Laimas šokolādes tāfelītē citu saldumu “pārpalikums”? Pircēji neizpratnē

1 komentārs
Laimas šokolādes tāfelītē citu saldumu “pārpalikums”? Pircēji neizpratnē

Latvijā iemīļotās šokolādes “Laima” tāfelītē “Lācītis Ķepainītis” kāds pircējs pamanījis citas “Laimas” šokolādes gabaliņu. Tas mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāju vidū radījis pamatīgu neizpratni.

“Izskatās, ka @LaimaSaldumi Lācītis Ķepainītis tiek ražots no kāda cita produkta atgriezumiem,” Twitter raksta lietotājs Kaspars Foigts.

Tikmēr pie viņa ievietotā attēla citi vietnes apmeklētāji jau steidz izteikt versijas, kā kaut kas tāds varēja gadīties. “Tie ir tie atlikumi, ko iepriekšējā reizē Lācītis Ķepainītis ” nedaēda” ,” raksta kāda lietotāja.

“Tas ir “bonuss”!” raksta kāds cits cits Twitter lietotājs. “Viss jaunais ir labi aizmirsts (neizkusis) vecais…” secina kāda cita mikroblogošanas vietnes apmeklētāja.

Savukārt “Laima” zīmolu saldumu ražotājs SIA Orkla Confectionery & Snacks Latvija situāciju komentē šādi:

Šāds gadījums ir noticis pirmo reizi. Šobrīd mēs pastiprināti strādājam, lai novērstu tā atkārtošanos. Vēlreiz atvainojamies pircējam par radušos situāciju.

Kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Ik dienu mēs veicam mūsu produktu kvalitātes kontroli, kurā pārbaudām produkta kvalitāti, sastāvu, svaru un iepakojumu.

”Laima” produkcija tiek ražota no augstākās kvalitātes izejvielām un ļoti augstos kvalitātes standartos, kurus uzrauga mūsu kvalitātes un ražošanas speciālisti.

Bez Tabu jau reiz vēstīja par šokolādes iepakojumu, kur rakstīts Narva, bet uz pašas šokolādes – Laima. Izrādās, tirgū nonākusi šāda interesanta šokolāde, ziņo satraukti pircēji, kas ir neizpratnē, kā šāda situācija varēja rasties.

Par to, kādēļ iepakojumā, uz kura rakstīts Narva un kuras ražotājs ir kāds lietuviešu ģimenes uzņēmums, iekšā ir šokolāde Laima, neizpratnē ir ne vien pircēji, bet arī ražotājs Laima, kā arī pats Lietuvas uzņēmums. Uzņēmums Laima pat pieļauj iespēju vērsties tiesā.

Pēc kāda laika gan ataust atmiņā, ka pirms pāris gadiem tika pildīts kādas Igaunijas kompānijas pasūtījums. Taču tajā laikā kompānija Narvas šokolādes iepakojumā esot likusi pašu ražoto šokolādi. ”Mums nav jēgas pirkt svešu šokolādi, ja ražojam paši savējo,” pauž Kaltans.

Foto

Video!

1 komentārs