“Maldinoši un mulsinoši!” Populāro “Spilvas” kečupu plastmasas pudelēs neražo Latvijā

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Ciemata “Nākotne” iedzīvotājs Austris Zviedrijā iegādājies kečupu ar nosaukumu “Felix”. Atzīst, ka jau sākotnēji kečupa iepakojums stipri atgādinājis Latvijā nopērkamo “Spilvas” produktu plastmasas pudelē. Atgriežoties Latvijā un salīdzinot abus produktus, secinājis, ka ne tikai iepakojums, bet arī uzturvērtība un garša ir teju identiska.

Austris
vēlas skaidrību

Sāku skatīties saturu, izplatītāju un nekādu atšķirību nav. Devu arī draugiem degustēt, un pats to darīju, bet atšķirību nejutu. Ir mazliet maldinoši un mulsinoši.

Austrim ir konkrēts jautājums: “Tā ir “Spilva” vai tas ir “Felix”, ko mēs ēdam? Vai “Spilva” pasūta Zviedrijā ražotu preci? Es domāju, ka cilvēki kļūdaini pērk “Spilvu”, bet patiesībā nopērk citas valsts ražojumu.”

Situācijā skaidrību ievieš “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša, kura atklāj, ka “Spilvas” kečupu plastmasas pudelēs patiesi Latvijā neražo.

Lineta Mikša
“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāve

Mūsu māsas uzņēmums Zviedrijā specializējas uz kečupa ražošanu tieši plastmasas pudelēs. Sadarbības rezultātā mums ir iespēja Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt plašāku produktu klāstu, jo Latvijā, “Spilvas” ražotnē, mēs ražojam piecu dažādu veidu kečupus stikla pudelēs.

Kečupu ražo pēc vienas receptes gan Latvijas, gan Zviedrijas tirgum. Jāpiebilst, ka uz iepakojuma viss norādīts korekti un atbilstoši prasībām.

2 komentāri