Kamēr vieni pretīgumā novēršas, otri ar lielu baudu notiesā! Kadēļ siers, kas nes Latvijas vārdu, tik jocīgi ož?

Sieram, kuram dots mūsu valsts vārds, ir ļoti specifiska smarža. Tiem, kuriem tā izraisa riebumu, rodas pamatots jautājums, kādēļ Latviju ir jāasociē ar īpatnēji smaržojošu sieru.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Lase Jūlija

  Lase Jūlija

  Nav ne vainas sieram... viens no gardākajiem mūsu zemē ražotajiem.
  Bet viss jau atkarīgs no gaumes un baudvielām... vai vispār garšo sieri vai tikai klasika...
 • Madara Mikelsone

  Madara Mikelsone

  Nu moins, tad nu gan rakstu uztaisījuši. Uz siltas baltmaizes ar sviestiņu Latvijas siers iet iekšā šmaukstēdams. Bērnībā arī likās, ka nepatīkami ož, bet nebiju arī pagaršojusi. Bet gaumes, protams, atšķiras.
 • Natālija Gudava
 • Ojārs Blumbergs

  Ojārs Blumbergs

  Mani draugi sieru zemēs-Šveicē un Francijā ikreiz,kad braucu uz turieni ,neaizmirsa un neaizmirst atgādināt ,lai ciemakukulim aizved divas lietas: nēģus un ... labi daudz "LATVIJAS SIERA" . Es pat domāju ,ka tikai siera dēļ mani tik laipni sagaida.
 • Atgādiniet man ?

  Atgādiniet man ?

  Atgādiniek man, kurā krievu (padomijas) komēdijā bija uzvārds Špaks ? Laikam "Ivans Vasiļjevičš maina profesiju" ? Tur arī bija Špaks, kuram nospēra "daudzus gadus krāto". Mūsu Špakam, atkal nepatīk "nospertais" no 19 gadsimta tīri latviskais siera nosaukums. Līdzīgi personāži gan Latvijā, gan padomijā.
 • Jantariks un Co

  Jantariks un Co

  Pareizi, Špak ! Pie ....pisies pie tiešām latviska un sena siera nosaukuma, nevis pie manas algas 16 000 un vairāk mēnesī. Ak, Dievs, kā man patīk tādi "visurredzošie" žurnālisti, kuri labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā. Vairāk tādu miera miku ! Un mēs pie Siles rullētu tālāk uz nebēdu !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!