uzturā vispār un nebūs ne problēmu, ne slimību, ne diskusiju. Veģetārieši ir priecīgāki, atsaucīgāki, jaukāki un enerģiskāki cilvēki, nekā tie, kas ikdienas barībā lieto dzīvniekus, kam arī ir tiesības dzīvot un nomirt dabīgi. Katra izvēle, bet padomāt gan vajag!!! Nevienu jau nenosodu, bet apdomājiet šo info!
  • Oicis var teikt

   Oicis var teikt

   Ui tad kad mēs smuku vistiņu no kaujām vai kādu skaistu gotiņu vai arī kādu pūkainu aitiņu no kaujām tas ir tas pats kas indija viņiem govis ir svētās viņi tas nenogalina eiropiešiem suņus nenogalina jo mēs mīlam tas ir tas pats tā ir kultūra un tā labāk lai viņus apēd nekā viņi te mocas suņu patversmēs kur viņi ir nemīlēt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!