3 komentāri

Lielākos tīkla veikalus nu izgrezno milzīgi ražas laika kalendāri, kuros redzams, ka Latvijas sarkano tomātu raža vēl tikai gaidāma.

Rimi prāt, īstā raža būšot vien decembrī, turpretī dzelteno Latvijas tomātu pilnbrieds gaidāms ”jau” novembrī.
Bez Tabu uzrunātā uztura speciāliste norāda, ka dārzeņi un augļi visvērtīgākie ir sezonas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inese Siksna, uztura speciāliste

Vitamīnu sezonas laikā būs vairāk, jo ir īsāks laiks, kas nepieciešams, lai dārzenis nonāktu līdz patērētājam. Nav tā, ka nesezonā dārzeņus ēst ir nevērtīgi.
Tie ir produkti, kas tāpat nepieciešami mūsu organismam un tos jāēd pietiekamā daudzumā. Mēs tos ēdam par maz.

Foto

Zinātniskā institūta Bior speciālisti nupat noslēguši pētījumu par skolas audzēkņu dārzeņu lietošanas paradumiem uzturā. Atklājies, ka skolēni neprot nosaukt vairākus Latvijas dārzeņus un nezina, kā tie garšo.

Video

TOP komentāri

 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Ja bērns līdz skolai nezina, kā izskatās Latvijas dārzenis vai auglis, skolas saimnieces var uz galvas stāvēt, bet bērni to neēdīs.Kauns vecākiem.
 • Homērs Simpsons
  0 0 0

  Homērs Simpsons

  Kas tur ko brinities ,paris dienas atpakaļ krievu muitnieki aiztureja 18 tonnu latvijas tomātu kravu ,tā kā latvijā ir pats tomātu ražas laiks !
 • why you need my name7

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl